Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
számvitel szigorlat
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 26 Hétfő 11:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tudtommal 2+megnevezés VAGY teljes hossz (azaz 3 vagy 4 jegy, tételtol függoen)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
dolphin



Csatlakozott: 2008.05.21. Szerda 10:47
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 26 Hétfő 12:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 30 Péntek 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

No, first szigorlat az idén:
fehér lap A csoport
passzív kötvény vásárlás majd eladás
devizás példa mindenféle vegyes cuccal mint pl bér, munkaadói járulék, EHO stb.-val/vel bovítve 14 pontért
Rt alapítás a szokásos alapító, alapított szemszög, Jegyzett, de be nem fizetett kiszámolása
mérleg összeállítás, nem piskóta szinten, ÉT és MSZE kiszámolandó
5 db elmélet: devizás bekerülés, Rendkívüli ráfordítás, Saját eloáll eszköz bek értéke...
10 db I-H indokold

Eredmény hétfon, legkésobb kedden várható, neptunban.

Rózsaszín laposokén mi vót? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dolphin



Csatlakozott: 2008.05.21. Szerda 10:47
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 30 Péntek 12:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A gyakorlat szinte ua, mint a fehérnél, nálunk volt még egy ép. vétel, majd eladás is.
Elmélet: saját eloállítású eszközök aktivált értéke, szja, rendkívüli bevételek, +1ami nem jut eszembe Embarassed
A teszt szeritem egy vicc volt amúgy, egy-két kérdésen kívül szerintem elég necces.
És hogy érzitek, hogy sikerült?Szerintem nekem nagggyon sanszos a pót:S
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 30 Péntek 14:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fehér lapnál még elmélet:
Társasági adó
Ellentétes kétszámlasoros (négyszámlasoros) könyvelés.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
dolphin



Csatlakozott: 2008.05.21. Szerda 10:47
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 30 Péntek 15:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, ez volt nálunk is!(Ellentétes kétszámlasoros (négyszámlasoros) könyvelés)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 01 Vasárnap 18:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fentvannak 29-ei jegyek :DDD van akinek meglett?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
blaleee



Csatlakozott: 2006.05.05. Péntek 10:32
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 01 Vasárnap 18:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem természetesen NEM! De még nem találkoztam olyannal akinek igen persze ez nem meglepo Evil or Very Mad túl jó lett az szv3 arány idén most behozza a lemaradást Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 01 Vasárnap 19:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

blaleee írta:
Nekem természetesen NEM! De még nem találkoztam olyannal akinek igen persze ez nem meglepo Evil or Very Mad túl jó lett az szv3 arány idén most behozza a lemaradást Sad


Én ezt vártam, papírforma teljesült megint Smile
Már 40 ember újra fentvan, és még szerintem sokan nem is látták eredményt, mert hétfore várják azt Smile

Tippek, mi lesznek csütörtökön?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
blaleee



Csatlakozott: 2006.05.05. Péntek 10:32
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 01 Vasárnap 19:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

áhh nekem gozöm sincs már! azt mondták eddig mindig valamelyik összefoglalo volt a 3ból, ami ugye meg van oldva abba a szaros könyvbe. Én remélem hogy lesz most benne vmi szv3ból is mert ebbe semmi nem volt csak szv1-2 meg max a bérelszámolás ami szv3. Remélem hogy egy nagy összefoglalo lesz, alapítás már nem hiszem. Talán a nagy mellé még egy deviza vagy váltó, vagy ennek kombója:D háháhá De az is lehet hogy csontra ugyanez lesz Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 01 Vasárnap 19:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

blaleee írta:
áhh nekem gozöm sincs már! azt mondták eddig mindig valamelyik összefoglalo volt a 3ból, ami ugye meg van oldva abba a szaros könyvbe. Én remélem hogy lesz most benne vmi szv3ból is mert ebbe semmi nem volt csak szv1-2 meg max a bérelszámolás ami szv3. Remélem hogy egy nagy összefoglalo lesz, alapítás már nem hiszem. Talán a nagy mellé még egy deviza vagy váltó, vagy ennek kombója:D háháhá De az is lehet hogy csontra ugyanez lesz Very Happy


szerintem is EK várható, ill. én azt várok...gazdasági eseményes összefoglalós + mérleg az alap.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Gomez0



Csatlakozott: 2005.05.03. Kedd 0:15
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Kocsma (Teke, Krudy)

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 01 Vasárnap 19:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ehh, de szép is lett volna:S
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 01 Vasárnap 20:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akinek meglett, az írja már be ide.

Csak a statisztika kedvéért... kíváncsi vagyok, a bukási arány a 95 vagy inkább a 100%-hoz áll-e közelebb Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
maya



Csatlakozott: 2007.12.11. Kedd 15:28
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 01 Vasárnap 20:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

blaleee írta:
áhh nekem gozöm sincs már! azt mondták eddig mindig valamelyik összefoglalo volt a 3ból, ami ugye meg van oldva abba a szaros könyvbe. Én remélem hogy lesz most benne vmi szv3ból is mert ebbe semmi nem volt csak szv1-2 meg max a bérelszámolás ami szv3. Remélem hogy egy nagy összefoglalo lesz, alapítás már nem hiszem. Talán a nagy mellé még egy deviza vagy váltó, vagy ennek kombója:D háháhá De az is lehet hogy csontra ugyanez lesz Very Happy


Amikor én szigorlatoztam (múlt félévben), mindig minden szigorlaton volt mérleg és rt alapítás.
Soha nem volt olyan nagy összefoglaló feladat, csak költségnemes.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vip007



Csatlakozott: 2005.08.28. Vasárnap 23:56
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: A gép előtt

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 02 Hétfő 00:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gomez0 írta:
Ehh, de szép is lett volna:S


Ja, szintén zenész Sad
_________________
"Eddig hülye voltam, de most tettem egy 360 fokos fordulatot"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
3 / 25 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.