Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Kerlog
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
liz_y



Csatlakozott: 2004.06.25. Péntek 22:15
Hozzászólások: 30

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 18 Kedd 17:07    Hozzászólás témája: Kerlog Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tudja valaki, h mikor lesz zh kerlogból? Ha igen, kérlek írjátok meg.

Köszönöm!! :-D
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 19 Szerda 15:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ugy tudom csak a 14.heten vagy vizsga lesz? Mindegy szerintem csak nagyon a vegen lesz valami.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 05 Csütörtök 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fentvannak 2 kerlog elővizsga kérdéssora már a letöltések között, nem emlékszik valaki miket kérdezett a 4.-ei első vizsgán ?

Hasznos lenne a későbbi vizsgázóknak Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Zsu



Csatlakozott: 2004.12.31. Péntek 16:05
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 05 Csütörtök 13:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Épp ebben a pillanatban küldtem ki a levlistára a tegnapi feladatokat.
Wlaszi gondolom ki is rakja hamarosan ide is....
_________________
Zsu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 05 Csütörtök 16:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm mindenki nevében Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
liz_y



Csatlakozott: 2004.06.25. Péntek 22:15
Hozzászólások: 30

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 05 Csütörtök 21:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nekem egy olyan apró kérdésem lenne, h azok a szerencsés hallgatók, akik átmentek elővizsgán, miből tanultak?
Lehet, h én vagyok vak és béna, de vhogy nem találom a kérdésekre a válaszokat... :?
Tud vki segíteni??? :cry:

Lécccccciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!

Köszönöm előre is!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 06 Péntek 02:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A diák + hozzá tartozó jegyzetek, illetve a puska (bár ezek egy része szintén a diák alapján készült) elegendőnek bizonyult, a kérdések nagy része benne van (nekem is volt egy olyan kérés elővizsgán, amiről tudom, hogy a felsorolt anyagokban nem szerepelt, de nem jellemző, a nagyja benne van).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
liz_y



Csatlakozott: 2004.06.25. Péntek 22:15
Hozzászólások: 30

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 06 Péntek 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm szépen! :-D
Remélem szerdán is elég lesz annyi... :S

További kellemes napokat, kevés vizsgával!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 06 Péntek 13:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem csak a jegyzet hiányzik, amúgy minden ok Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 06 Péntek 16:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

saco írta:
Nekem csak a jegyzet hiányzik, amúgy minden ok Smile


A már fennlévő jegyzetekre gondoltam (egyes prezentációkhoz tartoznak jegyzetek is).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tibi



Csatlakozott: 2005.12.15. Csütörtök 20:29
Hozzászólások: 134

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 18 Szerda 12:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem a kerlog 2 elövizsga 2es lett de a neptunba 1-s van!utánna nézne vki hogy az akkori lista jol lett-e begépelve!
Dátum: 2006-01-02 13:56:23 ekkor lett kitéve a hirek közé
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 18 Szerda 12:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tibi írta:
nekem a kerlog 2 elövizsga 2es lett de a neptunba 1-s van!utánna nézne vki hogy az akkori lista jol lett-e begépelve!
Dátum: 2006-01-02 13:56:23 ekkor lett kitéve a hirek közé


**** Tibor - 22 pont ->elégséges tehát jó. Viszont a közvetlen feletted egy szintén G-snek karó...lehet, hogy elcsúszott a névsor/ elnézték.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tibi



Csatlakozott: 2005.12.15. Csütörtök 20:29
Hozzászólások: 134

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 18 Szerda 12:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

msot aki beirta az nézte el vagy a tanárnő????
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 18 Szerda 12:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tibi írta:
msot aki beirta az nézte el vagy a tanárnő????


Mindkettő lehetséges, de én a tanár által küldött listáról néztem...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tibi



Csatlakozott: 2005.12.15. Csütörtök 20:29
Hozzászólások: 134

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 18 Szerda 13:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A tanárnő irta el......már virit a 2es
köszi....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 7 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.