Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Túlcsúszók - keresztféléves államvizsga
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
tuti5



Csatlakozott: 2005.01.29. Szombat 22:26
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 03 Szerda 22:44    Hozzászólás témája: Túlcsúszók - keresztféléves államvizsga Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt a topikot azért indítottuk, mert vagyunk egy páran akik túlcsúszók vagyunk és az idén diplomáztunk volna. Vannak még tavaszi féléves tárgyak (projecktmenedzsment és külker (2 credit)) amiket csak jövőre tudnánk felvenni, de ha most indítanák az őszi félév során, akkor már lehetőség lenne a félév végén diplomához jutnunk. Ezért keresünk olyan hallgatókat, akikkel egy cipőben járunk és már csak ezek a tárgyak hiányoznak nekik.

Ha megfelelő számban tudnánk jelentkezni, akkor megkeresnénk az illetékeseket, hogy indítsanak ezekből a kurzusokból is.

Aki érintett a dologban az mihamarabb jelezze itt a fórumban vagy esetleg ezeken az email címeken: bogos.gabor@t-online.hu vagy a szarka_gabor@yahoo.com -on.
_________________
Gabest
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bogi



Csatlakozott: 2006.05.05. Péntek 15:59
Hozzászólások: 23
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 05 Péntek 16:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Felvettük a kapcsolatot a külker és a projekt tanárral. Visszajeleztek, hogy részükről semmi akadálya annak, hogy a következő félévben induljon ismét a tárgyuk.

Ahhoz, hogy eredményesen tudjunk fellépni, fontos lenne tudni, hogy hányan lennénk, mert 2 ember miatt biztos nem fog kurzus indulni. Kérek minden érintettet, hogy jelezzen valamilyen módon, mert a szükséges lépéseket már most megtennénk.

Mindenkinek jó lenne, ha 2x2 kredites tárgyak miatt nem kellene még 1 félévet itt töltenünk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
ViktorioS



Csatlakozott: 2006.04.23. Vasárnap 0:09
Hozzászólások: 15

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 08 Hétfő 22:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szervusztok!

Én ugyan nem vagyok "túlcsúszó" de lelkesen gyűjtöm a többletkrediteket...
s nem bántana az a tény sem, ha előre tanulhatok valamit...
Szóval, ha nincs különösebb - nekem hiányzó - előkövetelmény, akkor
engem is érdekelhet (mint II. évest).
Ha nem is vagyok egy komoly érv vagy "áldozat", mint túlcsúszó, de
a létszámnöveléshez biztos megfelelek.
Szóval megírhatnátok, hogy milyen előkövetelmény van.
--
Üdv.
VS
_________________
Viktorio Sanches
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 08 Hétfő 22:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ViktorioS írta:
Szervusztok!

Én ugyan nem vagyok "túlcsúszó" de lelkesen gyűjtöm a többletkrediteket...
s nem bántana az a tény sem, ha előre tanulhatok valamit...
Szóval, ha nincs különösebb - nekem hiányzó - előkövetelmény, akkor
engem is érdekelhet (mint II. évest).
Ha nem is vagyok egy komoly érv vagy "áldozat", mint túlcsúszó, de
a létszámnöveléshez biztos megfelelek.
Szóval megírhatnátok, hogy milyen előkövetelmény van.
--
Üdv.
VS


bár én szintén nem vagyok illetékes a témában, de szvsz az, amire ezek a srácok gyúrnak, Neked talán kicsit korai (pl. projektmen és külker is pénzügy2-re épül), jól fog jönni Neked ez a két tárgy akkor, amikor eljön az ideje (6. félévben) persze ez szigorúan imho.
viszont ha kell +4 kredit az őszi félévben, akkor nagyon tudom ajánlani az SAP Business One fakultatív kurzust (ami valószínűleg indulni fog, ha lesz megfelelő számú érdeklődő). részleteket az SAP topikban találsz.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bogi



Csatlakozott: 2006.05.05. Péntek 15:59
Hozzászólások: 23
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 14 Vasárnap 00:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Történt némi előrelépés a külker, a projet és a gazdasági tárgyakkal kapcsolatban. A tanárok visszajelzése alapján szívesen segítenek, nem probléma, hogy megtartsák a kurzusokat a következő őszi félévben. Végh Norbi elmondása alapján Bácsi Rózsa tanárnőt kell megkeresnünk, ő az aki a végső döntést meghozhatja. A jövő héten megkeressük ezzel kapcsolatban.

