Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Számvitel III. keresztfélév!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
cure777



Csatlakozott: 2005.06.24. Péntek 12:15
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 02 Szombat 15:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mikor van a szóbeli??? és kik mennek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 14 Csütörtök 09:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha esetleg valakinek bennt lesz ma a szigorlat jegy a neptunban légyszi jelezze, hogy lelkileg fel lehessen a szóbelire készülni, köszi Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 15 Péntek 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzscsi írta:
Meg lehet nézni egyetlen dolgozatot is HK-nál? Shocked


Ezért lett feljelentve, mert valaki azt mondja nem.

Én csak annyit mondok: tegnap 2-3 ig volt indexbeírás. negyed 3 fele bejutottak az indexek egybegyujtve. Fél5kor kaptam vissza az enyém.

És ennek köze nem volt a megnézem a dolgozatom témához!!!

Ha gondolom meg akartam volna nézni, ill. van idom kivárni, akkor kb 9re hazaérek a 2-3 órai jegybeírásról.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 15 Péntek 14:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én 2 potya megjelenés után, harmadikra egy szentbeszéd után megnézhettem ja. De leginkább az volt a vicces, hogy a képembe mondta, hogy ne mondjam, hogy O nem volt ott...márpedig én voltam, ebben biztos vagyok Smile

Szóval kb azt tudom mondani, hogy megnézni meg lehet, csak sokat kell nyelni érte...Legközelebb, lehet nem leszek ennyire jólnevelt. Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 15 Péntek 15:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
Én 2 potya megjelenés után, harmadikra egy szentbeszéd után megnézhettem ja. De leginkább az volt a vicces, hogy a képembe mondta, hogy ne mondjam, hogy O nem volt ott...márpedig én voltam, ebben biztos vagyok Smile

Szóval kb azt tudom mondani, hogy megnézni meg lehet, csak sokat kell nyelni érte...Legközelebb, lehet nem leszek ennyire jólnevelt. Rolling Eyes


Ilyeneken már nem is csodálkozom...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
5 / 5 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.