Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Jegyzetvásár
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 12 Szombat 01:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hm... akkor 2ik felevre nem lesz meghirdetve jegyzetvasar, mint elsore? nem mintha sok könyv kene tenyleg...meg meg se neztem mibol kene:D vilaggazdra meg nem is tok bejarni egyelore tesi miatt, lehet jobb is, ahogy hallom:D Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 18 Péntek 01:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mivel ma Óbudán vol tóránk, beugrottam a Kiscelli utcai jegyzetboltba megvenni a Controlling könyvet. Meglepõdve fogadtam a hírt, hogy az õ rendszerük nem ismeri a Neptun-kódomat, mert nincsenek összeköttetésben a Tavaszmezõ utcai telephellyel, így a jegyzettámogatásomat sem tudom felhasználni (mármint nem tudnám ha lenne, de biztos sokan vannak, akiknek jár).

Szóval ennyit a fõiskolánkról.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
leberur



Csatlakozott: 2004.09.24. Péntek 12:20
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 09 Péntek 22:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gondoltam nem nyitok új topicot.
Egy illetékes kollégának viszont le kéne vennie a "Szerdát", nehogy valakit megkavarjon...

Na lényeg: Tudja valaki h mikor lesz jegyzetvásár Question
köszi előre is az infókat
már ha tud vki vmit Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 09 Péntek 23:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most őszintén, lesz vmi olyan könyv az infoközgéseknek, 3. félévre, amit mindenképp be kell szerezni? Mert feleslegesen többet nem veszek könyvet az fix Smile
És van az a 3000ft támogatás, abból gondolom kijönnek a fontosabb könyvek Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 10 Szombat 00:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:
Most őszintén, lesz vmi olyan könyv az infoközgéseknek, 3. félévre, amit mindenképp be kell szerezni? Mert feleslegesen többet nem veszek könyvet az fix Smile
És van az a 3000ft támogatás, abból gondolom kijönnek a fontosabb könyvek Wink


Ott van kapásból HK "Telefonkönyve" biztos kell "vadiúj, mert a régi nemjó"...és kb semmi új nincs benne, és a régi hibák is benne vannak ugyanúgy.
Munkafüzettel együtt persze. Az ár vhol 5+3-nál van, de régen vettem, nem emlékszem. Ajánlom a végzősöktől való felvásárlást (ha még nem égették el rituálisan )

Kiss Mariann marketing könyve jó, de én inkább a könyvtárakat rohamoznám, mert 5K egy félévre, sztem húzós.
A munkafüzetből érdemes talán újat, ha javított kiadás(!), sok a megoldhatatlan feladat, úgyhogy jobban jár az ember, ha a már meglévő hibajavításokkal nem szenved...

A pénzüggyel kapcsolatban nemtom mi a helyzet, volt valami olyasmi, hogy Ti majd egészen mást fogtok tanulni...ergo nemtom, hogy jók-e nektek a régi könyvek.
Amúgy az elmélethez be kell vágni a komplett könyvet, szóval én megvenném...(tiszta mák, hogy ezek bmf-es jegyzetek szoktak lenni, ocsóért)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 10 Szombat 03:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
noodleey írta:
Most őszintén, lesz vmi olyan könyv az infoközgéseknek, 3. félévre, amit mindenképp be kell szerezni? Mert feleslegesen többet nem veszek könyvet az fix Smile
És van az a 3000ft támogatás, abból gondolom kijönnek a fontosabb könyvek Wink


Ott van kapásból HK "Telefonkönyve" biztos kell "vadiúj, mert a régi nemjó"...és kb semmi új nincs benne, és a régi hibák is benne vannak ugyanúgy.
Munkafüzettel együtt persze. Az ár vhol 5+3-nál van, de régen vettem, nem emlékszem. Ajánlom a végzősöktől való felvásárlást (ha még nem égették el rituálisan )

Kiss Mariann marketing könyve jó, de én inkább a könyvtárakat rohamoznám, mert 5K egy félévre, sztem húzós.
A munkafüzetből érdemes talán újat, ha javított kiadás(!), sok a megoldhatatlan feladat, úgyhogy jobban jár az ember, ha a már meglévő hibajavításokkal nem szenved...

