Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Gazdinfo partik (ex-Buli államvizsga után)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Csevej
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kgergo



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 22:14
Hozzászólások: 12

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 28 Csütörtök 09:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

saco írta:
Hát ez elég jól sikerült

Ha minden igaz lesznek képek is Smile (félek)


Félhetsz is barátom, egész lazára vetted a figurát Smile Very Happy
Na de az a lényeg, mindenki jól érezte magát,
Zsu, képek mikor lesznek elérhetoek?
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 28 Csütörtök 13:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
kgergo írta:
A holnapi napról beszélgettünk páran, és eddig ugy áll a party, hogy 18.00kor a Jászain a Megdobálsznál (magyarul: furészporgyár) találkozunk.


nekem jónak tunik.

apropó, cattish, nincs kedved jönni?


Ezt (is) bebuktam Confused
Hetente kb egyszer benézek ide, most éppen Wlaszival mesizek, onnan jutott eszembe. Úgy látszik, késon.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 28 Csütörtök 13:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cattish írta:
aramoro írta:
kgergo írta:
A holnapi napról beszélgettünk páran, és eddig ugy áll a party, hogy 18.00kor a Jászain a Megdobálsznál (magyarul: furészporgyár) találkozunk.


nekem jónak tunik.

apropó, cattish, nincs kedved jönni?


Ezt (is) bebuktam Confused
Hetente kb egyszer benézek ide, most éppen Wlaszival mesizek, onnan jutott eszembe. Úgy látszik, késon.


errol ugyan tényleg lemaradtál, de a tervek szerint lesz egy parti a diplomaosztó után is, szvsz ott is nagyon szívesen látunk - legalább nem egyedül fogom képviselni az öregdiákokat Smile
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 29 Péntek 12:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Diplomaosztóra lesznek képek
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 02 Hétfő 22:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
cattish írta:
aramoro írta:
kgergo írta:
A holnapi napról beszélgettünk páran, és eddig ugy áll a party, hogy 18.00kor a Jászain a Megdobálsznál (magyarul: furészporgyár) találkozunk.


nekem jónak tunik.

apropó, cattish, nincs kedved jönni?


Ezt (is) bebuktam Confused
Hetente kb egyszer benézek ide, most éppen Wlaszival mesizek, onnan jutott eszembe. Úgy látszik, késon.


errol ugyan tényleg lemaradtál, de a tervek szerint lesz egy parti a diplomaosztó után is, szvsz ott is nagyon szívesen látunk - legalább nem egyedül fogom képviselni az öregdiákokat Smile


Köszönöm, akkor figyelni fogom a gazdinfot surun! Wlaszi? Jössz?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 02 Hétfő 23:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csak az idoponttól függ, ha nem ütközik semmi fontossal akkor persze, ott leszek
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Zsu



Csatlakozott: 2004.12.31. Péntek 16:05
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 03 Kedd 12:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Bocs, hogy úgy eltuntem, de tegnap jöttem haza.

A képeket feltöltöttem a party képeket az alábbi helyre:
http://new.photos.yahoo.com/zsuzsanna.kalocsai/album/576460762404799419

Aki le szeretné tölteni a képeket Szakóval beszéljen, mert hozzá is feltöltöttem ftpre.

Mint ígértem, a diplomaosztóra kiírom 1-2 példányban, szóval ha más nem, akkor ott megkapjátok.

Mindenkinek további szép, stressz mentes nyarat! Smile
_________________
Zsu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 03 Kedd 16:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsu írta:
Mindenkinek további szép, stressz mentes nyarat! Smile


Ámen.

Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Brute



Csatlakozott: 2005.12.19. Hétfő 17:12
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 08 Vasárnap 22:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szép jó napot mindnekinek!

Egy olyan felvetésem lenne a múltkori szerdai (igen kellemes) szociális tevékenységünk után, hogy a Diplomaosztó után, még aznap tarthatnánk egy hasonlót. Ez most csak egy igény felmérés, de azért ötleteket várok, meg hozzászólásokat.

