Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Számvitel III.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 12 Kedd 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

uppsz...valóban, hülyeséget írtam. Ott az ea volt, a gyak meg 1 emelettel feljebb, ahol írtad Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 12 Kedd 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Wlaszi, mesélj már egy picit Imirol Smile

Mert elég érdekes volt a mostani gyak anyaga. Könyvet kinyitotta, felírta dettó ugyanazt a táblára ami a könyvben volt, és lekönyvelte ugyanúgy. Még a nyilacskákat is ugyanoda rajzolta. Magyarul... lemásolta a könyvet a táblára.

Így a feladat eltartott 35 percig, és lényegi értelme nem volt, mert azon kívül ami a könyvben van, mást nem igazán hallottunk.

Korábban is ilyen volt? Ha ez így folytatódik, azt hiszem súlyos problémák lesznek a félév végén.

Nem azt mondom, hogy 10 feladatot kell elhadarni 80 perc alatt... de ez így tuti gázos lesz. A könyvbol én is el tudom olvasni, és le is tudom másolni ami ott van, és meg is kapom rá az egyest Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 12 Kedd 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy Van benne vmi basszuskulcs! Kicsit aggódok én is ám! Vki mondott ilyet h Gombaszögi esetleg tartana segédórát! Lehet nem kellene elvetni a gondolatot......
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 12 Kedd 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hajajj... ez ma jött a Neptunban.


Idézet:
Kedves Hallgatók!

CsaK a 322-es terem szabad hétfon 11,20-tól.
Nem tudom, hogy elférünk e.
A jövo hétre mindenesetre kértem a termet.

Hétfon 11,20-kor találkozunk!!!!!!!!!!!

Üdvözlettel:
Horváth tanárno


Ühm...szerintetek elférünk ott? Very Happy

Jó lesz eloadáson abban a lyukban! Uramisten BMF, nincs másik terem. WTF? Új épület is van. És nincs másik terem (HK-nak nem jut!). Szerintem közeleg a világvége, ha már o sem tud normális termet szerezni.
Ettol van még kisebb egyáltalán? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 12 Kedd 15:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Curse: amit elmondtál, az úgy egy az egyben maga a tapasztalat, anno pont ezzel vívta ki a hallgatók ellenszenvét. Több hozzáfuznivaló nem igen van. Esetleg meg lehet próbálni kérdést feltenni...mert anno ez volt a másik hibája, hogy elmondta mégegyszer ugyanazt, pedig a "nemértem" meg a "nemhallottam" között óriási a különbség. Kérdés, hogy mostanra ezt mennyire notte ki...bevallom én a tegnapi napon bentragadtam a kocsmában, szóval primer tapasztalataim nincsenek a gyakról

Kisebb terem? Hmm, esetleg valamelyik nyelvi/pc labor Twisted Evil Viszont kíváncsi vagyok, hogy ott a 202(?)-ben kinek van órája, ha már olyan kényelmesen tudtunk ott ücsörögni most hétfon...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 13 Szerda 10:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tudjátok a bánki meg a kandó az új épületet ugyanúgy befoglalja mint mi és gondolom HÁKÁ nem adott le igénylést tanteremre januárban így adott idopontban elképzelheto (inkább biztos) hogy az új épület foglalt....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 13 Szerda 11:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az a baj, hogy ennek a problémának a megoldása kizárólag annak a 20 embernek áll érdekében, akinek nem jut ülohely a 25 fos teremben.

Ha bárki másnak is érdeke lenne, hogy ez a rendszer muködjön, akkor meg lehetne pl. nézni azt, hogy melyik 150 fos nagyeloadóban ül ebben az idopontban egy 25 fos kurzus, és máris lehetne cserélni....

Persze csak vaktában, a számok ismerete nélkül, hangosan gondolkodtam, de biztos vagyok benne, hogy meg lehetne oldani, (akár hármas, vagy négyes cserével is) aránylag minimális utánajárással és szervezéssel.

No de ettol, hogy ez így marad, senkinek sem lesz kevesebb a fizetése...

Hát akkor miért csodálkozunk?
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 11 Kedd 13:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Öhm, aki volt tegnap számvitel3 gyakon meg tudná mondani, hogy volt e valami értelem, vagy csak a szokásos?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 11 Kedd 19:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tim írta:
Öhm, aki volt tegnap számvitel3 gyakon meg tudná mondani, hogy volt e valami értelem, vagy csak a szokásos?


A múlt órán kiadott papírt könyveltük, meg ilyen félkésztermék vétel + termékeloállítás + értékesítés történet volt.
Ja meg Össz és Forgalmi költségeljárások.

Engem csak az zavart, hogy mellettem Zoli mindent tudott Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fefinho



Csatlakozott: 2007.11.28. Szerda 13:07
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 18 Kedd 16:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

valaki le tudná nekem írni, hogy mi volt tegnap a téma a számvitel eloadáson és a gyakorlaton? elore is köszi a válaszokat
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fefinho



Csatlakozott: 2007.11.28. Szerda 13:07
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 31 Hétfő 16:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

látom sokan járnak órára. köszi a nem segítséget...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vip007



Csatlakozott: 2005.08.28. Vasárnap 23:56
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: A gép előtt

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 01 Kedd 16:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv. A mai pót számvitelllel lesz vmi? sikerült megbeszélni?
_________________
"Eddig hülye voltam, de most tettem egy 360 fokos fordulatot"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 01 Kedd 16:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vip007 írta:
Üdv. A mai pót számvitelllel lesz vmi? sikerült megbeszélni?


6kor a szokott helyen. Elvileg valami übermájer példát veszünk...kíváncsi leszek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Peti



Csatlakozott: 2007.09.05. Szerda 20:36
Hozzászólások: 10

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 06 Vasárnap 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi all!

A holnapi sztrájkdömping ellenére esélyes a katalógus HK-nál vagy lehet, h elmarad az óra? (Tudom, nem lehet, de azért mégis, hátha... Very Happy)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 07 Hétfő 12:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tényleg ki mit tud lesz este gyakorlat, vagy volt délelött ea?
köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
11 / 13 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.