Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Számvitel III.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 14 Szerda 17:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nem tudja véletlenül valaki a gyaktanár teljes nevét?

Köszi! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 14 Szerda 17:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

Egy kis segítséget kérnénk, ugyanis voltam olyan szorgalmas és még ma befejeztem azt a feladatot amit gyakon csináltunk. Viszont a mérlegösszeállításban egyáltalán nem azok az eredmények jöttek ki, amiket a gyaktanár elmondott, pedig többször is átnéztem.
HELP!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 14 Szerda 17:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idi írta:
Sziasztok!

Nem tudja véletlenül valaki a gyaktanár teljes nevét?

Köszi! Very Happy


Kocsir Ágnes (vagy hosszú í-vel, ezt nem tudom)
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 14 Szerda 18:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 14 Szerda 20:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a kérdésem a következő:
- 50 pont, vagy 55 pont kell a ketteshez?
ezt azért kérdezem, mert HK azt mondta, hogy azért 40 pont a feladat, hogy tudjunk pontokat szerezni még. tehát elképzelhető az szerintetek, hogy 50 pont is elég...mert azért, mint tudjuk 5 pont az nagyon sok is lehet egy számvitel zh kapcsán...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 15 Csütörtök 08:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem tutira 55 pont kell, nem hiszem, hogy olyan jószívű lenne, hogy enged!!! Meg is mondta, hogy most még szivat és majd a pótzh-nál próbál kegyes lenni! Habár tudjuk ezt is, hogy mit jelent nála! Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 15 Csütörtök 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

+ információ a szigorlathoz:

HK tegnap (szerdán) jelentette be, hogy a szigorlaton csak úgy enged át bárkit is, ha a feladatokat és az elméletet külön-külön is legalább 50%-ra teljesíti (vagyis nem működik az, hogy a feladatokból összehozom a kettest és hagyom az elméletet) ha jól emlékszem, ezt már a tavalyi szigorlaton is megcsinálta...
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 15 Csütörtök 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A hírekben már megtalálható a 2. zh eredménylistája, de ez még nem teljes, a 83ból Ági eddig 54 dolgozattal végzett, a maradék kijavítását ma estére illetve holnap reggelre igérte.

Szóval eredménytől függően lehet tovább izgulni, örülni vagy bosszankodni, de mindenki vegye figyelembe, hogy ez még nem a hivatalos végeredmény (sztem HK csak a teljes listát fogja megkapni és nem mernék tippelni rá, mi alapján szóbeliztet...)

jegyeket még Ági sem tud mondani, mert a ponthatárokat ő sem tudja, ezekre még várni kell (de sztem nem az a fontos, hogy 2, 3, 4, vagy 5, hanem hogy megvan-e vagy sem... Smile)

amint új információk birtokába jutunk, jönnek azok is.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 15 Csütörtök 11:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha valakinek megvan Ági mobilszáma, az legyen olyan jó és küldje el nekem emailben ide: bayushi.aramoro "kukac" freemail "pont" hu
előre is köszönöm
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 15 Csütörtök 12:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elképzelhető, hogy pont 50%-ra szóbeliztetni fog? Mert nekem annyi van. Persze a kérdés költői, gondolom majd kiderül, ha HK véleményezi a listát.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 15 Csütörtök 12:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hivatalos információ:

a keddi számvitel 3 gyakorlatok elmaradnak, csak a hétfő reggel 8:00-ás gyakorlat lesz megtartva (helye F07), ezen egy szigorlati összefoglaló feladatot fogunk megcsinálni.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 15 Csütörtök 12:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez mondjuk baromi jó! aki esetleg szeretne részt venni a reggel 8-as órán az sem tud, mert 8-tól nemzetközi marketing zh....persze nem mindenkit érint, de engem speciel igen.
már most szeretném kérni, hogy tegyétek közkincsé a feladatsort megoldással együtt.

meglett az aláírásom(53,5%) mégsem vagyok nyugodt...szerintetek ezeket el lehet már könyvelni végeredménynek? mekkora az esély, hogy beleköt HK? elég sok embernek lett meg (viszonyítva persze az előző évek eredményeihez).
félelmetes, hogy még most is rettegni kell.... Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 15 Csütörtök 13:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Deko írta:
ez mondjuk baromi jó! aki esetleg szeretne részt venni a reggel 8-as órán az sem tud, mert 8-tól nemzetközi marketing zh....persze nem mindenkit érint, de engem speciel igen.
már most szeretném kérni, hogy tegyétek közkincsé a feladatsort megoldással együtt.


a feladatlap viszonylag gyorsan fent lesz, a megoldást nem tudom garantálni, de ha valaki szépen jegyzetel a gyakorlaton és bescanneli, mi természetesen ki fogjuk tenni.

Idézet:
meglett az aláírásom(53,5%) mégsem vagyok nyugodt...szerintetek ezeket el lehet már könyvelni végeredménynek? mekkora az esély, hogy beleköt HK? elég sok embernek lett meg (viszonyítva persze az előző évek eredményeihez).
félelmetes, hogy még most is rettegni kell.... Shocked


mint már említettük, ezeket az eredményeket HK még nem látta, így nem is 100% hogy ez a hivatalos végeredmény (bár én nem tartanám valószínűnek, hogy még nekiáll problémázni, de ki lehet ebben biztos?)
én tegnap hallottam olyat, hogy ha valakinek az első zh-ja rossz lett, de a második elég jó, akkor biztosít szóbeli lehetőséget (felteszem itt azokra gondolt, akiknek a jó második zh ellenére sincs meg a kötelező minimumszint) mindenesetre én csak azt tudom mondani, hogy tanuljuk azt, amire szükségünk lehet és várjuk a szóbelizők listáját (amit nem tudom, mikor fogunk megkapni)
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 15 Csütörtök 14:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi szépen a tájékoztatást! reméljük a legjobbakat!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 15 Csütörtök 22:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A teljes lista feltéve (az eredeti hírbe szerkesztettem bele...).

A tanárnő üzeni, hogy akinek kérdése van, az holnap megtalálja őt a CEU-n. Továbbá jó készülést kíván mindenkinek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
3 / 13 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.