Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Kergazd
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 13 Kedd 01:38    Hozzászólás témája: Kergazd Hozzászólás az előzmény idézésével

A hírek között 2. zh. volt említve. Lemaradtam valamiről? Az csúnya lenne, én nem emlékszem 1. zh-ra, szerintem ebből csak 1 zh-t írunk, de szóljatok ha tévedek.

Eddy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 13 Kedd 09:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem, nincs második ZH. Én küldtem be a lapokat, ez ki is került hírként a gazdinfora, viszont volt az adatbázisvisszaállítás, utána wlaszi emlékezetből írta vissza a hírt, ezért a tévedés - gondolom. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 13 Kedd 11:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbence írta:
Nem, nincs második ZH. Én küldtem be a lapokat, ez ki is került hírként a gazdinfora, viszont volt az adatbázisvisszaállítás, utána wlaszi emlékezetből írta vissza a hírt, ezért a tévedés - gondolom. Smile


Ön NYERT!!! Smile

Máris javítom, szorri...tényleg emlékezetből volt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 03 Kedd 13:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valakinek nincs meg esetleg a zh "A" lapja ? Csak az az egy hianyzik Sad elég fontos lenne ! Ha nincs scanner, a kérdések is megteszik Smile

pl látom a Baffia Gyuri A-t írt Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 03 Kedd 19:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem sajna nincs meg! Sad
Ott állt mögöttem, és nézte a kezeimet...

És azonnal el is felejtettem a kérdéseket, mihelyst kiléptem az ajtón... Cool

Egy Humen 'A'-t sikerült ellopnom, de mire szkennerhez jutottam, valaki már feltöltötte, megoldókulcsostul.
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 03 Kedd 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi a választ Smile

Félig meddig sikerült megszereznem a kérdéseket, de azért ez nem ugyanaz
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
naju



Csatlakozott: 2004.01.03. Szombat 23:25
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Föld fölött-fölött...

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 06 Péntek 20:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

Azok közül, aki 4.-én írt kergazdból, bekerült már valakinek a jegye a neptunba????
Én megkaptam az ötöst emailen, de a neptunban még semmi változás...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 06 Péntek 20:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nincs még nekem sem, de mailen ugyanúgy megjött a jegy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 16 Szombat 21:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Valaki írja le pls részletesen, hogy mikor, hol, melyik csoportnak van kergazd előadása/gyakorlata, mert ha jól tudom a kerlog tanárral mindig variál a kergazd tanár, így nemtom a neptunban lévő órarend mennyire mérvadó. Köszi előre is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Alina



Csatlakozott: 2004.02.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 06 Szerda 22:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

Mai eloadás anyagát nem akarja valaki beküldeni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 14 Csütörtök 20:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló mindenki!
2. zh feladatait valaki betudná küldeni?
Köszünöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vikk



Csatlakozott: 2005.01.06. Csütörtök 20:02
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: itthon

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 18 Hétfő 09:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

mikor esedékes a kergazd pótlás, illetve mikor lehet megtekinteni a zh-kat?
Csak azt a zh-t kell pótolni, amelyik nem sikerült, vagy mindkettot?
_________________
I don't ever wanna be like you / I don't wanna do the things you do...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
smash85



Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 11:11
Hozzászólások: 36

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 18 Hétfő 11:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
A tanárno elküdte nekem a pót zh idop. Az elért pontokról nem tudok infot:

Tisztelt Hallgatók!
A ker.gazd. pót zh idopontja: 2006. december 20. 15.00.
Helye: 208-as terem
Üdv.
Hatalyák Aranka


Egyébként,ugye ezért a pótért nem kell fizetni?Mert ez nem aláírás pót hanem egy "ingyenes" jegy pót lehetoség.Igaz?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vikk



Csatlakozott: 2005.01.06. Csütörtök 20:02
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: itthon

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 18 Hétfő 13:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A zh-k megtekintésérol (idopont, helyszín) mit szabad tudnunk? Smile
_________________
I don't ever wanna be like you / I don't wanna do the things you do...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 18 Hétfő 13:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vikk írta:
A zh-k megtekintésérol (idopont, helyszín) mit szabad tudnunk? Smile


szvsz a pót idejében és helyén...legalábbis anno mi mindig a vizsgák alatt intéztük vele ezeket a dolgokat. Ha odamész kezdésre/végzésre, akkor az esetleges tévedésbol fakadó intermezzot ki lehet kerülni simán. Ellenben ha közben mész, akkor adsz egy sanszot a bent üloknek .)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 3 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.