Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Számvitel III.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
horvathani



Csatlakozott: 2008.01.07. Hétfő 14:29
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 07 Hétfő 14:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Délelott volt eloadás és a gyakorlat is meg lesz tartva.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 17 Csütörtök 11:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Utolsó gyakon Imi mondott vmit arról, hogy ki állítja össze a zh feladatsort?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 17 Csütörtök 12:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És mikor lesz a ZH? Wink
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 17 Csütörtök 16:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hétfo: 18:30, valamelyik új nagyeloadóban.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 10 Szombat 12:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudja valaki, hogy honnan jött ez az infó pontosan a számvitel eredményekrol? És van valakinek tippje, hogy mi a jó égért kell nekem szóbeliznem, amikor 4-es lett a pót zhm??? Kiszaladok a világból, ilyen esküszöm nincs...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 10 Szombat 12:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagy Zalán küldte, aki Imitol kapta. Azt a 4est többen néztük már, szerintem az a leglogikusabb érv, hogy szeretne neked 5öst adni. Tudom hiányzik ez neked mint a foghúzás, de jobb ötletem nincs.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 10 Szombat 12:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudunk vmi elorhetoségét Iminek? Emilcím pl? Mert, hogy nekem eszem ágában sincs javítani 4esrol 5ösre az tutifix foleg, ha HKnál kéne ezt prezentálni!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 10 Szombat 12:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
szerintem az a leglogikusabb érv, hogy szeretne neked 5öst adni. T

Kapott már valaki 5-öst? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 10 Szombat 12:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

itt a nagy alkalom
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 10 Szombat 12:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sztem a 4-ért kell nyomulnod....más kérdés hogy ott meg is bukhatsz.... Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 10 Szombat 12:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

No, igen pont ez rémít meg, de nekem még a 3-as is jó, boven! Csak ugye ezt ki kéne deríteni biztosan...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 10 Szombat 14:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

5öst nem hiszem hogy bárki valaha is kaphatna ebbol a tárgyból, mert akkor már HK lenne Smile sztem a 4esért kellene felelni, mert akik 2essel felelnek, azok is a 2esért felelnek. Smile

Nekem is 4es lett elvileg:P
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 10 Szombat 17:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tim írta:
Tudunk vmi elorhetoségét Iminek? Emilcím pl? Mert, hogy nekem eszem ágában sincs javítani 4esrol 5ösre az tutifix foleg, ha HKnál kéne ezt prezentálni!


most kaptam tole mailt, meglepo a végeredmény: vamos.imre KUKAC kgk.bmf PONT hu Smile

u.i.: a fooldalon frissítettem: szóbeli a szigorlat napján!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 11 Vasárnap 08:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hüm, kaptam választ Imrétol, azt írta, hogy eltekint a szóbelitol, és megkaptam a 4-est, de szigorlaton jelentkezzek személyesen!
He??? Rolling Eyes Ez most mire lesz/volt jó?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 11 Vasárnap 12:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ühm... szigorlaton amúgy is személyesen szoktunk megjelenni, nem? Smile Vagy lehet beküldeni valakit? Very Happy

A lényeg, hogy nem kell szóbelizned Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
12 / 13 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.