Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
SAP
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 05 Kedd 20:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

maya írta:
Tim-nek sem DTR-je sem pedig IIR- je nincs még meg.


Kár, hogy nem szakinfo szig lett a követelmény, alapban kizuhanna elolem pár ember Wink
Olyan 6-7..? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 05 Kedd 20:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

maya írta:
Nyitóelõadás 2008.02.02.
A nyitóelõadás helyszíne és idõpontja:

2008 február 14. 18:00-20:00
BME I épület
1117 Budapest, Magyar tudósok körútja 2.


Ideáig eljutottam, csak utána mi alapján megy a szelektálás? Elég fura ez így nekem, szerintem BME-seket választanak ki, ha ingyenes a képzés, nem külsos tanulókat Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
maya



Csatlakozott: 2007.12.11. Kedd 15:28
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 05 Kedd 20:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:
maya írta:
Nyitóelõadás 2008.02.02.
A nyitóelõadás helyszíne és idõpontja:

2008 február 14. 18:00-20:00
BME I épület
1117 Budapest, Magyar tudósok körútja 2.


Ideáig eljutottam, csak utána mi alapján megy a szelektálás? Elég fura ez így nekem, szerintem BME-seket választanak ki, ha ingyenes a képzés, nem külsos tanulókat Confused


Bárki mehet, aki jelentkezik úgy tudom. Fehér kolléga is járt ide.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 05 Kedd 23:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Möszlyo S.c.h.m.u.c.k. azt mondta ma, hogy SAP-ra egy bizonyos jelentkezési lista alapján lettek felvéve (jelentkezési sorrend volt) a plussz emberek (az elso 12fo után ugye), kerinfóból pedig az új elokövetelmény: az IIR miatt lettek ledobva az emberek máma.

Amúgy egy sovány 'vígasz' azoknak, akik nem kerültek be SAP BO-ra:
A tárgy 30-40%-a arról szól, hogy felolvassák (majdnemhogy elhadarják) a .ppt diákat (ma vmi többmint 150 diát nyomott le a csávi); a maradék pedig majd arról, hogy a diákon lévo dolgokat az SAP-ban pár példán kipróbáljuk.

Ajánlom mindenkinek a tudasmorzsak.hu-n lévo SAP tananyag/kurzus felvételét/beszerzését! Közel ugyanazt a szintet lehet velük elérni...csak a leckekönyvbe nem kerül be...:S:S:S:S:S:S
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 05 Kedd 23:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A kari lapon lévo mintatanterv nem mutat változást. Ez nem jelenti azt, hogy nem lehetett volna valamilyen ülés, ahol módosítják a mintatantervet, de azt azért illett volna közölni.
Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ez nem úgy megy, hogy akkor most adok neki elokövetelményt....szóval ha valakinek nagyon lényeges, utánajárhat ennek a dolognak Rolling Eyes

Szvsz az SBO gyakrésze elé értelmes volt....de ízlések és pofonok.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 06 Szerda 08:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Valamilyen szurést a helyhiány miatt ki kellett találni."

Amúgy igaza van Wlaszinak! Ilyen szuréseket mondjuk akkor kéne csinálni amikor vagy inkább: MIELOTT(!) kurzusjelentkezési idoszak van!!!! (hogy e szerint tudja mindenki alakítani az órarendjét...ha már van erre lehetoség!)

Ez így unfair velünk szemben...

A szvsz-ról meg az a véleményem, hogy ennél szemetebb elokövetelményt ki se lehetett volna találni! Ez a tárgy fogja vissza a KGK-sok 80%-át a diplomától...legalábbis az idoben való befejezéstol!
Nehogymár mindenhova bevágják ezt, hogy szinte semmit se lehessen felvenni emiatt!
Ki ne találjuk már azt, hogy ez jó nekünk srácok...

ui.: ez a kifutószakos IK szak meg szerintem az utolsó bástyája a sulinak...mert akármilyen királynak is próbálják a vezetok beállítani a sulit: senki nem akar már ide jönni! (jól is teszik!) Ez a foiskola nem hallgatóközpontú! A színvonaláról meg nem is beszélve...

