Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
kurzus időpontok 2005/2006/01
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
 
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Pilla



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 14:52
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 09 Péntek 12:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Szerintetek a Számvitel III. mikor lesz? Mert a neptunban semmi nincs, a kgk.bmf.hu oldalon pedig két órarend is fönn van (külön gazdinfo 3. évfolyamos, a másik meg az összes keletis órarendet tartalmazza) és a számvitel mindkét órarendben máshogy szerepel:
az egyikben hétfő este elm+gyak
a másikban szerdai elm és három különböző gyak

szal akkor most mi van?

segítsetek kérlek, ha tudtok valamit
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 09 Péntek 13:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pilla írta:
Hali!

Szerintetek a Számvitel III. mikor lesz? Mert a neptunban semmi nincs, a kgk.bmf.hu oldalon pedig két órarend is fönn van (külön gazdinfo 3. évfolyamos, a másik meg az összes keletis órarendet tartalmazza) és a számvitel mindkét órarendben máshogy szerepel:
az egyikben hétfő este elm+gyak
a másikban szerdai elm és három különböző gyak

szal akkor most mi van?

segítsetek kérlek, ha tudtok valamit


en ma ezert felhivtam a TO-t (nem vettek fel) es a GTI titkarsagot. utobbi helyen azt mondtak, hogy nem tudjak, majd hetfon derul ki, akkor lesz bent az oktatasi igazgato (asszem ot mondtak), majd menjunk be hetfon es akkor kiderul... Evil or Very Mad

idonkent ujra es ujra azt hiszem, hogy most aztan mar tenyleg nem lesznek kepesek alulmulni korabbi teljesitmenyuket, de aztan mindig megeroltetik magukat es sikerul nekik... Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 09 Péntek 19:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én úgy hallottam, hogy a szétbontott Számvitel III-as vari a végleges(?), a másik órarend csak azért került fel, mert abban az óbudai (azaz a pénteki) tárgyak szerepelnek. Ezért nevezták úgy a fájlt, ahogy. De a többiből, a tavaszmezői rész, a nagy pdf-ből aktuális. Elvileg.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 09 Péntek 19:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eddig azzal nyugtattam magam, hogy IV-ben már csak nem cseszik el az órarendemet, az összes két órámat sikerült felvennem egymás után 8-12:50-ig. Erre megnéztem a pdf órarendet és megnyugodtam hogy kedves iskolámra még mindig számíthatok, hogy okosan kitöltsék a napomat.

Szal aki eddig azt hitte hogy a ktgelemzés 8-9:40 tart azoknak mondom hogy a pdf szerint 16:20-17:50 Shocked , plusz még érdemes megnézni a menedzsment tréning oktatói névsorát és imádkozni erősen... Azt sem értem igazán hogy fognak 4 en oktatni 1 teremben 3 kurzust
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
sisqoboy



Csatlakozott: 2005.04.03. Vasárnap 10:39
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 10 Szombat 13:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na msot ha valaki tutira megtudja mi a fix számvitel kérem tegye kösszé...
na meg ez a menedzsment tréning is érdekelne akkor...
kösszentés!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lemmikki



Csatlakozott: 2003.12.09. Kedd 1:00
Hozzászólások: 28

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 10 Szombat 14:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bodzsarb írta:
Eddig azzal nyugtattam magam, hogy IV-ben már csak nem cseszik el az órarendemet, az összes két órámat sikerült felvennem egymás után 8-12:50-ig. Erre megnéztem a pdf órarendet és megnyugodtam hogy kedves iskolámra még mindig számíthatok, hogy okosan kitöltsék a napomat.

Szal aki eddig azt hitte hogy a ktgelemzés 8-9:40 tart azoknak mondom hogy a pdf szerint 16:20-17:50 Shocked , plusz még érdemes megnézni a menedzsment tréning oktatói névsorát és imádkozni erősen... Azt sem értem igazán hogy fognak 4 en oktatni 1 teremben 3 kurzust


Beszélgettem Bácsi Rózsával, ő azt mondta, ki lesz még írva egy szabadon választható kurzus, vmi változásmenedzsment, ami akkor lesz megtartva, mint a nemzetközi marketing, a költségelemzés pedig tényleg este lesz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 10 Szombat 15:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nézted ki tartja a vált. menedzsmentet? Piackutató Sári.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tuti5



Csatlakozott: 2005.01.29. Szombat 22:26
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 11 Vasárnap 13:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szeretném megérdeklődni, hogy a holnapi menedzsment tréning az mindenkinek együtt lesz a moziban???
_________________
Gabest
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sisqoboy



Csatlakozott: 2005.04.03. Vasárnap 10:39
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 11 Vasárnap 19:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem tudom hol lesz az ora de megyek reggel nyolcra!
költö lesz belölem...

szilárd
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fodi0405



Csatlakozott: 2004.12.12. Vasárnap 13:33
Hozzászólások: 72

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 11 Vasárnap 23:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Egy gyors körkérdés: holnap reggel 8-ra vagy délután 4-re mentek ktg.elemzésre???

Köszi Very Happy
_________________
Edit
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
CS0ki



Csatlakozott: 2005.01.05. Szerda 0:39
Hozzászólások: 55

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 11 Vasárnap 23:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én du, bár még az sem biztos, hogy akkor bemegyek:) Csak ha el tudok jönni munkából!Smile
_________________
CS0ki
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 12 Hétfő 20:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

valakinek van otlete, hogy az elso szamvitel eloadas elott lesz-e mar gyakorlat is?

Illetve tudja valaki mennyire biztos ez a fooldali hir a gyakorlatokrol (hogy esetleg nem HK tartja)?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 12 Hétfő 21:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zu írta:
valakinek van otlete, hogy az elso szamvitel eloadas elott lesz-e mar gyakorlat is?

Illetve tudja valaki mennyire biztos ez a fooldali hir a gyakorlatokrol (hogy esetleg nem HK tartja)?


azt nem tudom, mennyire biztos a hir, de vhol lattam, hogy van egy uj szamvitel tanar... (mar csak az a kerdes, hogy jo-e nekunk, ha a masik tanar tartja a gyakot aztan meg HK irat zh-t/vizsgat a sajat elgondolasa alapjan...)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 14 Szerda 15:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bar valoszinuleg a tobbseg tudja, azert kiirom:

a penzugyi jog es a humanmen. tanar megallapodasa szerint okt. 25-ig keddenkent 17:10tol 19:30ig CSAK penzugyi jog eloadasok lesznek (ez ido alatt lesz letudva a 3 zh is, amelyek alapjan jegyet kapunk), majd nov.2-tol a szorgalmi idoszak vegeig szinten keddenkent 17:10tol 4x40 perc humanmen. lesz (tavalyi tapasztalatok alapjan egy db szamonkeressel a felev vegen - de ez iden valtozhat)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 20 Kedd 21:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a neptunban hétfőn 16:20ra meghírdetett költségelemzés időpontja és helyszine megváltozott.

az új hely és idő: hétfő 14:40, 322-es terem
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
3 / 4 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.