Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
számvitel szigorlat
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 23, 24, 25  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
gyfe



Csatlakozott: 2007.02.12. Hétfő 14:08
Hozzászólások: 11

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 02 Hétfő 07:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csatlakozom Sad
Nem tudja valaki mikor lehetne esetleg megnézni a dolgozatot, illetve jegyet mikor ír be?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
nagyzsolt23



Csatlakozott: 2008.01.02. Szerda 13:19
Hozzászólások: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 02 Hétfő 08:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Neptun szerint 62-en írtuk az elso szigorlatot, a 2. idopontra 54-en, a harmadikra 2-en azaz összesen 56-an jelentkeztek fel pótot irni. Eddig. Fel nem birom fogni, miért jó HK-nak hogy ennyire buktat?? Nem hiszem hogy hülye lenne az egész évfolyam, és azt sem, hogy senki nem készült volna fel lelkiismeretesen a szigorlatra...

gyfe: Sztem nem nagyon van értelme bemenni megnézni. Jegyeket meg majd beirja a póton. Persze ha bejön. Ha nem akkor még ráérsz vele.


Na mentem, vár a 800 oldalas HK könyv ... Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gyfe



Csatlakozott: 2007.02.12. Hétfő 14:08
Hozzászólások: 11

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 02 Hétfő 08:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nagyzsolt23 írta:
A Neptun szerint 62-en írtuk az elso szigorlatot, a 2. idopontra 54-en, a harmadikra 2-en azaz összesen 56-an jelentkeztek fel pótot irni. Eddig. Fel nem birom fogni, miért jó HK-nak hogy ennyire buktat?? Nem hiszem hogy hülye lenne az egész évfolyam, és azt sem, hogy senki nem készült volna fel lelkiismeretesen a szigorlatra...

gyfe: Sztem nem nagyon van értelme bemenni megnézni. Jegyeket meg majd beirja a póton. Persze ha bejön. Ha nem akkor még ráérsz vele.


Na mentem, vár a 800 oldalas HK könyv ... Confused


Szia!
Iagzából sosem szoktam megnézni a vizsgáimat, de ez most nagyon érdekel, mert úgy éreztem nem volt olyan nehéz ez a szigorlat, és min. kettesre tudtam is (gondolom többen így vannak vele). Szóval látni akarom szerinte mit rontottam el, vagy milyen indokkal pontozta le (mindenkinek), mert az tényleg hihetetlen, h kb 5-10 % ment át... (vagy ok csak ma reggel nézik meg a neptunt Smile )
Írtam is neki egy mailt, h szeretném látni és adjon egy idopontot, remélem azért van annyira korrekt, hogy elolvassa és válaszol...(bár ezek után...)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 02 Hétfő 09:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem sokan a minimum pontszámok miatt úsztak el...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vip007



Csatlakozott: 2005.08.28. Vasárnap 23:56
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: A gép előtt

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 02 Hétfő 10:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szívesen látnék egy olyan táblázatot, mint controllingból. Neptun kód, elméletbol és gyakból elért pont, öszesen pont, érdemjegy. Bár ezt várhatom, gondolom Evil or Very Mad
_________________
"Eddig hülye voltam, de most tettem egy 360 fokos fordulatot"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
blaleee



Csatlakozott: 2006.05.05. Péntek 10:32
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 02 Hétfő 11:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De vajon most mire készüljek! Mindent nem lehet megtanulni ebbol a rakásból, pedig csak akkor lennék oly bátor, hogy reménykedhetnék egy kettesbe. Ez is vicc itt a sulin ha mindent tudsz, akkor lehetsz kettes:D Remélem lesz költséghely-viselo mérleg, meg vmi deviza Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 02 Hétfő 11:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nevetséges az egész... ennyi a véleményem Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 02 Hétfő 11:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kiváncsi vagyok, ha esetleg véletlenül egy "független" újrajavítást kérnénk pl. Gombaszögi által, hogy fordulna meg ez az arány... 4ember nem megy át, többinek megvan?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 02 Hétfő 11:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gyfe írta:

Szia!
Iagzából sosem szoktam megnézni a vizsgáimat, de ez most nagyon érdekel, mert úgy éreztem nem volt olyan nehéz ez a szigorlat, és min. kettesre tudtam is (gondolom többen így vannak vele). Szóval látni akarom szerinte mit rontottam el, vagy milyen indokkal pontozta le (mindenkinek), mert az tényleg hihetetlen, h kb 5-10 % ment át... (vagy ok csak ma reggel nézik meg a neptunt Smile )
Írtam is neki egy mailt, h szeretném látni és adjon egy idopontot, remélem azért van annyira korrekt, hogy elolvassa és válaszol...(bár ezek után...)


