Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Számvitel III.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 16 Péntek 08:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a kérdésem az, hogy akinek nincsen kiírva a második zh eredménye, de biztosan megírta és biztosan nem 0 pontos azzal mi legyen? a neve mellé az van írva, hogy pótzh. lehetséges, hogy az ő dolgozata elveszett?

szerintetek kit kellene felhívni ez ügyben?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 16 Péntek 09:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet h hülye kérdés, de mi az a CEU? A dogákat is ott lehet megnézni? Vagy azt esetleg a suliban valamikor?

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 16 Péntek 10:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

melibaba írta:
Lehet h hülye kérdés, de mi az a CEU? A dogákat is ott lehet megnézni? Vagy azt esetleg a suliban valamikor?

Köszi


A CEU a Közép-Európai Egyetem, gondolom ott is tanít és ma ott van emiatt
http://www.ceu.hu/index_hu.html
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 16 Péntek 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Deko írta:
a kérdésem az, hogy akinek nincsen kiírva a második zh eredménye, de biztosan megírta és biztosan nem 0 pontos azzal mi legyen? a neve mellé az van írva, hogy pótzh. lehetséges, hogy az ő dolgozata elveszett?

szerintetek kit kellene felhívni ez ügyben?


Vagy befárad ma a CEU-ra és ott megkeresi a tanárt, vagy ír egy mailt a kocsir kakac ceu pont hu címre, vagy megvárja a köv gyakot.

Ja meg van egy vezetékes ceu-s tel száma is...azt privátba elküldöm.

Több ötletem nincs.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 16 Péntek 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kicsit off:

Mindenkinek nagyon szorítok az idei szigorlaton!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Tibi



Csatlakozott: 2005.12.15. Csütörtök 20:29
Hozzászólások: 134

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 17 Szombat 10:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Tudna valaki mondani valamit arrol hogy pot zh-n mi várható?lesz benne költségehely,költségviselő.Mondott valami bővebet.
Valaki irja már le a reprezentáció pontos definicióját ha lehet priviben vagy mailre.Nagyon köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 19 Hétfő 10:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tibi írta:
Sziasztok!
Tudna valaki mondani valamit arrol hogy pot zh-n mi várható?lesz benne költségehely,költségviselő.Mondott valami bővebet.
Valaki irja már le a reprezentáció pontos definicióját ha lehet priviben vagy mailre.Nagyon köszönöm!


Ma azt hallottam, hogy potZH-n allitolag eredmenykimutatasos feladat lesz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 19 Hétfő 10:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ági azt mondta, ha jól hallottam, hogy a pótzh-n egy-egy feladat lesz a félév két anyagrészéből,a 2., ezekszerint eredménykimutatás, az elsőről nemtok nyilatkozni Smile nem lesz 6-7. szlaosztály valószínű,mert HK fél oldalban elmondta,és Ági sem találta a tematikában,szal nem is gyakoroltuk,hogy elméletben lesz-e azt nem tudom, az első ZH-ban volt egy kiskérdés erről,szal én azt gondolom igen,de ne legyen igazam
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Missygirl



Csatlakozott: 2005.02.15. Kedd 23:08
Hozzászólások: 25

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 19 Hétfő 13:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Olyat hallottam, hogy 40%-tól szóbeliztetni fog. (Érintett vagyok ez ügyben.)
Ez mennyire hiteles és mikor fog kiedülni?
A pót zhra be kell fizetni KED díjat?és ha mégiscsak szóbelizek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 19 Hétfő 13:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Missygirl írta:
Olyat hallottam, hogy 40%-tól szóbeliztetni fog. (Érintett vagyok ez ügyben.)
Ez mennyire hiteles és mikor fog kiedülni?
A pót zhra be kell fizetni KED díjat?és ha mégiscsak szóbelizek?


Az, hogy 40%-tól szóbeliztet csak feltételezés, bár igaz hogy Ági (gyaktanár) feltételezte a mai gyakorlat után, de attól még nem hivatalos info (meg ne kérdezzétek, mikor lesz hivatalos, ha bármit megtudunk, szokás szerint azonnal kiírjuk).

Ha pótzh-t írsz, akkor be kell fizetni a Különeljárási díjat, ha szóbelizel, akkor nem (ez végső soron ha úgy tekintjük HK-tól jótétemény, mert kapsz még egy esélyt és nem kell érte KED/IV-díjat fizetni. más kérdés, hogy szvsz bárki fizetne inkább, minthogy szóbeliznie kelljen számvitelből...)
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 19 Hétfő 15:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

FONTOS!!!

a gyaktanár újraszámolta a féléves eredményeket, így az eddigiek helyett (mindkét zh 50%-kal szerepelt) a második zh súlya egy kicsit nagyobb (60%)
a végeredmény tekintetében ez plusz/mínusz 1-2 %-ot jelent, de megijedni nem kell, akinek eddig is úgy tűnt, hogy megvan a féléve, annak így is megvan. részletek az eredeti hírben:
http://gazdinfo.hu/index.php?page=news_tartalom_full&menu=news_menu&idf=713
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 19 Hétfő 16:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tudom, hogy volt már róla szó, de pls. aki ma reggel volt gyakorlaton az küldje el a feladatlapot és a megoldást, mert sajnos nem tudtunk bemenni a marketing zh. miatt. És nem jönne rosszul még egy gyakorló példa!

Ezer köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 19 Hétfő 16:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idi írta:
Sziasztok!

Tudom, hogy volt már róla szó, de pls. aki ma reggel volt gyakorlaton az küldje el a feladatlapot és a megoldást, mert sajnos nem tudtunk bemenni a marketing zh. miatt. És nem jönne rosszul még egy gyakorló példa!

Ezer köszi!


Már elküldtem wlaszinak, valószínűleg még a nap folyamán kirakja. Smile Ma estig még beszkennelem a múlt szerdai összevont gyakorlat feladatát is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Brute



Csatlakozott: 2005.12.19. Hétfő 17:12
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 19 Hétfő 17:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.

aramoro elküldte nekem az anyagot és begélepve továbbítottam Wlaszinak is. Lassan remélhetőleg kirakja. Tanár lapja alapján lett csinálva.. úgyhogy ha valami nem eggyezik azt vele konzultálni...

Sziasztok

Legutóbb aramoro szerkesztette (2005 Dec. 19 Szerda 18:31), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tibi



Csatlakozott: 2005.12.15. Csütörtök 20:29
Hozzászólások: 134

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 19 Hétfő 19:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pot-zhval kapcsolatban kell IV dijat fizetni?neptunon keresztül és kell a To-rol vmi igazolás?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
4 / 13 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.