Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Államvizsga
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 21 Szerda 15:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:
Esetleges vizsgabizottsági tagokról nem repesett vmi hír?

Ja és Holyinka valami érdekes infót mondott? Smile


Az elso kérdésre publikusan nem válaszolnék Razz még a falnak is füle van alapon

Holyinka a tételekkel kapcsolatosan nem sok újjal szolgált max viszonyítási alapnak annyi, hogy a 21. ARIS tételnél, ha vki tudja a házikót, az Holyinkánál már elég, Scmucknál még nem elég, Szolosinél ez még minuszos. Hja és számítsunk "mento" kérdésekre, ugyanis nem a magolásra, hanem az értésre kíváncsiak... Szóval mindenki féljen!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 21 Szerda 19:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tim írta:
noodleey írta:
Esetleges vizsgabizottsági tagokról nem repesett vmi hír?

Ja és Holyinka valami érdekes infót mondott? Smile


Az elso kérdésre publikusan nem válaszolnék Razz még a falnak is füle van alapon


Írtam iwiwen üzit Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Atis



Csatlakozott: 2004.09.26. Vasárnap 13:21
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 23 Péntek 20:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Most néztem az e-mailemet, és látom, hogy a TO küldött szerdán levelet, hogy menjek be mindenképpen aláírni az oklevél mintalapot. Én azt hittem, hogy kedden az a papiros, amit aláírtunk, ez volt. Én rohantam dolgozni pénzügy tájékoztató után, és a hét többi napján is munkahelyen voltam, így nem tudtam volna visszamenni. Most hogy is van ez?/lesz valami következménye? (szaknyelvi nyelvvizsga miatt amúgy sem tudom idoben átvenni majd a diplomát)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 23 Péntek 20:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Atis írta:
Sziasztok!

Most néztem az e-mailemet, és látom, hogy a TO küldött szerdán levelet, hogy menjek be mindenképpen aláírni az oklevél mintalapot. Én azt hittem, hogy kedden az a papiros, amit aláírtunk, ez volt. Én rohantam dolgozni pénzügy tájékoztató után, és a hét többi napján is munkahelyen voltam, így nem tudtam volna visszamenni. Most hogy is van ez?/lesz valami következménye? (szaknyelvi nyelvvizsga miatt amúgy sem tudom idoben átvenni majd a diplomát)


Ha kedden azt írtad alá, ami egy mappában volt, és az alján ott volt a címed, meg benne volt h 2008/2009-es tanévben végzel, meg h milyen szak, szakirány, bla bla, akkor jót írtál alá. Egyébiránt ha nem vagy benne biztos, tellóz a GTIre, hogy most mi a frász van, mert nem érted, Te aláírtál vmi papírt.

Egyébként 2 papírt irtunk alá, egyik a nyelvvizsgás cucc volt, a másik pedig az oklevél mintalap.

Lehet az az üzi kicsit késon érkezett be a postádba, és már régebben el lett küldve. Mert mindenki kapott egy levelet h be kell menni 20-áig, de ha mész a konzultációra akkor alá tudod ott írni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Atis



Csatlakozott: 2004.09.26. Vasárnap 13:21
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 23 Péntek 21:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor ezek szerint én csak a nyelvvizsgás papírt írtam alá, azt hittem egyben ez az okleveles is. Meg is kérdeztem mellettem valakit, azt mondta igen. Kicsit kezdés után értem oda, ezek szerint a pénzügyes tájékoztató végéig az okleveles papír nem ért körbe, elkallódott a sorok között (meg is néztem a tanári asztalt, ott nem volt más papír). Tehát ezek szerint nem írtam alá az okleveles papírt, és a késobbi üzenetet is csak ma olvastam (egyébként nem is tudtam volna bemenni). Most mitévo legyek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 23 Péntek 22:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Atis írta:
Akkor ezek szerint én csak a nyelvvizsgás papírt írtam alá, azt hittem egyben ez az okleveles is. Meg is kérdeztem mellettem valakit, azt mondta igen. Kicsit kezdés után értem oda, ezek szerint a pénzügyes tájékoztató végéig az okleveles papír nem ért körbe, elkallódott a sorok között (meg is néztem a tanári asztalt, ott nem volt más papír). Tehát ezek szerint nem írtam alá az okleveles papírt, és a késobbi üzenetet is csak ma olvastam (egyébként nem is tudtam volna bemenni). Most mitévo legyek?


Most hétvégén nem tudsz tenni semmit, hétfon elso dolgod legyen bemenni és aláírni, mert anélkül nem államvizsgázhatsz. Elmondod mi okozta a problémát és majd anyáznak egyet, de nem tehetsz róla, most ott vagy, adják oda aláírni és kész.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
dolphin



Csatlakozott: 2008.05.21. Szerda 10:47
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 24 Szombat 18:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Csak érdekelne, ki ez a Szolosi?
A neve ismeros, de még nem találkoztam vele.
És ennyire szigorú lenne?Sad


Tim írta:
noodleey írta:
Esetleges vizsgabizottsági tagokról nem repesett vmi hír?

