Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Pénzügyi jog
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 14 Szerda 19:26    Hozzászólás témája: Pénzügyi jog Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv mindenkinek, aki volt kedden órán. Smile

Mivel nem volt bekalkulálva a napomba, h 2 óra lesz, a másodikról eljöttem. Az lenne a kérdésem, h iratott-e újra jelenléti ívet a tanár?
Volt még vmi érdekes?

Köcce, S.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 14 Szerda 19:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem iratott ujat, szal ha az elsore felirtad magad, akkor ok. egyebkent 19:00ig tartotta a masodikat, foleg a szamviteli jogrol esett szo (meg sztorizott ossze-vissza...)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 14 Szerda 21:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jah, az elsőn rajta voltam. tavaly nem volt katalógus, szerintem csak a tel. számok és mail címek kellettek neki, h eladhassa vmi DM cégnek. Smile remélem megtartja ezt a jó szokását, h nem irat névsort...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 21 Szerda 12:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jövő héten írunk?
Hánytól?
És meddig?
Nah és persze miből??

Esetleg akiknek tavaly volt ez a tárgy nem emlékeznek hogy miket kérdezett?? Very Happy

Sokan nagyon hálásak lennénk!! Wink
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 21 Szerda 14:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lehet olyat csinálni, hogy nem írom meg ezt a zh-t, hanem év végén az egészből?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 21 Szerda 17:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Briga írta:
Jövő héten írunk?
Hánytól?
És meddig?
Nah és persze miből??


tegnap azt mondta a tanár, hogy nem jövő hét kedden írunk, hanem október 4-én, vagyis két hét múlva.
hogy miből, arra azt mondta, hogy az első óra anyaga (általános bevezető rész, számviteli politika), a tegnapi államháztartás (azt hiszem ezt fejezi be legközelebb). a könyvben egyébként ez ~150 oldal.

Deko írta:

lehet olyat csinálni, hogy nem írom meg ezt a zh-t, hanem év végén az egészből?


elvileg lehet, de a tanár azt mondta, hogy ha vizsgázol, akkor az szóbeli
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 21 Szerda 19:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi szépen!!
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 21 Szerda 19:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én megint nem bírtam ott maradni a 2. órán. Az elsőn nem volt névsor. A másodikon? Smile

Csak azért mentem be, hátha mond vmit a zh-ról, erre nem is jövő héten írjuk. Áááá... Jövő héten bemenjek egyáltalán? Jah, és Fuji, nálam van az esernyőd! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 21 Szerda 23:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali Slam!


Köszi, hogy elhoztad Very Happy Tartozom egy sörrel és tavalyról még 1-gyel, úgyhogy ha nem vigyázok, lassan egy láda lesz belőle! Smile
Melyiket szereted? Mindegy csak ártson? SmileSmileSmile
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 22 Csütörtök 00:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hm. A sört 'sajna' még mindig nem szeretem, és igazából már kb. 1 hónapja nem is iszom. Smile Próbálok leszokni. Smile

2 kis jager megteszi! Smile Smile Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 27 Kedd 20:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szeretném kérdezni, hogy modott-e valamit a mai órán a jövő heti zh-ról a tanár? Meddig fog tartani és a könyvből meddig kell "tanulni"? (Ha-ha)

Előre is köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 27 Kedd 21:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idi írta:
Sziasztok!

Szeretném kérdezni, hogy modott-e valamit a mai órán a jövő heti zh-ról a tanár? Meddig fog tartani és a könyvből meddig kell "tanulni"? (Ha-ha)

Előre is köszi!


a könyv a ~100. oldalig kell, ellenben a zh-nak része lesz a mai piacvédelem című Gazdasági Minisztériumból érkezett előadó által elmondott mindenféle is - és sajnos ez a rész nincs benne a könyvben...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 27 Kedd 22:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
[...] és sajnos ez a rész nincs benne a könyvben...


És sajnos mi se jegyzeteltünk. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 29 Csütörtök 08:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi a választ, ezt sajnálattal olvasom hogy külsős előadó által elmondott anyag is kell. De ha azok sem jegyzeteltek, akik ott voltak, akkor... Hát csak összehozzuk valahogy...

Tavaly 4-esnél rosszabb jegyet nem adott! Én reménykedem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fodi0405



Csatlakozott: 2004.12.12. Vasárnap 13:33
Hozzászólások: 72

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 29 Csütörtök 11:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Valakinek esetleg van kis méretű segédeszköze a zh-hoz, mert én nem tudom letölteni innen? Sad ( fodi0405@freemail.hu )
Előre is köszönöm!
_________________
Edit
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 14 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.