Ja, megnézni megnézném én is, de nem ér meg annyit, hogy utána már heccbol se engedjen át, mert oda mertem menni érdeklodni a doga után Smile

Egyébként tényleg nem volt nehéz a doga, de ha még ezen a könnyun is megbukik a 95%, akkor azt hiszem a fejétol buzlik a hal... persze ezt be lehet tudni SZOKÁSOS dolognak, de azért mégis durva, és van akinek már csak ez az egy tárgy van, hogy mehessen államvizsgázni.

Na meg az is oké, hogy most nem adja meg, de akkor ha halálra tanulom magam se biztos hogy megadják, mert végülis relatív, hogy jó -e amit írtam, vagy nem, mert egyik gyakorlaton se láttam ilyen mértéku példát. Ami a 3 félév alatt leadtak gyakorlat címén, köze nincs ehhez a dogához, ezért se értem ezt a nagy vérengzést. És nagy valószínuséggel szintén bukik megint 90% a 2ikon is, mert a 3ikon már 3000res fejkvóta van Smile úgyhogy majd meglesz esetleg valamikor, ha úgy gondolják. Lehet egyszer engem dob ki a gép, ki tudja, csak gyozzem kivárni
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 02 Hétfő 11:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:
azt hiszem a fejétol buzlik a hal...


Büdös az már régóta. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
nagyzsolt23



Csatlakozott: 2008.01.02. Szerda 13:19
Hozzászólások: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 02 Hétfő 15:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
szerintem sokan a minimum pontszámok miatt úsztak el...


Ilyen esetben szokott HK szóbeliztetni. Van errol valami hír? Egyébként elso vizsgaalkalmon 62-en voltunk, most a pótokra összesen 63 ember jelentkezett fel, lett egyáltalán olyan akinek sikerült??
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 02 Hétfő 16:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nagyzsolt23 írta:
wlaszi írta:
szerintem sokan a minimum pontszámok miatt úsztak el...


Ilyen esetben szokott HK szóbeliztetni. Van errol valami hír? Egyébként elso vizsgaalkalmon 62-en voltunk, most a pótokra összesen 63 ember jelentkezett fel, lett egyáltalán olyan akinek sikerült??


Biztos lett 1-2 ember, mert a számvitel szigorlatot pedig 78 ember vette fel, ha jól számoltam Smile Van aki még szerintem nem jelentkezett fel egyikre se Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 02 Hétfő 17:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aki eddig nem jelentkezett valszeg már eztán sem fog, mert amíg nem volt meg a számvitel3 eredmény már addig is lehetett jelentkezni szigre, szóval aki bukta a számvitel 3at, az nem fog szigózni.

Szerintem 68- an vagyunk versenyben, eddig ez a létszám volt a max feljelentkezett.
Elso alkalommal 62- en futottunk neki, 6-an voltak a 2. alkalmonra jelentkezve. Szóval ha most 63-an megyünk még egyszer vagy kétszer, akkor saci per kb 57en buktuk az elsot, ergo max 5en mentek át...
Vicceske, tényleg.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 02 Hétfő 17:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tim írta:
Aki eddig nem jelentkezett valszeg már eztán sem fog, mert amíg nem volt meg a számvitel3 eredmény már addig is lehetett jelentkezni szigre, szóval aki bukta a számvitel 3at, az nem fog szigózni.

Szerintem 68- an vagyunk versenyben, eddig ez a létszám volt a max feljelentkezett.
Elso alkalommal 62- en futottunk neki, 6-an voltak a 2. alkalmonra jelentkezve. Szóval ha most 63-an megyünk még egyszer vagy kétszer, akkor saci per kb 57en buktuk az elsot, ergo max 5en mentek át...
Vicceske, tényleg.


PLusz az a pár ember, aki azt hitte szóbeliznie kell az elso szigo alkalmával Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 02 Hétfő 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hmmm...

Emese: kb. 65×2.000 = 130.000 HUF

Reméljük, hogy HK-nál ez nem lesz így....de egy alsóhangos becslés:

HK: 50×3.000 = 150.000 HUF

Ketten együtt 280.000 HUF.

Emese lehethogy a kisHK névre, vagy egyenesen HK babérjaira tör?
Evil or Very Mad

Abba bele se merek gondolni, hogy esetleg fordítva... Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
4 / 25 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 23, 24, 25  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.