Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Index leadás!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 21 Szerda 06:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szóval akkor ha csak szeptemberben adom le, 2000 Ft? Mert most nem lesz meg egy jegybeírásom. Más gáz nincs akkor?
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 21 Szerda 09:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eddy85 írta:
Szóval akkor ha csak szeptemberben adom le, 2000 Ft? Mert most nem lesz meg egy jegybeírásom. Más gáz nincs akkor?


Nemvagyok benne biztos, hogy az a 2000 nem vethető-e ki többször (pl 2 hetente...).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Zsubé



Csatlakozott: 2004.09.14. Kedd 19:41
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Budapöst

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 21 Szerda 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudtommal még senkinek nem volt beírva a Neptunba a jegye, Ricsi a napokban tette fel, valamikor.
Viszont én Ricsit el sem érem, ki lehet az, aki beírhatja helyette?
off off
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 21 Szerda 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:


Nemvagyok benne biztos, hogy az a 2000 nem vethető-e ki többször (pl 2 hetente...).


Ezt komolyan mondod, vagy csak szívatsz?

{Most nincs kedvem elolvasni a szabályzatot, mert alapjaiban elhibázott, csak felidegesíteném magam rajta.}
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 21 Szerda 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsubé írta:
Tudtommal még senkinek nem volt beírva a Neptunba a jegye, Ricsi a napokban tette fel, valamikor.
Viszont én Ricsit el sem érem, ki lehet az, aki beírhatja helyette?
off off


Hasonló a probléma, de szerintem nincs aki beírhatja helyette.
Na majd szeptemberben meglesem.
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 21 Szerda 16:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eddy85 írta:

Ezt komolyan mondod, vagy csak szívatsz?

{Most nincs kedvem elolvasni a szabályzatot, mert alapjaiban elhibázott, csak felidegesíteném magam rajta.}


dehogy szivatlak, azt tudom, hogy kb 1 éve beszélgettem ilyesmiről és arról volt szó, hogy hamarosan, vagy épp azidőtájt be lesz vezetve ez a módi. Lehetséges, hogy amilyen sebességgel haladnak itt a dolgok még nincs belőle semmi, de mivel az utóbbi 1 évben kb minden szabályzatot átírtak, vagy szeptemberig át fognak írni, nem volnék mrglepve ha már a fent említett módon történne a dolog.
Pláne, hogy a tegnapi nap kész rémmeséket hallottam a köv években várható dolgokról...de ezzel most nem traktálok itt senkit, mert még 5x változhat, és nem akarok hangulatot csinálni...jön a nyár Smile

egyébként nézz utána, én nem érek rá most :/ (ha ráérnék, akkor most a precíz választ olvasnád, nem pedig ilyen aggályoskodó szösszenett Smile )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 21 Szerda 18:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eddy85 írta:
Zsubé írta:
Tudtommal még senkinek nem volt beírva a Neptunba a jegye, Ricsi a napokban tette fel, valamikor.
Viszont én Ricsit el sem érem, ki lehet az, aki beírhatja helyette?
off off


Hasonló a probléma, de szerintem nincs aki beírhatja helyette.
Na majd szeptemberben meglesem.


Sziasztok!

Ilyen eset velünk is előfordult az elmúlt években. Ilyenkor az volt a szokás, hogy csoportosan bevonultunk a TO-ra és elmondtuk nekik a problémát (most került csak be a jegy, nem érhető el a tanár, stb...). Megkértük őket, hogy fogadják el így is, és írjatok Ricsinek, hogy fáradjon be a TO-ra és írja alá azoknak, akiknek ez idáig nem tette. Szerintem ez a legjobb megoldás, és Ti sem szívtok miatta. Nehogy már egy tanár hibájából kelljen nektek fizetni!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 23 Péntek 00:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha ma nem kerül be a Neptunba, ami már az Indexben bent van, akkor mikor adhatom le az Indexet?
Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 23 Péntek 07:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

ELőző félévben nekem is volt ilyen problémám hogy a neptunba nem volt bennt a jegy és nem tudtam leadni az indexet!
A GTI-n van egy lány aki a neptun aszisztens, ő elvileg beírhatja a jegyet, ha nála van a vizsgalap.. amit elvileg le kellett adni a tanárnak!

Nála próbálkozhatnátok, csak az a kérdés hogy ő mikor van bennt!
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 24 Szombat 20:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni!
IR jegyemet beirattam az indexembe, de nem azt a jegyet írták be, ami a nepunon van. Rögtön vissza is mentem és azt mondták hogy át lesz javítva a neptunon, még aznap (szerda) délután.
Nos nme lett.
Írtam levelet Holyinkának és Schmucknak csütörtökön, de semmi.
Viszont hétfőn szeretném leadni az indexem...
Tudja valaki mit tehetek? Vagy hogy Schmuck helyileg hol van és mikor? Vagy kihez fordulhatok?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 24 Szombat 20:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És akkor indexet meddig lehet leadni és mikor vannak nyitva?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 24 Szombat 20:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
És akkor indexet meddig lehet leadni és mikor vannak nyitva?


hétfőig, hivatalos nyitvatartás: Hétfő 13.00-15.00

De szerintem ebédidőn kívűl egész nap leadható....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 24 Szombat 22:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszike
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sisqoboy



Csatlakozott: 2005.04.03. Vasárnap 10:39
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 25 Vasárnap 19:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
Nono írta:
És akkor indexet meddig lehet leadni és mikor vannak nyitva?


hétfőig, hivatalos nyitvatartás: Hétfő 13.00-15.00

De szerintem ebédidőn kívűl egész nap leadható....



nagyon köszi a kiirást most megkönnyebbültem 2nap izzadás után!!!
már csak a gyakorlaqti papíromat kéne leadni valakinek....
papné már nem elérhető....
hümmm hümmm
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 25 Vasárnap 19:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sisqoboy írta:
nagyon köszi a kiirást most megkönnyebbültem 2nap izzadás után!!!
már csak a gyakorlaqti papíromat kéne leadni valakinek....
papné már nem elérhető....
hümmm hümmm


vidd be a GTI titkárságra és kérd meg az ott dolgozó hölgyeket, hogy tegyék be Pappné fakkjába. nekem legalábbis azt mondta, amikor beszéltem vele, hogy oda kéri a gyakorlati helyes papírokat...
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 3 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.