Szóval a 7óra Holdudvar bejött akkor is - igaz szerda volt - úgyhogy ez az elso javaslat. (Kaja, pia helyi szolgáltatás.)
Sajnos apámmal nem sikerült megegyeznem kéró lenyúlás terén így a menjünk el és üljünk be valahova, vagy menjünk táncolni, vagy valami hasonló tevékenységet végezni igazán kézenfekvo kikapcsolódási lehetoségnek tunik, valami erre kijelölt helyen. Foleg ilyen kellemes társaságban mint a múltkori.

Szóval, bárki akinek jobb ötlete van, vagy benne van ebben írjon.

Sziasztok,
Péter (Szigethy)
U.I.: Késon elég hülyén fogalmazok, korán is de ilyenkor legalább erre foghatom.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 09 Hétfő 19:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Brute írta:
Szép jó napot mindnekinek!

Egy olyan felvetésem lenne a múltkori szerdai (igen kellemes) szociális tevékenységünk után, hogy a Diplomaosztó után, még aznap tarthatnánk egy hasonlót. Ez most csak egy igény felmérés, de azért ötleteket várok, meg hozzászólásokat.

Szóval a 7óra Holdudvar bejött akkor is - igaz szerda volt - úgyhogy ez az elso javaslat. (Kaja, pia helyi szolgáltatás.)
Sajnos apámmal nem sikerült megegyeznem kéró lenyúlás terén így a menjünk el és üljünk be valahova, vagy menjünk táncolni, vagy valami hasonló tevékenységet végezni igazán kézenfekvo kikapcsolódási lehetoségnek tunik, valami erre kijelölt helyen. Foleg ilyen kellemes társaságban mint a múltkori.

Szóval, bárki akinek jobb ötlete van, vagy benne van ebben írjon.

Sziasztok,
Péter (Szigethy)
U.I.: Késon elég hülyén fogalmazok, korán is de ilyenkor legalább erre foghatom.


támogatom az ötletet Smile mások?
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 10 Kedd 11:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem sajna biztos, hogy nem jó... Crying or Very sad
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 10 Kedd 13:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

saco írta:
Nekem sajna biztos, hogy nem jó... Crying or Very sad


mivel egyelore nem tolonganak a lelkes jelentkezok (legalábbis én nem tudok róluk), ezért szerintem ha gondolod, javasolj másik idopontot és meglátjuk.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Zsu



Csatlakozott: 2004.12.31. Péntek 16:05
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 10 Kedd 15:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mivel Szakónak nem jó az idopont - és szerintem mások is utaznak haza vidékre (én is) -, így keressünk másik idopontot.

Mit szólnátok a jövo hét péntekhez?

Puszi
_________________
Zsu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 10 Kedd 18:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsu írta:
Sziasztok!

Mivel Szakónak nem jó az idopont - és szerintem mások is utaznak haza vidékre (én is) -, így keressünk másik idopontot.

Mit szólnátok a jövo hét péntekhez?

Puszi


az 20-a. nekem jónak tunik. többiek?

a kérdés viszont továbbra is adott, hova menjünk? felmerült már néhány hely (Holdudvar, New Orleans, WestBalkán, Buddha Beach, Soho London, Old Man's, stb.), de akinek van jobb ötlete, az ne kíméljen Smile
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Brute



Csatlakozott: 2005.12.19. Hétfő 17:12
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 10 Kedd 23:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
Zsu írta:
Sziasztok!

Mivel Szakónak nem jó az idopont - és szerintem mások is utaznak haza vidékre (én is) -, így keressünk másik idopontot.

Mit szólnátok a jövo hét péntekhez?

Puszi


az 20-a. nekem jónak tunik. többiek?

a kérdés viszont továbbra is adott, hova menjünk? felmerült már néhány hely (Holdudvar, New Orleans, WestBalkán, Buddha Beach, Soho London, Old Man's, stb.), de akinek van jobb ötlete, az ne kíméljen Smile


Yo!

Jelentem a 20.a is jó nekem, jelenleg nincs programom és akkor nem is tervezek semmit. Smile Így akkor már 14.én du-n mászok balcsira.
Ha lesz ötletem még akkor benyögöm ide fórumba, jelenleg egyetlen ötletem az alvás. Smile

Szerintem a hely eldöntésével várjuk meg hogy többen is felfedezzék a kezdeményezésünket és akkor talán nagyobb választék lesz, és döntésképesebb tömeg. Smile

Szép jó estét mindnekinek.
P.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Csevej
3 / 4 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.