Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Szabadon választható gazdasági tárgy
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 14 Hétfő 13:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
a többinek se füle, se farka. Az SAP az egyetlen aminek értelme és haszna van. Egyrészt az oktatás minosége miatt, másrészt a témája miatt...ja és nem utolsósorban baromira szakmába vágó. Késon van és hosszú, ez tény.
Ha alibizni akarsz, akkor ajánlom a másik 2 tárgyat.


Köszi az infot, akkor asszem marad az SAP.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 14 Hétfő 14:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dyna, Te hol találtad meg ezt az SAPs idopontot a tavaszi félévre? Mert én a Neptunban kerestem és csak az oszi féléves idopontok vannak fent...
Ráadásul csak 4 kredites formában, pedig az infos választható tárgyak elvileg 2 kreditesek kéne legyenek, nem?


A hozzászólás legutóbb Tim által 2008 Jan. 14 Hétfő 15:51-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Funk



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 16:29
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: balassagyarmat

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 14 Hétfő 14:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én is néztem a magicot és a bev.inf.ell.-t , de egyik sincs meghirdetve. sot a kereskedelmi informatika se, pedig az tavaj is tavasszal volt . hogy lehet ez?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 14 Hétfő 14:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nagyon elment a duma az infós tárgyak felé....van annak külön topicja .)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 14 Hétfő 15:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tim írta:
Dyna, Te hol találtad meg ezt az SAPs idopontot a tavaszi félévre? Mert én a Neptunban kerestem és csak az oszi féléves idopontok vannak fent...
Ráadásul csak 4 kredites formában, pedig az infos választható tárgyak elvileg 2 kreditesek kéne legyenek, nem?

Amúgy mennyire teljesítheto az SAP, mennyire nehéz a vizsga, van e beadandó, és efféle infók? Valaki?


Neptun- Tárgyak- Tárgyfel szab választott, keresésbe beírtam h SAP és kiadta az I-t és II-t is. Tavaszi félévre, elso óra: febr 5. Igen, 4 kreditben találtam én is, fent a félévnél az legyen h 2007/08/2...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 14 Hétfő 15:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dyna, köszi Very Happy
wlaszi, bocsi, átmoderáltam magam az SAP topicba Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 15 Kedd 12:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

Ha lekérem a szabadon választható gazdasági tárgyakat az IK-soknak, akkor 100 feletti találatot dob ki. Mivel/hogy/hol lehet leszukíteni, hogy kidobja azt a párat, amit ebben a félévben kellene felvenni? (ugye most 2 gazdaságisat és 1 infósat kéne)

JAés: ha nincsen még számvitel szigóm, akkor még fel tudom venni a SAP1et?

tenkjú
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 15 Kedd 13:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pabber írta:
Hello!

Ha lekérem a szabadon választható gazdasági tárgyakat az IK-soknak, akkor 100 feletti találatot dob ki. Mivel/hogy/hol lehet leszukíteni, hogy kidobja azt a párat, amit ebben a félévben kellene felvenni? (ugye most 2 gazdaságisat és 1 infósat kéne)

JAés: ha nincsen még számvitel szigóm, akkor még fel tudom venni a SAP1et?

tenkjú


Tárgyfelvétel -> fenti legördülo menübol válaszd ki a szabadon választhatókat. Elvileg ezt kell kapnod:
Kód:


Termelésmenedzsment             GGTTM121NK   6   3
Szolgáltatásmarketing              GGTZM121NK   6   3
Controlling         GGTCO121NK   6   2
Költségelemzés és kalkuláció   GGTKK121NK   6   3
Nemzetközi gazdasági kapcs.   GGTNG111NK   6   3
Nemzetközi marketing      GGTNM111NK   6   3
Adózási ismeretek      GGTAI111NK   6   3
Nemzetközi marketing      GGTNM121NK   6   3
Üzleti tervezés         GGTUT121NK   6   3


Infósokból még csak az SAP-t látom kiírva, de kellene lennie
Bevezetés az informatikai ellenorzésbe illetve Magic nevu tárgynak is.
(elokövetelményük a DTR ÉS az IIR, de ha jól bogarásztam ki, akkor az sbonál VAGY kapcsolat van a neptunban ) => Szv szigó nem játszik Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Funk



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 16:29
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: balassagyarmat

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 15 Kedd 14:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez amúgy gyakori dolog ,hogy valami nincs kiírva egy nappal a neptun nyitás elott?
csak mert a kerinfó sincs még kiírva, ami nem is választható,hanem kötelezo elvileg.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 15 Kedd 14:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Funk írta:
ez amúgy gyakori dolog ,hogy valami nincs kiírva egy nappal a neptun nyitás elott?
csak mert a kerinfó sincs még kiírva, ami nem is választható,hanem kötelezo elvileg.



+VIR...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 15 Kedd 16:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:

Infósokból még csak az SAP-t látom kiírva, de kellene lennie
Bevezetés az informatikai ellenorzésbe illetve Magic nevu tárgynak is.
(elokövetelményük a DTR ÉS az IIR, de ha jól bogarásztam ki, akkor az sbonál VAGY kapcsolat van a neptunban ) => Szv szigó nem játszik Smile

Basszus, ez nem jó hír, akkor ezt is meg kellett volna kérvényeznem... persze, hogy ma adtam le a kérelmeim listáját, ajóéletbe Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Funk



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 16:29
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: balassagyarmat

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 15 Kedd 16:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dyna írta:
Funk írta:
ez amúgy gyakori dolog ,hogy valami nincs kiírva egy nappal a neptun nyitás elott?
csak mert a kerinfó sincs még kiírva, ami nem is választható,hanem kötelezo elvileg.



+VIR...


akkor a hiba nem a mi készülékünkben van...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 15 Kedd 17:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A VIRt és a kerinfot is kiírták már, ha jól látom, csak az idopontok nincsenek még fent.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 15 Kedd 17:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tim írta:
A VIRt és a kerinfot is kiírták már, ha jól látom, csak az idopontok nincsenek még fent.


BMF nem gyorsvonat, de szvsz ha az infós karra felmentek és megnézitek az órarendet, akkor benne lesz Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
okjup



Csatlakozott: 2007.01.30. Kedd 12:13
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 15 Kedd 17:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
...ha az infós karra felmentek és megnézitek az órarendet...


Hol is találjuk ezt? Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
4 / 6 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.