Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Meni tréning
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 10 Hétfő 17:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Slam írta:
Azoknak, akik ma nem voltak: jövő héten NEM lesz óra, utána viszont 2 héten át tovább fogja tartani a tanárnő.

Egyébként akkor már nem kéne "cserélni"?


Pontosítanék!

A tanárnő azt üzeni, hogy jövő héten nem lesz óra, viszont az azt követő héten bepótoljuk, tehát készüljetek egy maratoni órára. Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 10 Hétfő 18:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valamit nagyon benézhetett, mert jövő héten van az utolsó óra, utána csere..... Hát nem tudom
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 11 Kedd 00:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

melyik óra nem lesz jövőhéten? Ferenci tanárnőé?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Katica



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 10:44
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 11 Kedd 08:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Október 17-én a menedzsment tréning óra marad el - Kiss Mariann tanárnő tantárgya. Pótlása 1 héttel később lesz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 11 Kedd 12:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Amúgy mit csináltok a Kiss Mariann-os meni tréningen? Milyen volt a zh amit írtatok?
Köszi
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 11 Kedd 14:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem is írtunk, az csak egy ijesztés volt!
Van az a szimuláció (Kalypso), a szabálykönyvet le tudod tölteni innen, ipari haladó szinten nyomjuk. És tökjó!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Katica



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 10:44
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 11 Kedd 14:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cattish írta:
És tökjó!!!


Már akinek ez tényleg jó. Nekem speciel nem tetszik az a fele, hogy a könyvre/jegyzetre támaszkodva kéne döntéseket hozni és számításokat végezni, "néha" mégis eltérünk ettől - természetesen ezt már csak akkor tudjuk meg, miután a döntéseket meghoztuk. Egy jó tanács: Kis közgazdász lapot senki se rendeljen (bármennyire ajánlja is a könyv).

Az azonban tényleg jó, hogy egy olyan csapattal csinálhatod végig ezt az egészet, akik - remélhetőleg - a barátaid. Így egy csomót lehet mókázni. Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 11 Kedd 20:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cattish írta:
Nem is írtunk, az csak egy ijesztés volt!


Lehet, h írtunk voltna, de az első óra elmaradt, mert nem volt a szoftver feltelepítve a gépre. Egyébként az tényleg gáz, h nem teljesen úgy van minden, ahogy a könyv leírja. Smile De mind1. A dolog tul'képpen kötetlen, a tanárt nem is nagyon látjuk.

Az pedig, h még 3 hétig akarja ezt tartani (1 hét "szünet", aztán 2 hét hosszabított óra)... Hát. Majd meglátjuk. Smile

Jah, és végig a Kiss Mariann féle óráról írtam.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
fodi0405



Csatlakozott: 2004.12.12. Vasárnap 13:33
Hozzászólások: 72

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 24 Hétfő 16:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nem tudjátok, hogy akinek jövő hétfőn lenne az első Kiss Mariann-os órája, annak nov. 5-én megtartja-e?

Köszi Very Happy
_________________
Edit
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Katica



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 10:44
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 03 Csütörtök 08:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudja valaki, hogy mikor lesz az üzleti terv bemutatása? Valamilyen időpontot már egyeztettünk Kiss Mariannal?

Erről a múltkori - legutolsó - órán volt szó, de nekem nem rémlik, hogy bármilyen napban is megegyeztünk volna. Rolling Eyes

Gondolom olyan időpont úgysem lesz, ami mindenkinek jó, de talán egy hétfői napon - kommunikáció után - többen is ráérnének.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 06 Vasárnap 22:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

holnap (nov 7-én) reggel 9:40-től akkor nem is lesz óra?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 06 Vasárnap 23:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gazdinf írta:
holnap (nov 7-én) reggel 9:40-től akkor nem is lesz óra?


Miért ne lenne???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 07 Hétfő 11:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aki ma nem jött, nem sok mindenről maradt le.
Fel kellett iratkozni a névsorra, és 3-5 fős csapatokat kell választani jövőhétre. Ennyi volt a mai óra .)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kicsi



Csatlakozott: 2005.10.10. Hétfő 11:51
Hozzászólások: 3

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 07 Hétfő 15:01    Hozzászólás témája: Tanulás Hozzászólás az előzmény idézésével

Hova ha máshova ide írok Smile tudom nem vág a témába,de tudnátok nekem abban segítséget adni hogy vizsgaidőszakra hogyan tudnám megtanulni a dolgotkat legalább egy 2re,mert eddig nagyon gáz,összevisszaság van a fejemben, és bosszant hogy hogyan fogom megtanulni mindezt amiket megkell! Tudtok segíteni hogy hogyan tanuljak?Elsőéves vagyok egyébként

Köszönöm előre is
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 07 Hétfő 15:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Azokhoz szólna leginkább a kérdésem, akiknek ezidáig Ferenczi Évával volt elméleti órája. Milyen volt a zh? Hogyan értékelte, nagyon szőrösszívű?
Nincs meg valakinek a könyv elektronikus formában? Az lehetne olyan rendes, hogy felteszi ide.

Előre is köszi a válaszokat!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 13 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.