Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
marketing 2005/2006
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
tsiga



Csatlakozott: 2006.01.06. Péntek 15:24
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 10 Kedd 19:42    Hozzászólás témája: marketing 2005/2006 Hozzászólás az előzmény idézésével

valaki meg tudná mondani, hogy a vizsgajelentkezésnél látható F01 terem hol található? Valami olyan rémlik, mintha Óbudán lenne, ez esetben viszont az óbudai telephely címét árulja el légyszi valaki. 12-én vizsgázom és most döbbentem rá, hogy nem tudom hol. Köszi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 10 Kedd 20:42    Hozzászólás témája: Re: marketing 2005/2006 Hozzászólás az előzmény idézésével

tsiga írta:
valaki meg tudná mondani, hogy a vizsgajelentkezésnél látható F01 terem hol található? Valami olyan rémlik, mintha Óbudán lenne, ez esetben viszont az óbudai telephely címét árulja el légyszi valaki. 12-én vizsgázom és most döbbentem rá, hogy nem tudom hol. Köszi.


http://www.nik.hu/uj_epulet/images/image015.jpg konkrétan így néz ki Smile

http://www.nik.hu/Images/Epulet/latvanytervek/kkpalyazat_becsi_foldszint.jpg

anno volt egy ilyen félinteraktív térkép is...sajna nem találom :/
A neptun 268 fős termet ír ki, ilyen a tavaszmezőn nincs. Bánkin talán csak a pincében, de az értelemszerűen P-vel jelölendő.

Amúgy a tervrajzon rajta van a konkrét válasz is: Bécsi út 96/b
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tsiga



Csatlakozott: 2006.01.06. Péntek 15:24
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 10 Kedd 21:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszi a gyors választ
(még új vagyok a suliban, Tavaszmezőn kívűl még képen sem láttam a többi épületet)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 10 Kedd 22:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tuti Óbudán van a vizsgátok az új épületben ami a Bécsi úton van! (Portán meg tudják mondani melyik az f01-es terem, de szerintem az az 1-es előadó lesz ami a legnagyobb).
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
szu986



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 9:53
Hozzászólások: 87

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 11 Szerda 09:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lenne sok nagyon fontos kérdésem:
Kiss Mariann mennyire veszi komolyan a házi feladat hiányokat?
Nem elegek neki a kisdogákon gyűjtött pontok?
Meddig lehet őket bepótolni, ha nagyon ragaszkodik hozzá?
S.O.S. Exclamation Exclamation Exclamation
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 11 Szerda 09:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szu986 írta:
Lenne sok nagyon fontos kérdésem:
Kiss Mariann mennyire veszi komolyan a házi feladat hiányokat?
Nem elegek neki a kisdogákon gyűjtött pontok?
Meddig lehet őket bepótolni, ha nagyon ragaszkodik hozzá?
S.O.S. Exclamation Exclamation Exclamation


véresen. A büntifeladatokat meg kell csinálni! Mindne ezzel kapcsolatos infó kint szokott lenni az ajtaján.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
szu986



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 9:53
Hozzászólások: 87

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 12 Csütörtök 16:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én kinéztem a szemem, de akkor is csak mm. feladatok voltak kint az ajtón és azok is tavalyiak. Passz
A vizsgához képest meddig adhatom be a feladatokat?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 12 Csütörtök 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szu986 írta:
Én kinéztem a szemem, de akkor is csak mm. feladatok voltak kint az ajtón és azok is tavalyiak. Passz
A vizsgához képest meddig adhatom be a feladatokat?


fogalmam sincs, de ha küldesz neki egy mailt a qqriq1 kukac gmail pont com-ra, szeritnem megkapod a választ.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 12 Csütörtök 18:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bar engem mar nem erint a marketing, de tegnap mikor szamvitel miatt bent voltam es mivel varnom kellett nezelodtem, en egyertelmuen lattam kint az ajtajan az idei hazifeladattal kapcsolatos buntiket....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
minisindy



Csatlakozott: 2006.01.12. Csütörtök 14:49
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 12 Csütörtök 19:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Valaki meg tudja nekem mondani, hogy a 12.ei (mai) marketingen mi volt?
ill. mikor és hol lehet jegyet beiratni?
köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tsiga



Csatlakozott: 2006.01.06. Péntek 15:24
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 12 Csütörtök 19:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hali, már küldtem neked mailt, de akkor most ide is felrakom:

1., fogyasztói magatartás (10p)
2., bolt kialakításáról kép, be kellett jelölni az elsődleges és másodlagos kihelyezéseket (4p)
3., termékcsaládos számolós log k=(1/(n-1))*(log Pmax- log Pmin)-t kellett használni (4p)
4., igaz hamis nagyon könnyű, a szolgáltatásokról (4p)
5., sorbanállási rendszeres számolós (8p) én hozzá se tudtam kezdeni Sad
6., termékszerepeltetés reklám (fogalmam sincs mi az)(3p)
7.,szervezeti piacon hogyan szegmentálnak (3p)
8., tenderkellékekeket kellett bejelölni (4p)


Jegyet beiratni szerintem a többi vizsgáján lehet, de holnap úgyis bemegyek a suliba, majd megnézem az ajtaját, hátha találok vmi, hasznos infót is
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tsiga



Csatlakozott: 2006.01.06. Péntek 15:24
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 12 Csütörtök 23:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintetek mivan akkor, ha most nem jött össze? A többi vizsgaidőpont betelt. Meglehet emeltetni a létszámot vagy esélyem sincs újra próbálkozni?
50 vagy 60%-tól kettes egyáltalán?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tsiga



Csatlakozott: 2006.01.06. Péntek 15:24
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 13 Péntek 11:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jegybeírás:

jan. 19. 15:00-16:00 Bécsi út 423-as terem
jan. 27. 14:00-15:30 Tavaszmező C/104

megnéztem, csak a műmenesek büntetőfeladatai vannak kinn az ajtaján
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 15 Vasárnap 23:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tsiga írta:
szerintetek mivan akkor, ha most nem jött össze? A többi vizsgaidőpont betelt. Meglehet emeltetni a létszámot vagy esélyem sincs újra próbálkozni?
50 vagy 60%-tól kettes egyáltalán?


Hát igen, az jó lenne, ha megemelné az utsó alkalmat...szerintem emailt kéne neki írni, hátha meghatja a dolog Smile))

Föleg ha sokan buknak...én 19én megyek elsőre... nem túl sok eséllyel Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
tsiga



Csatlakozott: 2006.01.06. Péntek 15:24
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 17 Kedd 13:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van már valakinek fenn eredménye a 12-én vizsgázottak közül???
Örömmel láttam, hogy megemelték a létszámot, de így is csak 19-ére tudtam már feljelentkezni, amiről ugye legkésőbb holnap délig lehet lejelentkezni, ha mégis sikerült az előző, amiben én még azért bízom.
Ez mindig ilyen körülményes?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 4 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.