Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Marketing 2006/07
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
lasger



Csatlakozott: 2006.11.25. Szombat 17:01
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 25 Szombat 17:05    Hozzászólás témája: Marketing 2006/07 Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudja valaki megmondani,hogy mik voltak ebben a félévben a beadandó házi feladatok?Úgy nagyjából én is vágom,de remélem vki pontosabban is meg tudja mondani!fontos lenne,mivel szerda a határido:(köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Alina



Csatlakozott: 2004.02.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 04 Hétfő 16:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi!

Nem tudja valaki mikor ,hol lesz a marketing elovizsga és hogy kell rá jelentkezni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Peterson



Csatlakozott: 2006.02.06. Hétfő 10:49
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Iskola (is)

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 04 Hétfő 21:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv! A marketing elovizsga dec. 7-én (most csütörtökön) lesz. hogy pontosan hol mikor azt nem tudom. A tanárnonél kell jelenzkezni személyesen vagy e-mailben.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 05 Kedd 01:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

Marketing vizsgaidopont nincs neptunban, vagy csak nekem nincs? Smile

Remélem megint szombatonként lesz, meg este 6tól... ( )

És az újratárgyfelvétel miatti befizetést mikor irják ki? vagy nekem kellene okoskodni valamit? Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 05 Kedd 01:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most olvasom, hogy nincs már újratárgyfelvételi díj? Hogyhogy ?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 05 Kedd 10:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:
Most olvasom, hogy nincs már újratárgyfelvételi díj? Hogyhogy ?


Azért mert az új tvsz szerint a tárgyat 1x veszed fel, majd utána 7 vizsgalehetoséget "vásárolhatsz".
Az elso vizsga + 2 iv ingyenes. Viszont ha következo évben kénytelen vagy újrajárni, akkor már a 3. iv-det kezded. Gondolom ez idáig értheto max a logikát nem látod.

A logika az, hogy az IV díj 2000HUF-ra nott (hogy ez most növekvo pénz-e, vagy fix, nemtom...lusta vagyok utánanézni, de szerintem az elso...).
Szóval innentol fogva egy fizetos IV már nem olyan mókás, pláne ha több tárgyból is meghúznak. Szóval megfizeted majd Te azt a tárgyújrafelvételi díjat, csak most másképp hívják...persze most van egy félév átmenet amikor az elozo félévit már nem kérhetik, az újat meg még nem...(félreértés ne essék, nem visszamenolegességrol beszélek, hanem majd ha megint ilyen adódna...)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 08 Péntek 10:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A tegnapi elovizsgával kapcsolatban bármi infó jöhet.. Köszi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Alina



Csatlakozott: 2004.02.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 08 Péntek 14:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

Ha már ilyen szépen megkértélSmile

Y példasor undorító sárgaszínu volt:
1.) Kettos memória modell
2.) Tanulási görbe számolgatás
3.)Volt termékéletgörbe a hullámos,beírni a tengelyeket és mondani rá példát
4.Volt sorban állós példa 7 pontért
5.)Piaclefedési módok
6.)Penetráció számolgatás(q=r*PR(1-r) fenn a t-1-n).
7.)Exklúzív elosztás
8.) Volt a tabaskós reklám ,meg kellet mondani miylen referencia személy és miylen reklám.
9.) Bolt nélküli kiskereskedelmi formák
10.) Igaz-hamis,foként tendereztetésrol és szervezeti piacról.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 08 Péntek 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szuper!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mimi



Csatlakozott: 2005.05.25. Szerda 15:10
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 18 Hétfő 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Van már valakinek beirva aláirása marketingbol a neptunba?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 06 Szombat 17:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv!!!
Aki volt már (12.20. 01.06.) marketingbol vizsgázni azt megkérném hogy küldjön már
egy élménybeszámolót róla!!!

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Alina



Csatlakozott: 2004.02.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 06 Szombat 17:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

Azok engem is érdekelnének,de a 12 .20.-ról biztosan tudom,hogy volt markov mátrix.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Alina



Csatlakozott: 2004.02.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 31 Szerda 16:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

Kiss Mariann mit mondott mikorra intézi el a neptunos dolgokat?Le kéne lassan adni az indexem és még mindig nincs aláírásom Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 04 Hétfő 09:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv!

7 -én lesz vizsgaalkalom vizsgakurzusosoknak csak az a gondom, hogy nem tudom ez a terem merre van: BA.1.32.Audmax

Valaki homályosítson fel pls Smile Thx.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 04 Hétfő 09:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BA= Bécsi út A épület= új épület audmax = auditorium maximum (minimum) 1.32 teremszám ja és kerek....

Rudolf írta:
Üdv!

7 -én lesz vizsgaalkalom vizsgakurzusosoknak csak az a gondom, hogy nem tudom ez a terem merre van: BA.1.32.Audmax

Valaki homályosítson fel pls Smile Thx.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 2 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.