Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Kerlog
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 18 Szombat 21:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az elovizsga is rendes vizsgának számít? Bekerül a Neptunba?
A vizsgalapok mennyire szivatósak?
Olvastam: kérdez olyat is ami nincs a leadott anyagban...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 18 Szombat 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
Az elovizsga is rendes vizsgának számít? Bekerül a Neptunba?
A vizsgalapok mennyire szivatósak?
Olvastam: kérdez olyat is ami nincs a leadott anyagban...


javasolom a letöltések átböngészését .)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 21 Kedd 21:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi, de még nem tudom hogy az is neptunba kerül-e.
Tulajdonképp azért kérdezem, mert a terveztt elovizsgájára nem fogok tudni menni, és azért izgat hogy mit hagyok ki. Nagyot szívok-e, vagy...
Mert akkor elkezdek kijárogatni valami forgalmas útszélre, hisz gyakorlás a tudás anyja Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 21 Kedd 21:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
Köszi, de még nem tudom hogy az is neptunba kerül-e.
Tulajdonképp azért kérdezem, mert a terveztt elovizsgájára nem fogok tudni menni, és azért izgat hogy mit hagyok ki. Nagyot szívok-e, vagy...
Mert akkor elkezdek kijárogatni valami forgalmas útszélre, hisz gyakorlás a tudás anyja Very Happy


hát erre tökpontosan nemtudok válaszolni. Ez ugye megállapodás kérdése, hogy 3+1 próbálkozási lehetoséget jelent-e, vagy csak az idopontok számának növelését, a vizsgaidoszak tehermentesítését...
Korábban, tudomásom szerint ez nem egy beszámítandó vizsga volt, tehát +1 próbálkozási lehetoségnek minosült. Hogy idén miként van, azt igazából neked kellene tudni Smile

Viszont, ha már eleve tény, hogy nem jelensz meg az elovizsgán, akkor meg mi a stressz? Ha nem írsz dolgozatot/vizsgát akkor azért nem is kaphatsz semmilyen jegyet tehát nem is kerülhet a neptunba....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Funk



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 16:29
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: balassagyarmat

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 22 Szerda 16:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mikor lesz ez az elovizsga? Mit lehet tudni róla?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 24 Péntek 20:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A stresz azért van, mert ha így van, hogy ez +1 alkalom, amit mondjunk úgy: ingyé osztogatnak (nincs felelosség), akkor tépem a hajam amiért ki kell hagynom.

Az elovizsga dec 13-án szerdán lesz, neptunon elvileg már fennt van, ha jól láttam 2 idopontban is lesz, délután...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
smash85



Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 11:11
Hozzászólások: 36

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 18 Hétfő 12:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!
Megtudja nekem valaki mondani,hogy a keddi(holnapi) kerlog vizsga(vagy mi) ami 1-kor van hol lesz?Nekem nincs kerlog,de ott irok megy egy pótot és jó lenne tudni hova is kell mennem
köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tsiga



Csatlakozott: 2006.01.06. Péntek 15:24
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 18 Hétfő 14:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

smash85 írta:
Hali!
Megtudja nekem valaki mondani,hogy a keddi(holnapi) kerlog vizsga(vagy mi) ami 1-kor van hol lesz?


TA.3.323
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Funk



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 16:29
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: balassagyarmat

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 06 Szombat 07:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kerlogból volt már valaki vizsgázni?
Ebböl a könyvbol ami ittvan kell minden fejezet? mert az utolsó órán ha jól emlékszem mondott valamit ,hogy nem kell minden...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bolgi



Csatlakozott: 2006.01.23. Hétfő 19:06
Hozzászólások: 35

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 06 Szombat 12:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a kerlog könyvbol azok a fejezetek, amelyekre azt mondta, hogy nem kell, azok nincsenek beszkennelve, figyeld meg.
amikor én voltam vizsgázni, akkor a fentlévo vizsgasorokból adott egyett, ugyhogy azokat a kérdéseket javaslom átnézni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bolgi



Csatlakozott: 2006.01.23. Hétfő 19:06
Hozzászólások: 35

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 18 Csütörtök 17:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Megtudná mondani valaki Király Éva elérhetoségét? Mail, telefonszám, stb.

Másnak sem írta alá a neptunban az aláírást?
Ugye így nem veszik el a leckekönyvet?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 18 Csütörtök 18:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bolgi írta:
Sziasztok!
Megtudná mondani valaki Király Éva elérhetoségét? Mail, telefonszám, stb.

Másnak sem írta alá a neptunban az aláírást?
Ugye így nem veszik el a leckekönyvet?


kiraly.eva KUKAC kvifk.bgf PONT hu

egyéb elérhaetoségeit megtalálod itt

De mintha pár hete valaki itt pont ezügyben mászott volna el a kvifre...vagy az kergazd volt? franc se emlékszik :/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 18 Csütörtök 19:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem kell írnod neki Smile, ugyanis azt mondta, hogy valami probléma van az aláírásokkal, és amint lehet elintézi. Szóval tud a dologról. Egyébként nekem sincs benn az aláírás, de a jegy igen.


A TO addig tényleg nem fogja elvenni, amíg az aláírás be nem kerül... viszont január végéig még van ideje beírni úgyis Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Petya
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.30. Vasárnap 17:23
Hozzászólások: 121
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 18 Csütörtök 21:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bolgi írta:
Sziasztok!
Megtudná mondani valaki Király Éva elérhetoségét? Mail, telefonszám, stb.

Másnak sem írta alá a neptunban az aláírást?
Ugye így nem veszik el a leckekönyvet?

Hoppá, elnézést. Figyelembe véve egy másik topicban írtakat, nem írom le Király Éva telefonszámát. Ha esetleg vkinek kellene írjon privát üzenetet. Szerintem telefonon könnyebben el lehet érni, mint a kvifkes emailcímen.

Nekem sincs bent az aláírás.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 18 Csütörtök 21:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Petya írta:

Hoppá, elnézést. Figyelembe véve egy másik topicban írtakat, nem írom le Király Éva telefonszámát.


épp ebben a pillanatban akartam átszerkeszteni...szeretem az önmoderációt, köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 7 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.