Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
diplomaosztó
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 02 Hétfő 17:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Islik Orsolyáról annyi infóm van, hogy ő Angliában melózik.
Illetve biztosan melózott 2hónappal ezelőtt...

Véleményem szerint: még mindig kint van. Ő válaszolna ezekre a megkeresésekre...

Amúgy ő iwiwen is fent van...írok neki...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
eisberg



Csatlakozott: 2008.05.05. Hétfő 8:18
Hozzászólások: 3

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 02 Hétfő 19:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

Balázs Attilával beszéltem.
Van nyelvvizsgája és érdekli a taláros dolog.

Tim:
Írt neked emilt, megvan neki a száma. Hívott már többször csak nem tudott elérni.

Szóval egyel kevesebb.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 02 Hétfő 20:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

beírok ide, mert nem hiszik el, hogy működik Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Petya
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.30. Vasárnap 17:23
Hozzászólások: 121
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 02 Hétfő 20:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Spec. most Chrome alatt gazdinf fórum halott...

Más, de végsősoron a diplomaosztóhoz kapcsolódik:

Ha minden igaz, már kipostázták az indexeinket és igazolást a diploma megszerzéséről. Viszont míg én nem kaptam meg, addig egyes hallgatók már hetekkel ezelőtt. Hogy lehet ez? Az oklevél mellett az indexet is az ünnepségen vehetem át?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 02 Hétfő 20:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Petya írta:
Spec. most Chrome alatt gazdinf fórum halott...

Más, de végsősoron a diplomaosztóhoz kapcsolódik:

Ha minden igaz, már kipostázták az indexeinket és igazolást a diploma megszerzéséről. Viszont míg én nem kaptam meg, addig egyes hallgatók már hetekkel ezelőtt. Hogy lehet ez? Az oklevél mellett az indexet is az ünnepségen vehetem át?


Az államvizsgáról szóló igazoló papír ment ki 2 hete elvileg (amit én nem kaptam meg persze Smile), és az indexet pedig 02.27-én pénteken postázták ajánlott levélként. Az hivatalosan 3-5 munkanap, gyakorlatilag 1 nap alatt megkapják a címzettek. Nekem még ez se ért ide Smile

Várok.. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 02 Hétfő 21:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pabber írta:
Islik Orsolyáról annyi infóm van, hogy ő Angliában melózik.
Illetve biztosan melózott 2hónappal ezelőtt...

Véleményem szerint: még mindig kint van. Ő válaszolna ezekre a megkeresésekre...

Amúgy ő iwiwen is fent van...írok neki...

Már írtam neki, de februárban nézte utoljára... Államvizsgán itthon volt, az tuti de végülis arra haza is jöhetett, szóval nem tudom... Emailekre nem válaszolt.

Idézet:
Hello!

Balázs Attilával beszéltem.
Van nyelvvizsgája és érdekli a taláros dolog.

Tim:
Írt neked emilt, megvan neki a száma. Hívott már többször csak nem tudott elérni.

Szóval egyel kevesebb.

Közben értekeztem vele, nem kaptam mega az emiljét valamiért korábban, de mostmár rendben Smile

Tehát Islik Orsiról valakinek 100%-os infó?
Szeles Stefannak a mélcíme esetleg?

Gyerekek nagyon közel már a diplomaosztó!!! Holnap mindenképp vissza kell jeleznem pontos adatokkal sokaknak, hogy utána nektek is kiküldhessem a tutit!!!

U.i én már múlt pénteken megkaptam az indexem...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 02 Hétfő 22:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mond a sulinak, hogy tuti!

És menjen a dolog...

Ha ezen 2 ember miatt nemet mondasz...háát...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 03 Kedd 07:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pabber írta:
Mond a sulinak, hogy tuti!

És menjen a dolog...

Ha ezen 2 ember miatt nemet mondasz...háát...

