Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Fogadóórák
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 22 Kedd 16:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

HK vizsgaidoszaki elérhetoségei:
Kód:
fogadóidok:
máj. 15. kedd       15-17
máj. 21. hétfo      15-17
máj. 31. csütörtök  16-18
júni.  8. péntek    13-15
júni. 14. csütörtök 14-16

jegybeírás
júni.  8.  péntek   13-15
júni. 14. csütörtök 14-16
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 10 Hétfő 13:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dr. Horváth Katalin új helyre költözött......

Továbbiakban a VMI-nél keressétek C-épület 2. emelet 214 szoba
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
eras111



Csatlakozott: 2007.08.25. Szombat 14:36
Hozzászólások: 27

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 12 Szerda 17:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudom ki rakta fel a fogadóórákat de azt jól seggbe rugom az tuti!Az van kiirva hogy Pappné-nál 16:30-17:30-ig van Szerdán én meg naiv fejemmel be is mentem és az van kiirva az ajtajára hogy 13:00-15:00!Szóval köszi még1szer a hasznos infot!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 12 Szerda 18:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

egy fontos részt nem olvastál el a kari oldalon (gondolom arra gondoltál): "2006/2007. tanév II. félév"

De tudom, hogy ez most nem vigasztal Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 15 Szombat 13:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Olvastam a kiírt fogadóórákat és azon tunodtem h akinek hétköznap délelott van fogadóórája, vajon ugyanabban az idoben telefonon is elérheto? Mivel dolgozom nem rohangálhatok csak úgy el a munkahelyemrol, viszont konzulensnek kérném fel, amit pedig személyesen illenne. Valakinek van vmi ötlete? Vagy esteleg kért már fel valakit telefonon?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsuzscsi



Csatlakozott: 2007.05.17. Csütörtök 10:43
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Büdöspöst

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 15 Szombat 15:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Muszáj leszel személyesen is megkeresni, addig, ha más nem, kérdésedet intézheted e-mailben, vagy telefonon is. A fogadóóra ideje alatt tuti telefonon is rendelkezésre áll, max többször kell próbálkozni, mert ha épp vannak nála, nem biztos, hogy felveszi a telefont.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 17 Hétfő 18:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

Valaki tud esetleg Kiss Mariann élo email-címet a kiss.mariann@kgk.bmf.hu-n kívül?

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Gabi86



Csatlakozott: 2005.09.10. Szombat 11:27
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: otthon, a gép előtt

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 17 Hétfő 19:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

melibaba írta:
Helló!

Valaki tud esetleg Kiss Mariann élo email-címet a kiss.mariann@kgk.bmf.hu-n kívül?

Köszi


1qtya7@gmail.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 22 Csütörtök 09:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sürgos segítségre lenne szükségem. Valaki meg tudná mondani nekem, hogy melyik a c épület óbudán?

Elore is köszi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tsiga



Csatlakozott: 2006.01.06. Péntek 15:24
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 22 Csütörtök 10:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pantomines írta:
Sürgos segítségre lenne szükségem. Valaki meg tudná mondani nekem, hogy melyik a c épület óbudán?



Bécsi út C épület - Kandó mozdonyos épület.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 22 Csütörtök 13:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tsiga írta:
pantomines írta:
Sürgos segítségre lenne szükségem. Valaki meg tudná mondani nekem, hogy melyik a c épület óbudán?



Bécsi út C épület - Kandó mozdonyos épület.


Köszi Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 05 Szerda 13:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

HK fogadóórát tud vki mostanság?
Árpo
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 23 Szerda 21:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arpo írta:
HK fogadóórát tud vki mostanság?
Árpo


Asszem péntek kora délután...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Elijah



Csatlakozott: 2008.01.31. Csütörtök 14:59
Hozzászólások: 23

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31 Csütörtök 15:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halihó.

Pontosabbat nem tud vki mondani HK fogadóórájáról? Pontosan mikor van az a kora délután, ha akkor van?

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31 Csütörtök 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elijah írta:
Halihó.

Pontosabbat nem tud vki mondani HK fogadóórájáról? Pontosan mikor van az a kora délután, ha akkor van?

Köszi


Azt, hogy most hogy van, azt nem tudom, ez a péntek kora délután a vizsgajegy beírására vonatkozott. Lehet bent sincs már februárig 4ig.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
5 / 7 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.