Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Informatika Gazdasági Alkalmazásának Módszertana

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Mimi



Csatlakozott: 2005.05.25. Szerda 15:10
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 10 Hétfő 15:15    Hozzászólás témája: Informatika Gazdasági Alkalmazásának Módszertana Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!!!!

Van valakinek esetleg használható jegyzete ebből a remek tárgyból????
Tudjátok hogyan zajlik a zh!!!!????? Milyen tipusú kérdések vannak?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 10 Hétfő 15:59    Hozzászólás témája: Re: Informatika Gazdasági Alkalmazásának Módszertana Hozzászólás az előzmény idézésével

Mimi írta:
Sziasztok!!!!!

Van valakinek esetleg használható jegyzete ebből a remek tárgyból????
Tudjátok hogyan zajlik a zh!!!!????? Milyen tipusú kérdések vannak?


amink van az kint van. Bár mondjuk a másodéven van néhány ember aki csinál jegyzetet de "az nekem miért jó?" címszóval nem küldi el...persze tisztelet a kivételnek.

lehetőségeid:
- meggyőzöd a társaidat Razz
- használod ami itt van

Amúgy a zh-n a diákat kérdezik, de persze ha felfogod az amúgy nem túl bonyolult permt meg gant diagrammot, akkor az nem befolyásolja rosszúl a jegyedet .)
Amúgy Milcsák része még egész jó (én élveztem)...a második felét viszont semmi pénzért nem hallgatnám újra.

Ha az egészet úgy veszed mintha egy saját számítógépvásárlást/programfejlesztést csinálnál akkor szerintem sokkal könnyebb felfogni mit is hablatyolnak...persze az szmsz nem illik egyik példámba sem...hmm...ott próbáld meg azt elépzelni, hogy a munkásaidból miként sajtolhatnád ki jobban a munkát Twisted Evil

u.i.: ha körülnézel a letöltéseknél, sztem kellő segédletet találsz a tárgyhoz Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Petya
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.30. Vasárnap 17:23
Hozzászólások: 121
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 16 Vasárnap 22:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halasinál már nem fog ez menni. Nála lesz esszé is, ezt első ea után mondta. Engem igazából csak az érdekelne hogy az megírhatja-e a zh-t korrektül aki nem vette meg a milcsák által javasolt / követelt könyvet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 07 Hétfő 21:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És a Halasi mennyire kéri számon? Úgyértem komolyan kezeli a dolgokat, vagy laza egy kissé? Mert az Igam első fele az volt...
Valaki tudja? Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 07 Hétfő 21:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
És a Halasi mennyire kéri számon? Úgyértem komolyan kezeli a dolgokat, vagy laza egy kissé? Mert az Igam első fele az volt...
Valaki tudja? Question


nem emlékszem olyanra aki elhasalt volna. De persze ezt garantálni sosem lehet...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
cseba



Csatlakozott: 2005.12.11. Vasárnap 22:49
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 12 Hétfő 18:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
tud valaki valamit a 2.zh eredményeiről??
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 13 Kedd 22:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van...a TO már megkapta a jegyeket mult héten, s még csak ma kegyeskedet kiaggatni a falra! 20 ember bukott. Többsége meg 2-3-4-5.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.