Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Keresztféléves Államvizsga!!!
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 25 Szerda 17:22    Hozzászólás témája: Keresztféléves Államvizsga!!! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Elsősorban most azokhoz szólnék, akik hasonló helyzetben járnak velünk, vagyis elcsúsztak a számvitel II-n, de most meglett és azon kívül minden más is. Arra gondoltunk, hogy mi lenne, ha most májusban levizsgáznánk. Most úgyis csak 2 tárgyunk van, simán lenne időnk felkészülni az államvizsgára és megírni a szakdolgozatot. Persze ehhez az is kell, hogy találjunk szakmai gyakhelyet, nekünk már megvan. Szerintem meg kellene próbálni, nem veszíthetünk semmit, sőt egy fél évet nyerhetünk és ha nem sikerül, akkor is még ott van az eredeti időpont.
Jó lenne ha minél többen lennétek benne, mert a Vállalati ESettanulmány c. tantárgyat csak akkor fogják beindítani, ha van rá elegendő jelentkező. Gondoljátok meg!!

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 25 Szerda 18:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De jó, hogy nem csak nekem vannak ilyen terveim. nekem mondjuk több tantárgyam lesz idén, de amellett simán meg tudnám csinálni a szakdogát és a vállalati esettanulmányt is. nekem is van már gyakhelyem, szóval ez is rendben van. Mire gondoltatok, kihez kéne menni ezzel a kérvénnyel? mikor? és persze együtt, nem egyenként....

ha már biztosították számunkra, hogy felvehessük a 7. féléves tantárgyakat, akkor jó lenne ha ezt is megengednék.

nem tudom, hogy a kooperatívosokkal mi a helyzet, mert nekik is a következő félévben kellene diplomázni.

Hajrá! Egyeztessünk!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 26 Csütörtök 08:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arra gondoltunk, hogy vagy Pappnéhoz vagy Bácsi tanárnőhöz kellene először fordulnunk. Szerintem ők tudnak ebben segíteni. A legfőbb gondot az okozza, hogy a Vállalati Esettanulmány c. tárgyat elindítsák, mert amikor a Neptunba jelentkeztem rá, akkor üzenetként azt írták, hogy csak akkor indul, ha van rá elegendő jelentkező. A szakdogával nem lesz gond, hiszen arra a kooperativosok már feljelentkeztek, szal már vagyunk vagy 15-en. Csak ők már megcsinálták a Vállalati Esettanulmányt!
Mi ma bemegyünk a suliba 3, fél4 körül a számvitelt aláiratni és akkor érdeklődünk majd. Ha találkozunk valamelyik tanárral, akkor rákérdezünk mindenre és megbeszélünk vele egy időpontot, amikor mindannyian bemennénk egyeztetni!

Remélem még sokan gondolják így, hogy menni fog.
Gyerünk, gyerünk!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 26 Csütörtök 08:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én 3-ra bemegyek beíratni a számvitelt és akkor ott megdumálhatnánk a részleteket.
szerintem a vállalati esettanulmány csakis Pappné jóindulatán múlik.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 26 Csütörtök 09:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ok, addigra mi is megpróbálunk odaérni, lehet, hogy kicsit késünk, de akkor várj meg!

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 26 Csütörtök 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Baromi jo, mert en csak azert nem eroltettem oszi felevben a menedzsment trening felvetelet, mert azt mondtak, hogy kizart, hogy diplomazhatunk tavaszi felevben....
Ha most vegul megis lehet ilyet es emiatt csusztam le rola, akkor kicsit merges leszek....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 26 Csütörtök 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még semmi sem biztos, de mi reménykedünk benne... Talán holnapra minden kiderül, ha ma végre tudunk erről beszélni valakivel!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 26 Csütörtök 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos nem túl sok reményt fűzök hozzá én sem, de azért megpróbálhatjuk. ha nem sikerül, akkor is a következő félévben megcsinálunk mindent és utána már nem kell csinálnunk a szakdogán kívül semmit....tudunk főállásban dolgozni...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 26 Csütörtök 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi már így is főállásban dolgozunk...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 30 Hétfő 09:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tud valaki valami új infót szolgáltatni nekünk ez ügyben kapcsolatban? Jó lenne már tudni, ezen a héten el kéne intézni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 31 Kedd 09:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

én megnéztem a saját magam dolgait, remélem jól csináltam. 210 kredit 80%-át kell megcsinálni ahhoz, hogy lehessen menni gyak félévre. az 168 kredit. nekem ez megvan. jelentkeztem az NK-s végű szakdolgozat és vállalati esettanulmány tárgyra. van, aki aláírja a gyakhelyes papíromat. azt beszéltük, hogy akkor ma döntjük el, hogy mi legyen, belevágunk e, vagy sem. mindenképpen be kellene menni a suliba és beszélni Bácsi Rózsával. holnap délután? ha már megyünk akkor nálunk kellene, hogy legyen az aláírt szerződés is.

???????
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 31 Kedd 09:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi holnap fél 5-ig dolgozunk, úgyhogy előbb nem tudunk elszabadulni a munkahelyünkről. Szerintem jól tetted, hogy felvetted a tárgyakat, had lássák, hogy egyre többen vagyunk.

A szakmai gyakorlatos szerződéssel pedig az a gondom, hogy addig nem akarom aláirattatni, amíg ez az egész nem biztos, mert nem szeretném, ha hülyének néznek, ha mégsem jön össze. De végül is ha belegondolok, miért ne? Elég jófejek ahhoz, hogy ha mégse jön össze,akkor ne szóljanak semmit.

Szerintem akkor vágjunk bele, először is meg kéne tudakolni, hogy mikor van bent Bácsi Rózsa, addig felesleges bemennünk.
Lehet, hogy ma felhívom. Ha megtudok valamit, akkor megírom.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 31 Kedd 10:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azt azért vegyétek figyelembe, hogy ez a hét a határidő, és ha pénteken esünk be, akkor nem fog menni a dolog.
én holnap délután mindenképpen bemegyek és megpróbálom megkeresni Bácsi Rózsát.bármit megtudok, szólok
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 31 Kedd 11:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ok, köszi! Hány körül tudsz bemenni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 31 Kedd 12:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fél3-kor indulok a munkahelyről....kb 3-ra vagyok benn....4-ig van TO.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 2 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.