Ja és Holyinka valami érdekes infót mondott? Smile


Az elso kérdésre publikusan nem válaszolnék Razz még a falnak is füle van alapon

Holyinka a tételekkel kapcsolatosan nem sok újjal szolgált max viszonyítási alapnak annyi, hogy a 21. ARIS tételnél, ha vki tudja a házikót, az Holyinkánál már elég, Scmucknál még nem elég, Szolosinél ez még minuszos. Hja és számítsunk "mento" kérdésekre, ugyanis nem a magolásra, hanem az értésre kíváncsiak... Szóval mindenki féljen!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 25 Vasárnap 11:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dolphin írta:
Sziasztok!

Csak érdekelne, ki ez a Szolosi?
A neve ismeros, de még nem találkoztam vele.
És ennyire szigorú lenne?Sad


Szolosi Sándor, tanársegéd, NIK - hivatalos NIK-információk, NIK hallgatói vélemények (ez utóbbi, mint olyan, erosen szubjektív). Holyinka tanár úr óráin lehet vele találkozni, gyakorlat-vezetoként, illetve zh-kon szokott felügyelni.

Én személy szerint kedvelem Sanyit is, akár csak Schmuck Balázst. Anno engem is O államvizsgáztatott és egyáltalán nem mondhatok rá semmilyen negatív jelzot emiatt. Egyetlen szóval jellemezve: korrekt.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
A/B



Csatlakozott: 2008.06.03. Kedd 15:13
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 26 Hétfő 19:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az Isten legyen veletek...vagyis velem is... Reggel kint a hoban talalkozunk Smile
_________________
Hogy lesznek a hogyanok, es miert vannak a miertek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zola18



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 16:08
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 26 Hétfő 23:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sok sikert az államvizsgázóknak!!! Remélem az arány az elozo évekhez hasonló lesz idén is Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vito



Csatlakozott: 2007.04.17. Kedd 16:29
Hozzászólások: 10

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 27 Kedd 08:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sok sikert a kezdoknek!
Ti legalább túl lesztek rajta már ma Smile... Beszámolókat várjuk!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
A/B



Csatlakozott: 2008.06.03. Kedd 15:13
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 27 Kedd 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Államvizsga:

1, Minden tanár segítokész
2, Felkeszulesi ido van sok, ha van tudasod, irj le mindent.
3, Miutan elolvassak, nehany kerdest tesznek fel rola.
4, Ne izguljatok!

Védés:

1, Dia legyen, de neha meg se nezik (nem kellenek csicsák bele)
2, Nem feltetlenul kerdezi meg azokat a kerdeseket amiket elore megjeloltek
3, Olvasd el, értsd meg amirol irtal es nem lesz gond.

En reggel nyolctol voltam, es 1 3as lett a többi negyes....

UI: Közgazdasz lettem És kösz mindenkinek mindent ha netan valaha segitett, illetve a gazdifo.hu-nak, a tudas fajanak Smile

* 1 sort kimoderáltam, ne írjunk olyanokat ami miatt kellemetlensége lehet azoknak akik éppenhogy segítenek, mert jövore lehet nem teszik meg. - wlaszi -
_________________
Hogy lesznek a hogyanok, es miert vannak a miertek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vito



Csatlakozott: 2007.04.17. Kedd 16:29
Hozzászólások: 10

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 27 Kedd 12:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A/B írta:

UI: Közgazdasz lettem És kösz mindenkinek mindent ha netan valaha segitett, illetve a gazdifo.hu-nak, a tudas fajanak Smile


grat!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 27 Kedd 16:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gratula minden ma közgazdásszá lett kollegának!

Annyit még írjatok lécci azoknak, akik majd a napokban fognak ÁV-zni, hogy kinek milyen tapasztalatai voltak...

(mennyire mélyen kérdeznek bele a tételekbe, meg úgy kollektíve hogyan zajlik, mire figyeljünk, stb....)

Több ember véleményére lenné(n)k kiváncsiak...Smile

Ismételten gratula mindenkinek, akinek meglett/megvan!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
A/B



Csatlakozott: 2008.06.03. Kedd 15:13
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 27 Kedd 18:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a lényeg: értsd amirol beszélsz! nem a magyar népmesékre kivancsiak! kb ennyi.

Zajlás: kidolgozod a tételed, majd elolvassák, és kérdéseket tesznek fel róla ha nem elég.
_________________
Hogy lesznek a hogyanok, es miert vannak a miertek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
33 / 35 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.