Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
számvitel szigorlat
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
A/B



Csatlakozott: 2008.06.03. Kedd 15:13
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 02 Hétfő 18:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

www.gazdinfo.hu Smile
_________________
Hogy lesznek a hogyanok, es miert vannak a miertek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 11 Hétfő 00:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

van aki lát már a neptunban valamilyen szigó időpontot?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 11 Hétfő 08:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen. Ha befizeted a zsét, nini már ott is lesznek Shocked
Amúgy 13-20 ill.08(jún)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 11 Hétfő 13:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wazz...annyit kellett csak, hogy ne a default 09/10/1-es időszakra szűrjek és ott is van Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
micu



Csatlakozott: 2007.07.29. Vasárnap 16:11
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 14 Csütörtök 09:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével



beléptem a számvitelszigorlatozottak körébe:)

aki még most fog menni ezek után, ne parázzon:)tanuljon, de ne parázzon:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 14 Csütörtök 09:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát mégis van igazság

Na akkor akit még érint: Számvitel szigorlat -Gombaszögi féle 05.13
Kb 8 feladat, elég komplex vizsga másfél óra volt rá, teszt, kifejtős kérdés, (pl: készletek állománynövekedési jogcímei, hozzátartozó bekerülési érték), bekerülési értékes feladat + ÉCS számítás (degresszív) , könyvelési feladat (kb 10 tétel random, elég szívatós volt egynéhány, de lehet csak én nem tudtam Smile , 13 tételes gazdasági esemény, be kellett rakni a táblázat megfelelő sorába értékkel (pl. egyéb ráf, pü-bev stb...) volt egy két necces, utolsó sok sok pontért: 5-6,7 könyvelés zárásig, kéttermékes önköltség meghatározással.

Tehát nem volt könnyű, DE ami a lényeg: segítőkész volt nagyon a Tanárnő, és azt kérte vissza egy az egyben amit kiadott/leadott!!!! És ez a nem mindegy, nem volt szemét I-H megyarázd meg az igazat is és társai...de sztem majdnem mindenki tudja miről beszélek
Szal valóban, tanuljál, de no para!!!

Nagy kalappal mindenkinek!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
leogyerek



Csatlakozott: 2008.09.09. Kedd 20:59
Hozzászólások: 8

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 14 Csütörtök 14:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is csatlakoznék az előttem szólókhoz! Csak azt kell tanulni, amit a kiadott.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 14 Csütörtök 14:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

thx a beszámolókért!!! kiadott anyagként a gyakfeladatsorra gondolsz, vagy a konzultációs cuccokra?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
micu



Csatlakozott: 2007.07.29. Vasárnap 16:11
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 14 Csütörtök 14:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kiadott cucc amit az emilcímről küldtünk át magunknak...neked van vmi konzultációs anyagod??

én ilyesmiről nem tudtam csak a feladatsorokat tanultam és eredménykimutatást:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 14 Csütörtök 15:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

anno szv2nél kiadott egy sokoldalas feladatgyűjteményt , meg idén volt az a 4-5 csomag amit leszedhettünk az emailcímről.
És pont ilyen konzultációs időközönként jöttek a cumók....szóval ezért hívom így Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 14 Csütörtök 15:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jaja, abból is volt sztem, de abban kb. hasonlók vannak amúgy, mint amiket most kiadott......
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
garbo



Csatlakozott: 2008.01.24. Csütörtök 19:46
Hozzászólások: 14

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 15 Péntek 18:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kérdés: számlatükör HK idejében nem volt...most esetleg játszik? köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
leogyerek



Csatlakozott: 2008.09.09. Kedd 20:59
Hozzászólások: 8

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 17 Vasárnap 12:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A számlatükröt továbbra sem lehet használni sajnos!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 28 Csütörtök 23:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!

Grat minden frissen szigorlatozottnak!

Most már akkor lehet tanulni az ÁVra Na az se para Smile

Sok sikert!

Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Fresh_Cool_Ale



Csatlakozott: 2008.06.11. Szerda 8:54
Hozzászólások: 14

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 06 Szombat 11:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A hétfői szigorlaton kívül lehetséges még egy vizsgaidőpont? Lévén a június 3.-i alkalomra jelentkeztem először azonban a vizsgáztató váltással egyetemben a június 3. és 10. időpontból csináltak egy 8-át :S

A már Gombaszöginél szigorlatozottaktól kérdezném, a vizsgán való megjelenés "formai követelményei" Smile mennyire szigorúak a tanárnőnél(öltöny,stb)? köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
24 / 25 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.