Ha nem lett volna integráció: már rég tornaterem lenne a keleti épülete helyén, mert a kutya nem jelentkezne ide!
3 betu védi ma a keletit:

B+M+F...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 08 Péntek 15:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SAP 2-n aki volt csütörtökön, mondja meg nekem mi volt Smile
Jövo héten gyak ugyanott, ahol tavaly? Köszi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Alina



Csatlakozott: 2004.02.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 08 Péntek 18:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A gyakorlat ugyanott van Igen,mint tavaj.Volt egy 20 pontos ZH, a "szokásos" kérdésekkel.Továbbá megcsináltuk a vizsgapéldát.Új anyagot nem vettünk,az csak jövo órán lesz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jade



Csatlakozott: 2008.02.08. Péntek 14:41
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 08 Péntek 19:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Erre a tanfolyamra érdemes elmenni, bár (ha a tananyag nem változott), akkor elsosorban az ABAP programozás rejtelmeibe lehet betekinteni, meg az SAP R/3-as rendszerek felépítésével megismerkedni. A jelentkezett 200 ember közül önéletrajz alapján választanak ki majd 40-et, aki részt vehet a tanfolyamon, amelynek a végén vizsgát kell tenni, és a sikeresen vizsgázott hallgatók kapnak majd egy szép oklevelet valamilyen ünnepélyes ceremónia keretei között, ahol lesz kaviár, pezsgo stb Smile)
Elvileg utolsó alkalommal lesz megtartva ez a tanfolyam, mert a hírek szerint bizonyos fosikolákon, egyetemeken beleépül következo félévtol a tananyagba.
***
A tudasmorzsak.hu-n is az R/3-as rendszerekkel foglalkoznak nagyrészt, mert ez az eredeti SAP termék. A BSO-t rossz híresztelések szerint nem is az SAP fejlesztette, de ez nem jelent semmit Smile . (Kell a kredit Razz )


maya írta:
noodleey írta:
maya írta:
Nyitóelõadás 2008.02.02.
A nyitóelõadás helyszíne és idõpontja:

2008 február 14. 18:00-20:00
BME I épület
1117 Budapest, Magyar tudósok körútja 2.


Ideáig eljutottam, csak utána mi alapján megy a szelektálás? Elég fura ez így nekem, szerintem BME-seket választanak ki, ha ingyenes a képzés, nem külsos tanulókat Confused


Bárki mehet, aki jelentkezik úgy tudom. Fehér kolléga is járt ide.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 08 Péntek 21:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor jövo héten is még csak eloadás lesz? Vagy már gyakorlat?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Alina



Csatlakozott: 2004.02.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 08 Péntek 21:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most mutogatott dián és utána csináltuk a vizsgapéldát.
Hogy jövo héten mi lesz ,eloadás vagy gyakorlat konkrétan nem mondta.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 12 Kedd 22:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja és a gyak-teremben volt?
Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
maya



Csatlakozott: 2007.12.11. Kedd 15:28
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 13 Szerda 07:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
Ja és a gyak-teremben volt?


Igen az 1.15 teremben voltunk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
okjup



Csatlakozott: 2007.01.30. Kedd 12:13
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 25 Hétfő 09:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az innen a gazdinforol lehuzott SBO-ban próbálok gyakorolni és akadt egy problémám: beszerzési eloleget akarok igényleni, de azt a hiba üzenetet küldi, hogy "szállító-/vevoszámla nincs definiálva elolegekhez"
Kérdés: ezt hol tudom megtenni? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
maya



Csatlakozott: 2007.12.11. Kedd 15:28
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 25 Hétfő 16:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

okjup írta:
Az innen a gazdinforol lehuzott SBO-ban próbálok gyakorolni és akadt egy problémám: beszerzési eloleget akarok igényleni, de azt a hiba üzenetet küldi, hogy "szállító-/vevoszámla nincs definiálva elolegekhez"
Kérdés: ezt hol tudom megtenni? Rolling Eyes



Szállítói egyezteto számla definiálása az eloleghez:
Adminisztráció => Definíciók => Pénzügy =>
Fokönyvi számla - kijelölés => Beszerzés regiszter
=> Általános regiszter. Szállítók melletti ikonra
kattintva megjelenik az Egyezteto számlák – Szállítók
ablak. (3531-Szállítói eloleg)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
18 / 21 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.