Ehhez azonban mindenképpen szükséges, hogy legalább 15 fő jelentkezzen. Jelenleg 5-6 fővel számolunk, ezért kérek mindenkit, hogy dobjon egy e-mailt, ha megvan/mostmeglesz a pénzügy II tantárgya és szeretné a következő félévben (elsősorban akinek már csak ezek a tárgyak hiányoznak a záróvizsgára engedéshez) a külkert és a projekt tárgyakat felvenni.

Mail: bogos.gabor@t-online.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bogi



Csatlakozott: 2006.05.05. Péntek 15:59
Hozzászólások: 23
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 31 Csütörtök 10:46    Hozzászólás témája: projekt, külker Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Néhány lefutott kör után úgy néz ki (legalábbis jelenleg meghirdetett állapottal szerepel projektmenedzsment ebben a félévben a Neptunban), hogy projektmenedzsment felvehető lesz, viszont külkert az istenért sem hajlandóak kiírni. Érdekes módon pl. ebben a félévben már statisztika keresztfélév is meg lett hirdetve, de ha valakinek csak egy szar** 2 pontos félévközi jegyes külker hiányzik, akkor annak mégcsak esélye sem lesz arra, hogy ebben a félévben leállamvizsgázzon ha csak BMF-es illetékeseken múlik.

Namost mivel a gondolat is elborzaszt, hogy még egy félévet végig kelljen szenvednem a BMF-en, elhatároztam, hogy a BGF-en próbálom megszerezni a külker tárgyat és elfogadtatni itt a suliban, igaz ott 1 ponttal többet ér és kollokvium van belőle, talán megfelel majd a BMF-nek is.

Valamikor 4-5-én akarok bemenni először a BMF-re, hogy akkor biztosan nem lesz-e külker meghirdetve, majd a BGF-re érdeklődni a mikéntekről és lehetőségekről.

Ezért kérnék mindenkit, hogy hívjon, írjon, ha érintett és érdekelné egy ilyen megoldás.

Bögös Gábor
06 20 251 4111
bogos.gabor@t-online.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 31 Csütörtök 11:09    Hozzászólás témája: Re: projekt, külker Hozzászólás az előzmény idézésével

bogi írta:
Sziasztok!
Namost mivel a gondolat is elborzaszt, hogy még egy félévet végig kelljen szenvednem a BMF-en, elhatároztam, hogy a BGF-en próbálom megszerezni a külker tárgyat és elfogadtatni itt a suliban, igaz ott 1 ponttal többet ér és kollokvium van belőle, talán megfelel majd a BMF-nek is.


Nem ez számít, hanem, hogy a tárgy témái mennyire fedik le a mi témáinkat. Nemvagyok biztos a százalékban de talán 75% az amiben egyeznie kell, hogy a kreditbizottság elfogadhassa. A pontos szabályozása vagy a tvsz-ben, vagy valamelyik ügyrendi nem tudom én miben megtalálható...

Szóval először ezt csekkold le sztem, pár felesleges kört megspórolhatsz vele.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 31 Csütörtök 13:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen a tárgytematikának 75%-ban kell fednie egymást
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bogi



Csatlakozott: 2006.05.05. Péntek 15:59
Hozzászólások: 23
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 06 Szerda 11:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt a hozzászólásomat törölni kényszerültem egyes tanárok hozzáállása miatt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Missygirl



Csatlakozott: 2005.02.15. Kedd 23:08
Hozzászólások: 25

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 13 Szerda 14:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi!

