Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Szabadon választható gazdasági tárgy
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 11 Hétfő 12:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
Nono írta:
Köszi, én csak annyit kérdeztem, hogy összesen hány kreditnek kell lennite a legvégén. 210-en valamennyi...asszem. De mennyi az annyi?

Nono írta:
Hány kredittel lehet diplomázni?


Ez nem ugyanaz a kérdés Smile
Összesen 210 kredites a mintatanterv. A diplomázáshoz a szakdogán kívül (ami 15 kredit) minden kell, tehát az kreditben kifejezve 195.


De, lehet, de most legalább értette vki hogy mit akarok. köszi szépen wlaszi!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 11 Hétfő 21:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

smash85 írta:
Akik még keresne estleg választ. gazd. tárgyat.Azoknak ajánlom figyelmébe a Nemzetközi pénzügyek (5) -et.Nem mintha tudnám milyen a tárgy vagy az oktató.Csak jó lenne ha min 15 ember összejönne.
Köszi


Én is azt vettem fel
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
smash85



Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 11:11
Hozzászólások: 36

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 20 Szerda 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha valaki nagyon otthon van ebben a témában.Esetleg letudná írni,hogy ebben a félévben melyik tárgyakat lehet felvenni.Ugyanis én néztem az állítólagos menetrendet és az állítólagosan lehetséges tárgyakat amiket fellehet venni.De lehet elkerülte vmi a figyelmem.Elég sok választhatót nem találtam a meghírdetettek között.Sajnos csak egyet tudtam felvenni.Másik 2 vagy 3 vagy hétfon este ütközött vagy péntek regel.

Szóval valaki tudja esetleg,hogy pontosan melyikek indultak ebben a félévben?Lehet vmelyik elkerülte a figyelmem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 21 Csütörtök 12:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

smash85 írta:
Ha valaki nagyon otthon van ebben a témában.Esetleg letudná írni,hogy ebben a félévben melyik tárgyakat lehet felvenni.Ugyanis én néztem az állítólagos menetrendet és az állítólagosan lehetséges tárgyakat amiket fellehet venni.De lehet elkerülte vmi a figyelmem.Elég sok választhatót nem találtam a meghírdetettek között.Sajnos csak egyet tudtam felvenni.Másik 2 vagy 3 vagy hétfon este ütközött vagy péntek regel.

Szóval valaki tudja esetleg,hogy pontosan melyikek indultak ebben a félévben?Lehet vmelyik elkerülte a figyelmem.


Azért vannak ütközések, mert elvileg már a mostani félévben egyet meg kellett volna csinálnod ( ha meglett volna pü2-d) és akkor most csak 1et kellene csinálnod, nem egyszerre a 2-t. Ki van ez találva rendesen.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 21 Csütörtök 13:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amelyikre kurzus van kiírva az indul, a többiért érdeklodni a tárgyfelelos intézetnél
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Funk



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 16:29
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: balassagyarmat

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 09 Szerda 21:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azt lehet tudni hogy ebben a félévben milyen szabadon választhatók indulnak? gazdaságiból és infósból is( csak mert nekem még 1-1 kellene ebben a félévben,hogy államvizsgázni tudjak) ?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 10 Csütörtök 16:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Funk írta:
azt lehet tudni hogy ebben a félévben milyen szabadon választhatók indulnak? gazdaságiból és infósból is( csak mert nekem még 1-1 kellene ebben a félévben,hogy államvizsgázni tudjak) ?


Bemész a neptunba, és ki tudod listázni a tárgyakat Smile Szerintem a gazdaságiak is meg az infósok is most indulnak alapban Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 10 Csütörtök 16:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megkérdeztem ma Balázst: SBO-k is indulnak...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Funk



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 16:29
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: balassagyarmat

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 11 Péntek 07:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

és azt lehet tudni mik azok az "SBO"-k ? Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 11 Péntek 09:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SAP Business One I.-II., amiket el lehet fogadtatni választható infós tárgynak...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Funk



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 16:29
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: balassagyarmat

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 11 Péntek 10:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a magic az nem lesz?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 11 Péntek 10:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

1 infó kell és 1 gazdasági ?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vikk



Csatlakozott: 2005.01.06. Csütörtök 20:02
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: itthon

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 11 Péntek 10:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arpo írta:
1 infó kell és 1 gazdasági ?


1 info + 2 gazd
_________________
I don't ever wanna be like you / I don't wanna do the things you do...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 11 Péntek 10:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Basszus pedig azt hittem már nem kell több....ezek szerint ez tuti...de még vki erosítsen meg!

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vito



Csatlakozott: 2007.04.17. Kedd 16:29
Hozzászólások: 10

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 11 Péntek 11:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arpo írta:
Basszus pedig azt hittem már nem kell több....ezek szerint ez tuti...de még vki erosítsen meg!

Köszi


a mintatantervben (kgk honlapról) is 2 szabadon választható gazdasági tárgyat találtam:
http://kgk.bmf.hu/system/files/Ik-ker-2006_06_09.xls
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 6 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.