Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Kiírt tételek befizetése
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 16 Csütörtök 09:17    Hozzászólás témája: Kiírt tételek befizetése Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Hol találom meg azt hogy nekem kell e befizetnem vmit???
Mert tudom hogy kell, de nincs semmilyen összeg a pénzügyeknél...!

Köszi!
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 16 Csütörtök 10:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével



Elvileg ehhez hasonló módon kell megjelennie egy kiírt tételnek. De ugye vannak olyan tételek is amiket a hallgató magának ír ki (pl IV díj), az csak akkor jelenik meg itt, ha előtte a Tétel kiírás menüpontnál alkotsz valamit...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 16 Csütörtök 11:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi szépen!

A végén felhívtam a TO-t, és mondták hogy még csak most fogják kiírni amit elvileg nekem be kéne fizetnem!
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 23 Csütörtök 11:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem még mindig nincs kiírva tétel!!
Van olyan akivel még ez a helyzet?
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 23 Csütörtök 11:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Briga írta:
Nekem még mindig nincs kiírva tétel!!
Van olyan akivel még ez a helyzet?


Van. Majd kiirják. Smile Havonta kb. 2-szer megnézem,
szóval miután kiírtak max 2 hét múlva befizetem.
Szerintem ez korrekt. Ők pontosan 10-szer ennyit is késtek
már nekem pénzekkel.

Meguntam állandóan ezt nézegetni...

Egy hete néztem kb., akkor még nem volt.
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 23 Csütörtök 19:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi szépen!
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 25 Szombat 12:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még mindig nincs, neked? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 27 Hétfő 09:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még mindig semmi...
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Peterson



Csatlakozott: 2006.02.06. Hétfő 10:49
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Iskola (is)

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 27 Hétfő 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem már van csak nem tudom befizetni. nagyon jó Mad
ilyen a hibaüzenet: A fizetési tétel nem fizethető be fizetési jogosultság-beállítások miatt!
Szerintetek? mondjuk 25ig volt határidős. ez lehet gond?
ja meg ilyenem is van a tétel kiírásnál: Nem meghatározható a pénzügyi kód. Kérem forduljon a tanulmányi osztályhoz.
Úgyhogy benézek valamikor a To-ra. remélem nem akasztanak a nyakmba még egy késedelmes fizetést x ezer fornitért Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 02 Vasárnap 11:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem még mindig semmi...
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 02 Vasárnap 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mult felevben nekem a felev masodik feleben irtak csak ki a tetelt, es volt olyan is, akinek csak vizsgaidoszakban, szoval nem kell idegeskedni szerintem Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 03 Hétfő 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Okés! Köszi szépen! Smile
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Gandalf



Csatlakozott: 2006.01.31. Kedd 12:07
Hozzászólások: 14

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 28 Péntek 09:44    Hozzászólás témája: Kiírt tételek Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én teljesen elfelejtettem hogy fizetnem kell(15kredit alatt teljesítettem :( )
És nem nagyon néztem a neptunt és lecsusztam a határidökkel(az 1.részét március24.én a 2.részét 04.15ig kellett volna befizetnem.)
Szerintetek nem gond a késöi befizetésem?Mennyire veszik komolyan a határidöket?
Kell valami késedelmi büntetést fizetnem?
Elöre is Köszy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 28 Péntek 09:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elvileg ha jol tudom nincs gond, lehetseges a kesedelmes befizetes viszont ilyen esetben szerintem plusz penzt kell befizetni.

Szerintem menj be a TO-ra es erdeklodd meg, hogy mi a teendo ilyen esetben (csak jol valaszd meg, hogy ezt kitol kerdezed meg odabent, ha nem akarsz oltari lecseszest kapni szvsz)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Gandalf



Csatlakozott: 2006.01.31. Kedd 12:07
Hozzászólások: 14

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 28 Péntek 09:51    Hozzászólás témája: Kiírt tételek Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszy a gyors választ!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 2 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.