Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Szakdolgozat
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 23, 24, 25  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 12 Hétfő 21:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csináljatok 2 fedlapot...aztán használják amelyik tetszik Wink

Na jó tudom, kibicnek....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 12 Hétfő 21:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor.

iccci írta:
a kérdés biztos hülye, de honnan tudom meg a törzskönyvi számom?


Igen, titkárság. Vagy ha felveszed az indexed, akkor abból.


merkur írta:
Mi úgy emlékszünk, hogy a szakdolgozat beadható részt még nekünk kell kitölteni. A többit a suli tölti ki.


Ezt nem is értem. Smile Bocs. Sad


lemmikki írta:
...megkérdeztem ma a titkárságon...ott meg 2005-öt mondtak...


Nekem is ma mondták a titkárságon, és többször is felhívták a figyelmemet, hogy terjesszem az igét, miszerint 2006 (!!!). Bácsi tanárnő is azt mondta.


A hozzászólás legutóbb Slam által 2005 Dec. 13 Kedd 12:35-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 13 Kedd 12:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha jól értem, akkor csak 1 példányt kell beköttetni és azt visszakapom?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 13 Kedd 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gazdinf írta:
ha jól értem, akkor csak 1 példányt kell beköttetni és azt visszakapom?


Igen. Az iskolánál a szakdolgozattal együtt beadandó CD marad. Államvizsga után a bekötött szakdogát visszakapjuk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
merkur



Csatlakozott: 2004.03.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 65

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 13 Kedd 13:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy egyszerű, de számomra még nem világos kérdésem lenne:

Ugye lehetőségem van felkérni egy külső bírálót. De ez a bíroló végülis a külső konzulensem? Nem? Shocked
Vagy nem lehet ugyanaz a személy? Mert ugy tudom a külső konzulens ír egy véleményt a szakdolgozatról, tehát akkor az lenne a bírálat is egyben.

Ha valaki tud valamit erről, segítsen, légyszii!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Katica



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 10:44
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 13 Kedd 13:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

merkur írta:
Egy egyszerű, de számomra még nem világos kérdésem lenne:

Ugye lehetőségem van felkérni egy külső bírálót. De ez a bíroló végülis a külső konzulensem? Nem? Shocked
Vagy nem lehet ugyanaz a személy? Mert ugy tudom a külső konzulens ír egy véleményt a szakdolgozatról, tehát akkor az lenne a bírálat is egyben.

Ha valaki tud valamit erről, segítsen, légyszii!


Igen, fel lehet kérni külső bírálót - bár nekem Holyinka erősen ajánlotta, hogy inkább magam keressek egyet.

Viszont a bíráló nem egyezhet meg a külső konzulenseddel - ez összeférhetetlenségnek minősül.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 13 Kedd 13:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet ajánlani külső bírálót, de nem biztos, hogy tényleg őt kéri fel a GTI.

Eddig nem az volt, hogy a külső konzulens bírál? Még az év eleji tájékoztatón is azt mondta Várnai S. Nem?

Ezzel is kavarnak...

És ki lehet jó bírálónak?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 13 Kedd 13:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én úgy tudom, hogy te felkérsz valakit, akinek van min. egy diplomája és ő lesz a bírálód. A GTI-nek ehhez semmi köze. Te keresel egy bírálót és vele íratsz egy bírálatot. Ediig ez így volt. A külső konzulens nem is lényeges, csak azért van mert egy tanárra több diák jut, és akit felkérsz külső konzulensnek feltehetően jobban specializálódott a szakdogát témájára, ezzel azt akarják, hogy a külső konzulens segítsen neked inkább, hogy ezzel a terhet a tanárok válláról levegyék.
Szerintem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 13 Kedd 14:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

iccci írta:
Te keresel egy bírálót és vele íratsz egy bírálatot.


Bácsi t.nő szerint nem biztos, h az lesz, akit te javasolsz. Mert csak javasolni lehet. Persze szerintem se fognak vesződni azzal, h ők keresnek.

De ez az egész nem kötelező. Ha te nem ajánlasz senkit, akkor majd a GTI keres.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
merkur



Csatlakozott: 2004.03.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 65

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 13 Kedd 14:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Összegezve akkor:
a külső konzulens nem egyenlő a bírálóval, akit felkérhetek a szagdoga elbírálására. Az már más téma, hogy az iskola elfogadja e az én bírálómat, vagy mással végezteti el.

Köszönöm az infót!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Katica



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 10:44
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 14 Szerda 09:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lenne néhány kérdésem a beadandó feladatlappal és a kísérőlappal kapcsolatban - mert gondolom az szzsz-es doksiban lévőket kell kitölteni:

Feladatlapnál

A szakirányunk melyik a kettő közül:
kereskedelmi informatika vagy pénzügyi informatika?
(előbbire emlékszem ... de sose lehet tudni)

És mi minősül a szakdolgozat kiadási időpontjának? Mert a beadást tudom csak ...

Kísérőlapnál

Konzulensek ellenőrzési időpontjainál elég 1-1 időpont és aláírás?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 14 Szerda 09:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Katica írta:
A szakirányunk melyik a kettő közül:
kereskedelmi informatika vagy pénzügyi informatika?


Én is ker. info-ra emlékszem, azt is írom.


Katica írta:
mi minősül a szakdolgozat kiadási időpontjának?


2005.09.01.


Katica írta:
Kísérőlapnál
Konzulensek ellenőrzési időpontjainál elég 1-1 időpont és aláírás?


Ezt nem tudom. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Katica



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 10:44
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 14 Szerda 10:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm a segítséget!

Akkor majd valamit kitalálok a konzulensekhez. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
merkur



Csatlakozott: 2004.03.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 65

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 14 Szerda 23:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szeretnék valakit felkérni bírálónak, meg tudnátok mondani, hogy ezt meddig lehet megtennni?

Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 15 Csütörtök 08:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudjátok, hogy nincsen vmi bíráló felkérő lap? Vagy hogy kell jeleznem, hogy kit javasolnék?
thx
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
4 / 25 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 23, 24, 25  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.