Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Költségelemzés
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
sisqoboy



Csatlakozott: 2005.04.03. Vasárnap 10:39
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 22 Vasárnap 15:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hali. nekem kasza tanárúr beirta az indexbe mikor bevittem de sehol semmi a neptunba.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 24 Kedd 10:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is ez a bajom, hogy ugyan az indexben szerepel a jegy, de a neptunban nem és addig ugyebár, nem adhatom le az indexet!!! Sad
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sisqoboy



Csatlakozott: 2005.04.03. Vasárnap 10:39
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 24 Kedd 11:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kéne neki emailt irni.
valaki tudja a címét?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 24 Kedd 12:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már írtam neki e-mailt, de eddig nem reagált rá!


Különben a címe: kasza.jeno@kgk.bmf.hu
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 24 Kedd 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most néztem a Neptunt és Kasza tanár úr beírta a jegyeket...sztem másoknak is!
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sisqoboy



Csatlakozott: 2005.04.03. Vasárnap 10:39
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 24 Kedd 20:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen beirta.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 30 Hétfő 17:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen ám, de nekem nincs ilyen tantárgyam itt, még hasonló sem. Ez némileg az én hibám, de nem foglalkoztat, ha kell, levizsgázom belole. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 30 Hétfő 23:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

no, akkor mostantól van ilyen is. Smile

A példatárban elvileg benne vannak a feladatlapok (azért elvileg, mert nekem ezt mondták, és mivel nincs ilyen órám...egyszeruen elhiszem Smile ).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Zsu



Csatlakozott: 2004.12.31. Péntek 16:05
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 06 Hétfő 15:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönjük szépen a beküldött anyagokat!
Azt már tudjátok, hogy mikor lesz a vizsga?
Mire számítsunk, szerintetetek mennyire lesz nehéz a vizsga?
_________________
Zsu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 06 Hétfő 15:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsu írta:
Azt már tudjátok, hogy mikor lesz a vizsga?
Mire számítsunk, szerintetetek mennyire lesz nehéz a vizsga?


Vizsga - elvileg - az utolsó héten lesz (elovizsga), de mivel a tárgynak is vizsga követelménye van, ezért lesznek kiírva idopontok a Neptunban is. pénteken azért beszélek vele errol.

Kasza egyébként nem egy véreskezu valaki, eddig mindenki vidáman ment át nála különbözo (projektmenedzsment, ktsg-elemzés) tárgyakból
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 10 Péntek 15:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ma megkérdeztem Kaszát (sajnos Norbit nem sikerült utolérnem) és azt mondta, hogy akinek van költségelemzése és Erasmuson van, az írjon neki egy emailt és o elküldi a szükséges jegyzeteket.

én személy szerint azért azt javasolnám, hogy elobb írjatok Norbinak és/vagy Dudásnénak és kérdezzetek rá, hogy kell-e nektek ilyenekkel foglalkozni, mert tudtommal (de javítsatok ki, ha tévednék) még nem volt olyan, hogy valaki hazajött volna Erasmusról és utána még az ilyen-olyan itthon felvett tárgyait kellett volna pótolnia...
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Böbi



Csatlakozott: 2006.01.03. Kedd 16:46
Hozzászólások: 88

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 29 Szerda 10:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Meg tuná nekem mondani valaki hogy melyik nap és mikor van költségelemzés óra és hogy a héten tart órát a Kasza tanárúr?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 29 Szerda 10:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Böbi írta:
Meg tuná nekem mondani valaki hogy melyik nap és mikor van költségelemzés óra és hogy a héten tart órát a Kasza tanárúr?


minden pénteken 8-tól az A épület 208-ban. a héten zh lesz. készülni a Letöltéseknél található anyagokból lehet és érdemes (Kasza tanár úr szerint is).
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 05 Kedd 20:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rex írta:
1. Költségelemzés&Kalkulációból mikor kerülnek be a jegyek (Neptun, Index)?
2. Kell jelentkezni a Neptunon Vizsgára?
[...]


mivel a tárgy követelménye vizsga, ezért értelemszeruen kell jelentkezni a Neptunban is. ebbol is következik, hogy Kasza tanár úr a jegyet majd akkor tudja beírni, ha már leketyegett a kiírt vizsgaidopont. emlékeim szerint valami olyat mondott, hogy ne a kiírt idopontban menjünk jegyet beiratni, hanem azon a napon, de késobb. erre azért majd rákérdezek.

a héten pénteken (12.08.) és a jövo héten a zh eredményeképpen (és más módon Wink ) kapott jegyeket lehet megismerni.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 11 Hétfő 12:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kasza tanár úr kér minden érintettet, hogy jegybeírásért minden, a Neptunban kiírt vizsganapon 14:00-kor keressék a Tavaszmezo C-épület 103-ban.

Az Erasmusosok szintén ezekben az idopontokban és helyen tudják megtalálni.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 3 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.