Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
A gazdinfo szak haszna - diplomásként nézve

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Öregdiák Project
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 10 Szerda 18:22    Hozzászólás témája: A gazdinfo szak haszna - diplomásként nézve Hozzászólás az előzmény idézésével

A kérdés, elsosorban a fél/egy éve végzettekhez: a mindennapokban tapasztaltak alapján mennyire tartjátok hasznosnak a foiskolán, a szakon elsajátított ismereteket?
Mik azok a tárgyak/kik azok az oktatók, akiket ilyen távolságból már máshogy láttok? (itt nem a névtelenséget kihasználók gyalázkodására gondolok, hanem példákkal és érvekkel alátámasztott állításokat, véleményeket. az egyes tanárok emberi vonásainak megítélése szvsz egyébként is mélyen szubjektív Smile)
Melyek voltak szerintetek az értelmetlen "töltelék" tantárgyak és melyek azok, amik olyan tudást adtak, amit azóta is tudtok használni, kamatoztatni?
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 11 Csütörtök 13:09    Hozzászólás témája: Re: A gazdinfo szak haszna - diplomásként nézve Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet, hogy még nem végeztem elég régen hozzá, de a tanárokról még a foiskolán kialakult véleményem semmit nem változott egy év alatt.

A tantárgyak nagy része a szó konkrét értelmében töltelék volt, amiatt bizonyult hasznosnak, hogy képes vagyok irtózatos mennyiségu információt egyszerre befogadni és a lényegeset megtartani, a lényegtelent egy hét alatt elfelejteni.

Lehet, hogy csak az én munkakörömre nézve lett volna jó a több, de szerintem az infós tárgyak nagyon kevesen voltak.

Tényleg, a februári szoftverbörzére jön valaki?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 16 Kedd 22:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát a konkrét munkámmal kapcsolatban a leghasznosabb tárgy a fél éves Delphi fakultáció volt . Tágabb értelemben amik hasznomra váltak:

-ORACLE SQL
-Holyinka, Farkas tárgyai (gyakorlat nélkül büntetés volt, ti már legalább SBO-t láthattok becsüljétek meg) legalább minimális rálátást kapsz az üzleti folyamatokra.
-magam sem hiszem el de logisztika, külker (INCOTERMS!)
-pénzügy, számvitel de ez igazából csak örülök hogy tanultam, de nem használom
-matek, közgáz,stat nem kell de alapmuveltség imho
- a többi sajnos bullshit, nincs mit szépíteni
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Öregdiák Project
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.