Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Vállalati esettanulmány!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 24 Szerda 12:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már nekünk is bent van! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 24 Szerda 13:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

már nekem is! Na ezen is túl vagyunk Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tibi



Csatlakozott: 2005.12.15. Csütörtök 20:29
Hozzászólások: 134

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 04 Szombat 13:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nah most állj...mi az hogy nem elégséges az hogy uj termk bevezetése????év elején azt mondta elég...nem kell cifrázni...akkor most mi van?mit kell még hozzáírni???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 04 Szombat 13:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tibi írta:
nah most állj...mi az hogy nem elégséges az hogy uj termk bevezetése????év elején azt mondta elég...nem kell cifrázni...akkor most mi van?mit kell még hozzáírni???


nem tudok semmi biztosat, nekem csak szóltak, hogy Pappné ezt mondta és hogy írjam ki... de hétfon reggel megyek be a fogadóórájára, akkor ezt is megkérdezem, hogy tiszta legyen a kép (lassan tényleg olyan hosszú lesz a listám, hogy betakarozhatok vele Very Happy )
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tibi



Csatlakozott: 2005.12.15. Csütörtök 20:29
Hozzászólások: 134

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 04 Szombat 13:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
Tibi írta:
nah most állj...mi az hogy nem elégséges az hogy uj termk bevezetése????év elején azt mondta elég...nem kell cifrázni...akkor most mi van?mit kell még hozzáírni???


nem tudok semmi biztosat, nekem csak szóltak, hogy Pappné ezt mondta és hogy írjam ki... de hétfon reggel megyek be a fogadóórájára, akkor ezt is megkérdezem, hogy tiszta legyen a kép (lassan tényleg olyan hosszú lesz a listám, hogy betakarozhatok vele Very Happy )


ez jó...azt mondta hogy elegendo ennyi.Mondjuk ezen a témán belül, is van rendesen munka és utánnajárás, nem tudom miért nem elegendo. Kérdezd már meg ezt is légy szíves mert akkor nem szarakodok vele, el se kezdem.
Nagyon jó, hogy egyszer ezt mondja az ember, egyszer azt.Nincsen valami konkrétan érthetoen leszögezve, igy nem haladunk sehova Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 04 Szombat 17:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tibi írta:
ez jó...azt mondta hogy elegendo ennyi.Mondjuk ezen a témán belül, is van rendesen munka és utánnajárás, nem tudom miért nem elegendo. Kérdezd már meg ezt is légy szíves mert akkor nem szarakodok vele, el se kezdem.
Nagyon jó, hogy egyszer ezt mondja az ember, egyszer azt.Nincsen valami konkrétan érthetoen leszögezve, igy nem haladunk sehova Evil or Very Mad


sajnos jogos a morgás. a legtöbb, amit tenni tudunk, az az, hogy hétfon, amint tudom közzé teszem a legújabb, hivatalos álláspont. aki eddig nem fogott hozzá az esettanulmányához, az szvsz várjon vele hétfo délig, amikor már biztosat lehet tudni.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 06 Hétfő 11:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hivatalos, Pappnétol származó információk következnek:

1. a termékbevezetésrol szóló esettanulmány nagyon jó (a tanárno szavaival: a legjobb) témája a leadandó dolgozatnak. (megragadnám az alkalmat, hogy mea culpázzak a korábbi rémhír miatt. mentségemre szolgáljon, hogy nem én találtam ki, nekem is "hozták" azt a hírt...)

2. a gyakfélévet igazoló lapot a szorgalmi idoszak utolsó hetében kell leadni (elotte úgysem valószínu, hogy aláírná a gyakhely. ha Tiedet mégis aláírták elobb, örülsz Smile)

3. a tárgy eredményét Pappné dec. 18-án (héftoi nap lesz) írja be a Neptunba, ott lehet majd megtudni, hogy ki hányast kapott. aki nem adja le idoben a gyakféléves igazolólapját, annak ez a jegy 1 lesz, mivel a 8 kreditet nem a leadott 5-10 oldalra kapjuk, hanem a teljesített gyakfélévre és a dolgozatra együtt.

4. kaptam egy olyan ígéretet is, hogy dec. 18-án kapunk egy listát, hogy akik egyest kaptak, azok milyen indokkal kapták (nem adtak le igazoló lapot, nem megfelelo esettanulmányt adtak le, stb.), így mindenki tudni fogja, hogy mit kell pótolnia.

5. saját szememmel láttam (fülemmel hallottam), amikor Pappné egy mumenedzsernek azt mondta, hogy a naplószeruen leírt gyakféléves beszámoló (pl. szept. 1: elso napom a cégnél, asztalom már van, székem még nincs. szept 15: kávét már nagyon tudok fozni, de gépet még mindig nem kaptam... stb.) nem megfelelo vállalati esettanulmány.

6. az esettanulmány elbírálása több fázisból fog állni, elso körben a terjedelmet és a formai követelményeket bírálják el. ha ez nem megfelelo, akkor tartalmilag hiába jó, nem lesz elfogadva.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 06 Hétfő 13:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rcsilla írta:
ha már úgy is mész Pappnéhoz, plíz kérdezd már meg, hogy fogadóórán kívül mikor lehet elérni Question


a fogadóórája alatt felhívhatod telefonon és egyeztethetsz vele egy mindkettotöknek megfelelo idopontot - ezt is ma mondta.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Pupi



Csatlakozott: 2005.10.24. Hétfő 16:16
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 06 Hétfő 16:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó, hogy dec 18-án fog kiderülni, hogy amit leadtál az jó-e vagy nem...LOL
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Tibi



Csatlakozott: 2005.12.15. Csütörtök 20:29
Hozzászólások: 134

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 07 Kedd 08:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

baxa meg aki terjesztette a rémhírt!Pedig én kétszer is megkérdeztem hogy jó e a termékbevezetésrol szóló téma...
akkor írom tovább:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 13 Hétfő 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Húú már írtam egy oldalt Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
alf



Csatlakozott: 2005.01.06. Csütörtök 20:39
Hozzászólások: 51

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 16 Csütörtök 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én már le is adtam.
Eléggé gyakorlati dolgot írtam le (számlázás, behajtás), több is lett kicsivel a minimum követelménytol (7-8 oldal jött össze). Pappnénak tetszett, de kért még tolem hozzá két oldalt pluszban.
Az a kérése, hogy írjam le, mi az egyéni meglátásom a folyamattal kapcsolatban. Mi az, ami SZVSZ jó, és mi az ami nem, ezeken hogyan változtatnék.
Szóval egy tanács annak, aki még nem adta le: ilyen legyen benne alapban.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rcsilla



Csatlakozott: 2005.03.09. Szerda 19:12
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 16 Csütörtök 14:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szerintetek Pappné nézegeti néha a BMF-es email-eit? Érdemes neki írni?....vagy inkább telefonon próbálkozzam nála (valamikor...) Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 16 Csütörtök 14:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rcsilla írta:
Sziasztok!

Szerintetek Pappné nézegeti néha a BMF-es email-eit? Érdemes neki írni?....vagy inkább telefonon próbálkozzam nála (valamikor...) Question


csak telefonon. az e-mailjeit bevallottan nem nézi...
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tibi



Csatlakozott: 2005.12.15. Csütörtök 20:29
Hozzászólások: 134

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 19 Vasárnap 17:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nah kész van az esetanulmány, remélem jóSmile
egy kérdésem lenne,ha vannak olyan definiciók amiket nincs értelme átírni akkor az maradhat úgy az esetanulmányba és a végén megjelölöm a forrást vagy azt is át kell írni????mármint a definiciót
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 5 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.