Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
tárgyfelvétel 2007/2008/02
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
vikk



Csatlakozott: 2005.01.06. Csütörtök 20:02
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: itthon

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 05 Szerda 09:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az normális dolog, hog reghéten nincs a TO-n félfogadás? Question Shocked Evil or Very Mad Cool
_________________
I don't ever wanna be like you / I don't wanna do the things you do...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 05 Szerda 10:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vikk írta:
Az normális dolog, hog reghéten nincs a TO-n félfogadás? Question Shocked Evil or Very Mad Cool


Az a legviccesebb, hogy ha erre

http://to.kgk.bmf.hu/index.php?modul=news&mode=full&newsid=41

a linkre kattintassz akkor azt hiszed, hogy ha rákattintassz az alábbi szócskára, akkor kiderül, hogy mikor van félfogadás.

De nem igazán Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 06 Csütörtök 13:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TO akkor már ezen a héten tényleg nincs?
Ha hétfon adok le kérelmet controllingról, akkor körberöhögnek, mi?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 08 Szombat 13:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az infós tárgyak pipálva
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 08 Szombat 17:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
Az infós tárgyak pipálva


Ja, de hogy minden órán ZH? Jeszus...ha ezt tudom, nem szervezem meg a kurzust...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 08 Szombat 17:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rolling Eyes Wink Shocked (elvagyok...)

Jajj! Men.tréningrol nem töröltk, pedig nincs meg a kreditem...most akkor mi van? Péntken menjek be órára, azt kérdezzem rá a tanárnál, vagy a TO-n, vagy mi?

Controllinggal meg mi lesz?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 08 Szombat 17:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a "le fognak szedni" nem 00:00:00-kor történik meg, hanem majd...úgy 1-2 hónap múlva Smile A lényeg az, hogy vizsgaidoszakig elintézik, hogy értelmetlené tegyék a felvételét.

A controllingról halvány sejtelmem sincs, arról Te tudsz a legtöbbet Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 08 Szombat 17:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
a "le fognak szedni" nem 00:00:00-kor történik meg, hanem majd...úgy 1-2 hónap múlva Smile A lényeg az, hogy vizsgaidoszakig elintézik, hogy értelmetlené tegyék a felvételét.

A controllingról halvány sejtelmem sincs, arról Te tudsz a legtöbbet Smile


Ergo semmit? Francsovics nem jelzett vissza, no meg állítólag amúgy is a TOnak kell a kérvényeket küldeni. Mondjuk az SAP se nekik ment, aztán most már fent vagyunk rajta...de hát ugye ez a tanár hozzáállásától is függ... Hétfon megpróbálok bekopogni a TO-ra a kérvénnyel...mást nem tudok...De ha megvernek, ti visztek korházba, és hoztok pépes, fincsi kaját!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 08 Szombat 20:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

megjelentek neptunon nekem a VIR és szakinfo szig, de a VIR -hez az van írva hogy törlésre kijelölve... szal most amit Schmuck felvett nekem egy script vagy a TO szépen ki fogja törölni? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 08 Szombat 20:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ott valami más gebasz lesz, nekem nem ír ki semmi ilyet, pedig egy kurzuson vagyunk, szóval ha általános script/szurés lenne, akkor én is beleesnék...mert eléggé hasonló az "pályafutásunk" :/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 08 Szombat 20:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
ott valami más gebasz lesz, nekem nem ír ki semmi ilyet, pedig egy kurzuson vagyunk, szóval ha általános script/szurés lenne, akkor én is beleesnék...mert eléggé hasonló az "pályafutásunk" :/


sztem a marketing miatt van

szerk.: ja nem, tárgykód alapján marketingnek néztem az egyik követelményt, de az a számvitel szigorlat...hát nemtom akkor... akkor így jártam
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 08 Szombat 20:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kérdezz rá Schmucknál...az a tuti, nehogy már emiatt ne gyere! .)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 08 Szombat 20:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
kérdezz rá Schmucknál...az a tuti, nehogy már emiatt ne gyere! .)


nem hiszem hogy ez az o hibája/hatásköre, felvette mindenkinek, aztán a többi a rendszer és a TO dolga...meghát 9 tárgyam van, megleszek enélkül is, emiatt meg nem csúszok
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 09 Vasárnap 10:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A törlésre kijelölve felirattal nem kell foglalkozni, tavaly ugyanez volt nekem is mikor szv3al volt együtt felvéve a vir, Norbit kérdeztem errol egyébként és o is azt mondta, hogy nem kell vele foglalkozni, nem fogja senki sem letörölni
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 09 Vasárnap 10:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rudolf írta:
megjelentek neptunon nekem a VIR és szakinfo szig, de a VIR -hez az van írva hogy törlésre kijelölve... szal most amit Schmuck felvett nekem egy script vagy a TO szépen ki fogja törölni? Smile

Sz@r ügy!
Nekem is be van jelölve törlésre. De mér??? Question
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
21 / 24 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.