Nem ezen a két emberen múlik, egyéb szervezési nehézségek adódtak, remélem a mai napon ezeket rendezni tudom és utána lesz tuti infó, ezt a két embert mostmá a föld alól is előszedem, ha kell!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 03 Kedd 08:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fontos infótöredék!
Amennyiben a sulitól kapok engedélyt (remélem még ma, utána tudok kör emailt írni mindenkinek), hogy a ruha átvétel a fősuli G épületének aluájában legyen, akkor már nyert ügyünk van, ugyanis a Vasasban erre nincs lehetőség mert plusz pénzbe kerülne a főiskolának és ugye az nekik nem pálya, szóval az ünnepség előtt talár felvétel remélhetőleg a fősuliban és utána ünnepség végén oda visszavitel, remélem ez mindenkinek elfogadható megoldás lesz, távban nem sok, időben szintén nem!
Ha nem kapunk engedélyt minden hiába volt...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 03 Kedd 13:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Áhhh, a kérelem bírálat legkésőbb holnap reggel várható, addig nem tudok emailt írni, pedig a ruhák már megvannak, csak a kiosztás macerás... Brühüüü, addig türelmet kérek mindenkitől!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 04 Szerda 11:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos, akkor mi a végeredmény?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 04 Szerda 13:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pabber írta:
Nos, akkor mi a végeredmény?

90%, hogy a suli biztosít helyet az átvételre, már csak az írásos megerősítést várom! Utána mindenkinek küldök tájékoztatót, még ma!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 04 Szerda 16:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves végzett informatikus közgazdászok!
Végre sikerült mindenkit elérni és összeszervezni a részleteket a diplomaosztóra szóló talárbérléssel kapcsolatosan, a pontos infók a következők:
- minden informatikus közgazdász talárban lesz,
- a talár átvételre szombaton (márc. 07.) de. 9:30- tól 10:45- ig az ünnepség előtt a BMF Tavaszmező utcai „A” épületének aulájában kerül sor,
- a talárért átvételekor 10.000 Ft letéti díjat kell érte fizetni fejenként,
- az ünnepség előtt a Vasas Székházban (Magdolna utca) még regisztrálni kell mindenkinek de. 10:00-tól,
- az ünnepség de. 11:00- kor kezdődik,
- az ünnepség után közvetlenül, még aznap (márc. 07.) du. 13:30- ig a BMF Tavaszmező utcai „A” épületének aulájában mindenkinek le kell adni a talárt,
- a talár leadásakor mindenki visszakap fejenként 6000 Ft-ot,
- tehát a bérleti díj így végezetül 4000 Ft/fő!
A méretekről kiderült, hogy az eltérés igen csekély és, csak kisszámú S és XL áll rendelkezésre, tehát az M-es méret a mérvadó első körben mindenkinek, ha valaki extra méretekkel rendelkezik a helyszínen lesz lehetőség kisebbet vagy nagyobbat kérni!
Amikor olvastad ezt a levelet kérlek, mihamarább jelezz vissza nekem a kurucz.gabriellaKUKACgmailPONTcom email címre, hogy tudjam, ki tud róla, és ki nem!!!
Az email-eteket szorgalmasan látogassátok az elkövetkező pár napban, ha netán valami mégis változna, akkor tudathassam veletek, és szóljatok bátran mindenkinek, akiről tudjátok, hogy nem rendszeresen olvassa a leveleit.

Köszönöm!
Szombaton találkozunk!
Kurucz Gabriella
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 04 Szerda 16:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Wlaszi, kérlek ezt rakd fel a hírek közé!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 06 Péntek 08:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm mindenkinek a visszajelzést!!!

Islik Orsolya és Szeles Stefan még mobilon sem elérhető, sanszos, hogy külföldön vannak, de azért biztonság kedvéért nekik is kértem talárt, hátha, legfeljebb a helyszínen értesülnek a dolgokról.

Update: Szeles Stefan mégsem kaphat diplomát most, mint kiderült.

S a talárok már a Tavaszmező utcában vannak
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
13 / 14 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.