Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Számvitel III.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 06 Kedd 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

melibaba írta:

Pontosan ez a helyzet! Egy "kicsit" kétségbeejtő!! Tudok még ilyenkor tenni valamit?! Keresnem kell a Neptunos intézetist? Shocked


Tegnap dumáltam Norbival, vagytok ezzel páran... Kell egy írásos papír a tárgy oktatójától, hogy valóban jársz rá, és ezzel kopogtass be a TO-ra, hogy vegyék fel neked a kurzust. Ennyi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 06 Kedd 11:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

melibaba írta:

Pontosan ez a helyzet! Egy "kicsit" kétségbeejtő!! Tudok még ilyenkor tenni valamit?! Keresnem kell a Neptunos intézetist? Shocked



sajnos lehet számítani rá, hogy jön majd egy kellemes monológ, hogy hányszor kellett félév közben ellenőrizni a felvett tárgyakat, stb... de a lényeg, hogy fel lehessen jelentkezni a megfelelő vizsgaidőpontokra (és Te még jól is jártál a korábban említett másik delikvenshez képest, szigorlatról - elvilekben - nem tudnak elfogyni a helyek... Smile )

sok szerencsét
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 06 Kedd 13:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
Kell egy írásos papír a tárgy oktatójától, hogy valóban jársz rá, és ezzel kopogtass be a TO-ra, hogy vegyék fel neked a kurzust. Ennyi.


Shocked HK-t zaklassam ilyenekkel zh előtt? Kellemes! Esetleg van még valaki akinek ilyen problémája van? Talán ha közösen kérnénk ilyen igazolást, nem idegeskedne mintha egyesével mennénk oda...

Vagy esetleg nem lehet kikerülni valahogy a HK-val való találkozást? Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 06 Kedd 18:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

leírná vki pontosan mi zajlott ma a 15:30-as gyakon ? érdekes infókat csíptem el de nem nagoyn értem, állítólag HK nem fogadta ez a gyaktanár ZH összeállítását, ezzel én kétségbe esek, mert a gyak anyagain épül a tudásom Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 06 Kedd 18:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ok levlistán már fentvolt amit kértem
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 07 Szerda 01:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

saco írta:
ok levlistán már fentvolt amit kértem


Ettől függetlenül légyszíves oszd meg azokkal is, akik nincsenek feliratkozva arra a levlistara.

Koszi Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 07 Szerda 07:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zu írta:

Ettől függetlenül légyszíves oszd meg azokkal is, akik nincsenek feliratkozva arra a levlistara.
Koszi Razz


két e-mail jött a témával kapcsolatban, ezek:

Idézet:
17:43

Sziasztok,

valaki aki a ma délutáni későbbi időpontban jár számvitel
gyak-ra írja már le legyenszíves, hogy mit mondott a tanár.
Ugyanis mi olyanokat hallottunk, hogy nagy balhé volt a két
tanár között és holnap még az is előfordulhat, hogy egy
teljesen új a HK által összeállított zh-t fogunk kapni.
Plusz még olyanról is hallottam, hogy lehet, hogy az előző
zh-t is újra fogja pontozni HK.

Nem pánik keltés a célom, a hírek nem hivatalos forrásból
vannak!!!!!

Ezért is kérdezem.

Előre is köszi mindenkinek.


Idézet:
18:06

No igen, azóta "apró" fejlemény, hogy a gyakorlat után
HK felkereste a gyaktanárt és ott is összebalhéztak, HK
állítólag a papírjaival és képesítéseivel kontrázott - ez
semmi jót nem jelenthet. Szerintem készüljünk fel a
legrosszabbra, hogy bizony HK által készített ZH lesz. Ha
mégsem, akkor legfeljebb kellemeset csalódunk. Az újra-
számításról konkrétan nem mondott semmit a tanár, én is
csak hallottam, hogy valaki hallotta valakitől. Smile


mondhatom bíztató... Sad
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 07 Szerda 09:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akinek esetleg hasonló problémája van mint nekem volt, hogy számvitel szigorlathoz kurzust nem vett fel, nyugodt szível ajánlhatom Troll Erzsébetet. Tegnap meglátogattam a 3.-on és annak ellenére hogy határidő után mentem, mindenféle igazolás nélkül, nagyon készséges volt és semmiféle monológ nem hagyta el a száját! Very Happy

Azt hiszem a TO-ra is ilyen emberek kellenének a pszichopaták helyett!!!! Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 07 Szerda 09:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
HK
állítólag a papírjaival és képesítéseivel kontrázott