Egy évet csúsztam egy népszerű tantárgybólSmile Véletlenül láttam hogy a neptunomban az van feltüntetve hogy áll. fin. túlépő a tanulmányoknál.
Ez mit jelent? fizetnem kell? Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 13 Szerda 15:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, ez azt jelenti.

A koltsegteriteses tandij x%-kat/felev (pontos szamra nem emlekszem, utana lehet nezni legjobb emlekeim szerint talan a TVSZ-ben), illetve felvett kreditenkent 3000? Ft-ot (ez utobbinal sem vagyok biztos a pontos szamban.

Ha tevednek, valaki javitson ki Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 13 Szerda 15:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zu írta:
Igen, ez azt jelenti.

A koltsegteriteses tandij x%-kat/felev (pontos szamra nem emlekszem, utana lehet nezni legjobb emlekeim szerint talan a TVSZ-ben), illetve felvett kreditenkent 3000? Ft-ot (ez utobbinal sem vagyok biztos a pontos szamban.

Ha tevednek, valaki javitson ki Smile


azért mielőtt bárki gyűjtögetni kezd, olvassátok el ezt a topikot, ami pontosan a témával foglalkozik. azt ugyan nem tudom, hogy a TVSZ-változás érintette-e ezt a kérdést is, de ha valami továbbra sem világos, akkor javasolnám a TO felkeresését (mondjuk 1-2 hét múlva, akkor már talán kicsit lecsillapodnak az elmúlt néhány hét eseményei után).
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Böbi



Csatlakozott: 2006.01.03. Kedd 16:46
Hozzászólások: 88

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 13 Szerda 18:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
zu írta:
Igen, ez azt jelenti.

A koltsegteriteses tandij x%-kat/felev (pontos szamra nem emlekszem, utana lehet nezni legjobb emlekeim szerint talan a TVSZ-ben), illetve felvett kreditenkent 3000? Ft-ot (ez utobbinal sem vagyok biztos a pontos szamban.

Ha tevednek, valaki javitson ki Smile


azért mielőtt bárki gyűjtögetni kezd, olvassátok el ezt a topikot, ami pontosan a témával foglalkozik. azt ugyan nem tudom, hogy a TVSZ-változás érintette-e ezt a kérdést is, de ha valami továbbra sem világos, akkor javasolnám a TO felkeresését (mondjuk 1-2 hét múlva, akkor már talán kicsit lecsillapodnak az elmúlt néhány hét eseményei után).


Én is tulcsúszó vagyok és eddig nem kellett fizetnem, 2 félévet még túlcsúszhatsz fizetés nélkül de utánna már fizetni kell.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bolgi



Csatlakozott: 2006.01.23. Hétfő 19:06
Hozzászólások: 35

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 20 Szerda 19:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Egy olyan kéréssel fordulok minden túlcsúszóhoz, hogy aki megszerezi ezzel a félévvel együtt a 168 kreditet, és nem marad olyan felveendő tárgya amire épül más tárgy, és szeretne gyakorlati félévre menni a 2006/07 év tavaszi félévében, kérem írjon nekem mailt, nevével és neptun kódjával, hogy időben betudjuk adni a kérelmet az illetékesek felé, hogy elinduljanak a szükséges tárgyak.
Címem: bolgi(kukac)index(pont)hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bolgi



Csatlakozott: 2006.01.23. Hétfő 19:06
Hozzászólások: 35

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 23 Szombat 16:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Sokan tévhítben voltak azügyben, hogy lehet-e gyakfélévre menni szigorlat mellett. Megkérdezem az illetékest.
A válasz:
"Semmi akadálya a szig + gyakorlatnak, ha megvan a 168 kredit."

Ugyhogy akit ez tartott vissza, az mostmár nyugodtan jelentkezhet nállam, hogy időben intézkedjünk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 2 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.