A pénzüggyel kapcsolatban nemtom mi a helyzet, volt valami olyasmi, hogy Ti majd egészen mást fogtok tanulni...ergo nemtom, hogy jók-e nektek a régi könyvek.
Amúgy az elmélethez be kell vágni a komplett könyvet, szóval én megvenném...(tiszta mák, hogy ezek bmf-es jegyzetek szoktak lenni, ocsóért)


Miaza HK? most nemugrik be:D
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 10 Szombat 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:

Miaza HK? most nemugrik be:D


Másodlagos jelentése: Horváth Katalin, az elsődlegesre majd rájöttök magatok is, pár óra után
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
sisqoboy



Csatlakozott: 2005.04.03. Vasárnap 10:39
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 10 Szombat 13:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

HK féle gyögyszemeket és sem vettem meg...
felét fénymásoltam felét már csak szkenneltem....

de meg is lett a 2esem majd meglátjuk ezekután!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 11 Vasárnap 18:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elsősök figyelem! Exclamation
Közgáz Mikro és Makroökonómia, valamint Világgazdaság és EU jegyzetkönyv eladó. Érintetlen állapotban van mind a 3.
A sulinál barátibb áron kínálom.
Ha érdekel, jelezz ide vissza!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 11 Vasárnap 18:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
Elsősök figyelem! Exclamation
Közgáz Mikro és Makroökonómia, valamint Világgazdaság és EU jegyzetkönyv eladó. Érintetlen állapotban van mind a 3.
A sulinál barátibb áron kínálom.
Ha érdekel, jelezz ide vissza!


ezt itt pls: http://forum.gazdinfo.hu/viewforum.php?f=5
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 21 Szerda 17:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem tudom mennyire közismert, én ma tudtam meg: harmadévesek nem (feltehetőleg negyedévesek sem) kapnak jegyzettámogatást. a másodévesekről nem tudok semmit (az info a jegyzetboltból van). az elsőévesek kapni fognak, de azt a jegyzetboltban sem tudták megmondani, hogy mikor (összege várhatóan 3000 ft lesz <- nem megerősített információ!)

további hír, hogy Földes Gábor: Pénzügyi jog könyve nincs a jegyzetboltban, nem is rendeltek belőle, így nem is valószínű hogy a jövőben lesz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Katica



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 10:44
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 28 Szerda 11:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tegnap voltam bent a Jegyzetboltban és ott azt mondták, hogy a IV. évesek is kapnak jegyzettámogatást (én is 3000-ről tudok). Azonban az összeg kiutalásának időpontja még mindig kérdéses ... "majd".

Ja, ha valakit nem érdekelnek a jegyzetek (alias felsőbb évesek Smile, nyugodtan rendelhet az érdeklődési körének megfelelő(bb) könyvet is - kell cím, szerző, ISBN azonosító.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kicsi



Csatlakozott: 2005.10.10. Hétfő 11:51
Hozzászólások: 3

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 10 Hétfő 11:53    Hozzászólás témája: Fizika Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Első éves műszaki menedzser szakos vagyok, és azt szeretném megkérdeni, hogy kinek van fizika jegyzete,mert totál nem értek belőle semmit,egyáltalán nem értem miért kell fizika Smile Szóval ha valaki tudna segíteni,az kérem jelentkezzen.

Köszönöm szépen
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 10 Hétfő 11:56    Hozzászólás témája: Re: Fizika Hozzászólás az előzmény idézésével

Kicsi írta:
Sziasztok!

Első éves műszaki menedzser szakos vagyok, és azt szeretném megkérdeni, hogy kinek van fizika jegyzete,mert totál nem értek belőle semmit,egyáltalán nem értem miért kell fizika Smile Szóval ha valaki tudna segíteni,az kérem jelentkezzen.

Köszönöm szépen


Figy, nem akarlak elkeseríteni, de NEKÜNK GAZDINFÓSOKNAK nincs fizikánk...

Idén már te vagy a második aki műmájeres cuccot keres itt...Ha gondoljátok csinálok nektek külön szekciót, elférni elfértek Smile)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kicsi



Csatlakozott: 2005.10.10. Hétfő 11:51
Hozzászólások: 3

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 10 Hétfő 15:43    Hozzászólás témája: Re: Fizika Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Én marketing szakirányra járok és nekünk van,nem értem hogy miért kell,de jó lenne vmi segítség Smile
Szóval aki mégis tudna valamilyen jegyzetet az szóljon Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 3 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.