Ez a nő komolyan nem normális!!! Azt hiszi h ő az Atyaúristen? Én nagyon örültem ennek az új gyaktanárnak, mert ezalatt a pár hét alatt sokkal több mindent megértettem, mint HK másfél éve alatt... És azt hiszem ezzel nem vagyok egyedül.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Missygirl



Csatlakozott: 2005.02.15. Kedd 23:08
Hozzászólások: 25

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 13 Kedd 16:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tud valaki valamit hogy mi lesz holnap számvitel 3-mal kapcsolatban?
A ma elmaradt gyarolatot holnap 9.40-től a 305-ös teremben lesz pótolva?
És a szóbeliztetés 11.20-tól lesz?
köszi az infot előre is!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 13 Kedd 17:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Missygirl írta:
Sziasztok!

Tud valaki valamit hogy mi lesz holnap számvitel 3-mal kapcsolatban?
A ma elmaradt gyarolatot holnap 9.40-től a 305-ös teremben lesz pótolva?
És a szóbeliztetés 11.20-tól lesz?
köszi az infot előre is!


11.20-tol? En azt hittem eloadason ismerteti a ZH eredmenyeket...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 13 Kedd 19:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Missygirl írta:
Sziasztok!

Tud valaki valamit hogy mi lesz holnap számvitel 3-mal kapcsolatban?
A ma elmaradt gyarolatot holnap 9.40-től a 305-ös teremben lesz pótolva?
És a szóbeliztetés 11.20-tól lesz?
köszi az infot előre is!


zu írta:
11.20-tol? En azt hittem eloadason ismerteti a ZH eredmenyeket...


a ma elmaradt gyakorlatok valóban holnap 9:40től lesznek megtartva a 305ösben. arról nincs semmi infom, hogy 11:20tól lenne szóbeli, de nem tartom kizártnak. volt már példa arra, hogy közvetlenül a zh-eredmények ismertetése után ott tartotta azokat, akik szóbeliztek... én is átéltem már ilyet... Sad

jobb híján készüljünk a holnapra, bízzunk a legjobbakban és tartsuk szárazon a puskaport Smile
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 13 Kedd 20:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
volt már példa arra, hogy közvetlenül a zh-eredmények ismertetése után ott tartotta azokat, akik szóbeliztek... én is átéltem már ilyet... Sad


csak az nem stimmel nekem az egeszben, hogy a ZH eredmenyeket gondolom HK ismerteti az eloadason, ami ugyebar 13:00-tol van, tehat 11:20 utan...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 13 Kedd 20:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zu írta:
aramoro írta:
volt már példa arra, hogy közvetlenül a zh-eredmények ismertetése után ott tartotta azokat, akik szóbeliztek... én is átéltem már ilyet... Sad


csak az nem stimmel nekem az egeszben, hogy a ZH eredmenyeket gondolom HK ismerteti az eloadason, ami ugyebar 13:00-tol van, tehat 11:20 utan...


ott a pont, de ettől függetlenül sajnos még lehet, hogy a szóbeli holnap lesz. vagy máskor. (az is tény, hogy 9:40től csak két kurzusnyi embernek lesz gyak, a többiek max. előadásra jönnek. ha jönnek.) holnap minden kiderülConfused
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 14 Szerda 16:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

új információk a zh-eredményekkel/pótzh-val/szóbelivel kapcsolatban:

1. HK csak az elméleti részt javította, a feladatokat nem. ez ma derült ki a gyaktanárnak is, úgyhogy ma vitte el a zh-kat kijavítani.

2. a gyaktanár úgy becsülte, hogy kb. péntek reggelre tud végezni a feladatok javításával, ekkor a 2. zh pontszámait elküldi nekünk e-mailben, ezt a leggyorsabban igyekszünk majd közzétenni.

3. a két zh összeredménye alapján kapjuk ugye a gyakjegyet, de HK ma is mondta, hogy nem csak a kettesért szóbeliztethet, hanem akár az 5ösért is (és volt már olyan eset, amikor valaki nem akart szóbelizni a hármasáért, mire rögtön az addig biztos kettese sem volt olyan biztos. persze ez megint csak bmf-legenda...)

4. elvileg HK-tól is várható egy email hétfő környékén, abban a szóbelizők névsora fog szerepelni (feltehetően) természetesen ezt is a lehető leghamarabb közzé fogjuk tenni.

5. pótzh az eredetileg meghírdetett időpontban (december 21. szerda 13:00, 220as terem) lesz megtartva

6. a szóbeli időpontja egyelőre bizonytalan, várhatóan szintén december 21. elképzelhető a pótzh előtt, után és közben is (már ha a gyaktanár is ott tud lenni és HK kijön a teremből)
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 13 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.