Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Számvitel III. keresztfélév!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 02 Szerda 22:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sejtettem Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 03 Csütörtök 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem mindenkinek kijavította.Miért küldött volna üzenetet ha csak egy részét javította volna ki? Összesen vagyunk 23-an és a zh se volt nehéz szóval sztem akinek nincs ott a neve annak sikerült, legalábbis így lenne logikus és én így értelmeztem
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 07 Hétfő 21:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A dogák javítva lettek. Rosszabb jegy nem született, az 1-esek maradtak 1-esek, de van, akik jobb jegyet kaptak. Plusz 2 pont... Aki tudja, hogy a határán volt egy jobb jegynek, az örülhet. De a neptunb gondolom még a héten bekerülnek a jegyeink...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 14 Hétfő 14:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vki mesélne arról, hogy hogy is néz ki egy számvitel szig? Feladatok, meg ilyesmik? Pls
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 14 Hétfő 16:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
Vki mesélne arról, hogy hogy is néz ki egy számvitel szig? Feladatok, meg ilyesmik? Pls


általában egy nagyobb teremben (régebben 305, díszterem vagy mozi, most már játszhatnak az új épület eloadói is) történik az aktus. amennyire emlékszem (azért 2005 december nem tegnap volt Wink ), 4 vagy 5 feladat volt, 2-3 elméleti illetve gyakorlati példa, 90 percnyi idovel. nekem anno elég volt, de arra nem nagyon van ido, hogy ott találd ki, hogy kell lekönyvelni pl. egy bérszámfejtést. ha begyakoroltad annyira, hogy komolyabb gondolkodás nélkül tudod, mit hogyan és melyik számlaszámra kell könyvelni, akkor a gyakorlat nem okozhat gondot. az elmélet meg a szokásos HK, kifejtos és igaz-hamis-indokold.

összességében nem teljesíthetetlen (nekem pl. elsore sikerült, de akkor már 4-6 hete folyamatosan és keményen gyakoroltam) - szerintem... Smile
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 14 Hétfő 21:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

4-6 hét????
Áhháááá Shocked
Ööööö....na ne szórakozz...akkor MÁR nem jön ki nekem ez a vizsgaidoszak heteit összeszámolva
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 15 Kedd 20:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
4-6 hét????
Áhháááá Shocked
Ööööö....na ne szórakozz...akkor MÁR nem jön ki nekem ez a vizsgaidoszak heteit összeszámolva


nem vicceltem Smile bár az is igaz, hogy bo három héttel a második zh elott már készültem - részben a szigolatra is, hiszen egy számvitel 3 második zh és a szigorlat között nincs túl nagy különbség.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
smash85



Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 11:11
Hozzászólások: 36

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 21 Hétfő 12:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mikor lehet a jegyeket beíratni?Akkor amikor a számvitel"-soknek?<-mondjuk ezt sem tudom mikor van.Vagy akkor amikor a szigorlatok vannak.
Valaki leírná nekem a szigorlat idopontjait,mert nem tudtam felvenni,de majd az utolsóra bekell mennem és csak azt tudom,hogy jún. 16. idopontot,helyet nem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
spydermanus



Csatlakozott: 2004.09.04. Szombat 13:36
Hozzászólások: 26

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 21 Hétfő 17:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szigorlat eredményekrol tudtok valamit?

Elvileg ma kerülnek fel, nem?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cure777



Csatlakozott: 2005.06.24. Péntek 12:15
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 21 Hétfő 18:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csak elvileg ...... !!! de gyakorlatilag.....???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 21 Hétfő 20:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már fent van...bár ne lenne...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cure777



Csatlakozott: 2005.06.24. Péntek 12:15
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 22 Kedd 07:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de jo 2003 óta szivom csak ezt az egy tantárgyat, és most ujra megszívtam, hát köszöm szépen nekem ennyi elég... Sziasztok!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 22 Kedd 08:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cure777 írta:
de jo 2003 óta szivom csak ezt az egy tantárgyat, és most ujra megszívtam, hát köszöm szépen nekem ennyi elég... Sziasztok!



Uhhh Shocked
Az tényleg kemény, 2003 óta...és nincs már több lehetoséged, vagy már nem is akarod újra megpróbálni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
cure777



Csatlakozott: 2005.06.24. Péntek 12:15
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 22 Kedd 09:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rudolf írta:
cure777 írta:
de jo 2003 óta szivom csak ezt az egy tantárgyat, és most ujra megszívtam, hát köszöm szépen nekem ennyi elég... Sziasztok!



Uhhh Shocked
Az tényleg kemény, 2003 óta...és nincs már több lehetoséged, vagy már nem is akarod újra megpróbálni?

Hát van még lehetoségem, csak ugysem fog átengedni, az egészségem is ráment.. és én vagyok az aki csak a számvitelt szívja, pénzügy meg ilyenek már három éve megvannak..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
cure777



Csatlakozott: 2005.06.24. Péntek 12:15
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 22 Kedd 09:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem tudjátok, mikor lehet megnézni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
3 / 5 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.