Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Pénzügyi jog
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 29 Csütörtök 15:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halkan jegyzem meg, hogy a piacvédelem téma szerepel a letölthető jegyzetek között, tehát amiatt ne aggódjatok, csak töltsétek le - a nő is pont ugyanígy mondta. A puska tényleg nem működik.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 30 Péntek 01:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fodi0405 írta:
Sziasztok!

Valakinek esetleg van kis méretű segédeszköze a zh-hoz, mert én nem tudom letölteni innen? Sad ( fodi0405@freemail.hu )
Előre is köszönöm!


Ha mailben jelzed, akkor gyorsabban ki lesz javítva. Pechedre épp 1-2 napja csináltam ilyen nagy rendezgetést a régebbi anyagok között (átnevezések, anyagok összevonása, stb...)...úgy tűnik vmit kihagytam, szorri.

De már javítva! .)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fodi0405



Csatlakozott: 2004.12.12. Vasárnap 13:33
Hozzászólások: 72

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 12 Szerda 19:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A tegnapi órán mondott vmit a tanár a következő zh-ról, hogy mikor lesz és miből?

Köszönöm előre is!
_________________
Edit
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 12 Szerda 19:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fodi0405 írta:
Sziasztok!

A tegnapi órán mondott vmit a tanár a következő zh-ról, hogy mikor lesz és miből?

Köszönöm előre is!


Igen. A könyv a 265. oldalig bezárólag.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fodi0405



Csatlakozott: 2004.12.12. Vasárnap 13:33
Hozzászólások: 72

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 12 Szerda 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm Bence! Nem tudom mi lenne velem nélküled! Razz
_________________
Edit
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 13 Csütörtök 00:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És mikor írjuk? Jövő héten? Az már a 6. hét. Utána pedig még 1 ZH? Smile Érdekes lesz.

Eredményeket mondott tegnap?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 13 Csütörtök 10:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jövő hét után. Jövő héten valami csóka jön előadást tartani.
A ZH-kból elmondása szerint csak 20-at javított ki, és abból is csak azok tudták meg, hogy hányas, akik csillagos 5-öst kaptak (és egy ajándék könyvet).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 13 Csütörtök 13:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi!

Ez nagyon vicces lesz. Jövő hét után a 7. hét van. Vagyis elvileg az utolsó óra, hiszen dupla órákat tartott. És még 2 ZH-t kéne írnunk.
Tök jó, h megint szopni fogunk. Plusz 1-2 hétig...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 13 Csütörtök 15:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Slam írta:
Köszi!

Ez nagyon vicces lesz. Jövő hét után a 7. hét van. Vagyis elvileg az utolsó óra, hiszen dupla órákat tartott. És még 2 ZH-t kéne írnunk.
Tök jó, h megint szopni fogunk. Plusz 1-2 hétig...


Nem. Azt elfelejtettem írni, hogy ez a második zh lesz egyben az utolsó is pénzügyi jogból. Tehát nem kell aggódni. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 13 Csütörtök 15:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbence írta:
Nem. Azt elfelejtettem írni, hogy ez a második zh lesz egyben az utolsó is pénzügyi jogból. Tehát nem kell aggódni. Smile


Tehát. Utolsó (2.) ZH = utolsó óra. Ugye? Smile Csak, h tényleg tisztán lássak. Mert most lelassultam...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 13 Csütörtök 15:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Slam írta:
bbence írta:
Nem. Azt elfelejtettem írni, hogy ez a második zh lesz egyben az utolsó is pénzügyi jogból. Tehát nem kell aggódni. Smile


Tehát. Utolsó (2.) ZH = utolsó óra. Ugye? Smile Csak, h tényleg tisztán lássak. Mert most lelassultam...


Igen, elvileg igen. Bár ennek némiképpen ellentmond az, hogy fenyegetőzött, meghív valami banki középvezetőt is majd. Szóval elvileg már csak két alkalam van hátra, gyakorlatilag meg majd meglátjuk. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 13 Csütörtök 15:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 18 Kedd 10:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintetek ha az elso ZH-t nem irtam meg, akkor van ertelme a masodikat megirni? Vagy ez mar alapbol ev vegi szamonkeres akkor?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 18 Kedd 10:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zu írta:
Szerintetek ha az elso ZH-t nem irtam meg, akkor van ertelme a masodikat megirni? Vagy ez mar alapbol ev vegi szamonkeres akkor?


ha nem irtal elso zh-t, akkor (amennyire en emlekszem) szobelizned kell majd. foleg, hogy eredetileg a tanar ugye 3 zh-t akart, aztan belatta, hogy 3 egyszeruen nem fer bele az idobe, csak 2, igy ha az egyiket nem irtad meg szinte biztos, hogy ragaszkodni fog a szobelihez. en mindenesetre azt mondanam, hogy beszelj vele (ma egy masik ficko fog eloadast tartani, Bándi úr csak jovo heten lesz, a zh-n)

hogy van-e ertelme megirni ilyen korulmenyek kozott? erre talan olyan valaki tudna erdemleges valaszt adni, aki mar szobelizett ebbol a targybol, de en nem ismerek ilyen embert.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 18 Kedd 10:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kosz az infot
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 14 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.