Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Üdv minden kezdőnek!
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Homokozó
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Jún. 10 Csütörtök 02:36    Hozzászólás témája: Üdv minden kezdőnek! Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha most jársz itt elõször, akkor mindenféleképpen köszöntelek.
Ebben a fórumban kipróbálhatod az általunk nyújtott lehetõségeket...büntetlenül. Jó, tudom ez most hülyén hangzik, de a fórum többi területén szabályok közé vagy szorítva, tehát meggondolatlanul ne csinálj semmit.
A teszt fórum a meggondolatlanság földje, nyomogass mindent nyugodtan, senki nem fog zavarni, akár még kérdezhetsz is. Wink


A hozzászólás legutóbb wlaszi által 2005 Szept. 10 Szombat 13:01-kor lett szerkesztve, összesen 3 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vera



Csatlakozott: 2004.06.23. Szerda 13:17
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: mikor hol

HozzászólásElküldve: 2004 Jún. 23 Szerda 13:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Látom, nagyon egyedül vagyok itt a kezdõk között. Crying or Very sad
_________________
Üdv: Vera
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Jún. 23 Szerda 14:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a régi hozzászólások törlõdtek. Amúgy meg alapból kevesen vagyunk Sad
_________________
"Maga szerint ez kocsma, vagy felsőőoktatási intézmény?
Szerintem felsőoktatási intézmény: sör nincs és dohányozni tilos..." (egy nem is annyira ismeretlen szerzőtől..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Szept. 13 Hétfő 08:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

db próba
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ger
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.04. Kedd 17:23
Hozzászólások: 13

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 04 Kedd 17:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eshaenitt eztitt megnyomom akkorfelrobbantessekmondani?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Petya
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.30. Vasárnap 17:23
Hozzászólások: 121
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 30 Vasárnap 17:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv! Elsõéves inf. közgazdász hallgató vagyok. Semmi többet nemtok elmondani. Kérem kapcsojja ki... Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 04 Péntek 18:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 04 Péntek 19:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez jó is lesz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 04 Péntek 21:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jelezném, hogy ha változtatsz avatart, akkor _minden_ hozzászólásodnál megváltozik, nem csak az újaknál....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 04 Péntek 21:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A gyengébbek kedvéért... Wink

De tündéri az a kutyus Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 05 Szombat 22:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mikor megváltoztattam rájöttem

de azért köszi Razz

Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Nadine



Csatlakozott: 2005.09.08. Csütörtök 21:24
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Pest megye

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 08 Csütörtök 21:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali! Én is elsőéves info közgázos vagyok. 5ös tankörbe kerültem. Ha esetleg van itt még 5ös tankörös írhatna, msn címemfeltüntetve. Puszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 13 Kedd 00:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nahát, van kezdőknek gyakorlatozó topik Shocked LOL Cool

Mindenesetre én is elsőéves gazdinfós (bocsánat! INFORMATIKUS KÖZGAZDÁSZ ) tanonc vagyok, 1. tankör, örülök, hogy csatlakozhattam!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
MÁkos



Csatlakozott: 2005.10.15. Szombat 13:12
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 15 Szombat 13:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Próba jellegű hozzászólás organizálódik mostan ide e...


Remélem, meg is jelenik!

Üdv:
Jómagam Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 28 Hétfő 11:49    Hozzászólás témája: teszt Hozzászólás az előzmény idézésével

teszt
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Homokozó
1 / 2 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.