Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Pénzügy 2
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
dzsizusz



Csatlakozott: 2007.12.14. Péntek 22:35
Hozzászólások: 39

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 29 Szombat 18:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vizsgán csak elméélet van
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fefinho



Csatlakozott: 2007.11.28. Szerda 13:07
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 29 Szombat 20:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az szupi, azt hittem feladat is van, régen úgy volt. akkor gondolom a zh volt nehéz, mert az meg anno nekünk nem volt, akkor nem is készülök feladatokra
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Funk



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 16:29
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: balassagyarmat

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 30 Vasárnap 10:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez tényleg jó lenne, mert még az én idomben se kellett gyak zh az aláírásért! de azért én írok neki egy emailt, hogy nekünk más lesz e a vizsga! vagy van valaki aki vizsgakurzusos és volt már idén vizsgázni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fefinho



Csatlakozott: 2007.11.28. Szerda 13:07
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 30 Vasárnap 13:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez jó ötlet,de remélem nekünk is csak elméletes lesz a vizsga
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 30 Vasárnap 17:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát én nehezen tudom elképzelni, hogy a vizsgakurzuson nem lesz feladat. De akár tévedhetek is. Funk, ha jön válasz a mailedre légyszi írd be ide. Köszi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Funk



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 16:29
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: balassagyarmat

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 01 Kedd 16:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

még nem írt vissza!
de egy srác ,aki volt nála ,azt mondta hogy csak elmélet lesz!
nem lenne rossz!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Funk



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 16:29
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: balassagyarmat

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 02 Szerda 09:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

megjött a megerosítés a tanárnotöl is:

"csak elmélet: teszt, I-H és fogalmak
CsiszárikÁ"

Smile

esetleg aki volt már,mondana egykét fogalmat,hogy mik voltak eddig?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 02 Szerda 09:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Funk írta:
megjött a megerosítés a tanárnotöl is:

"csak elmélet: teszt, I-H és fogalmak
CsiszárikÁ"

Smile

esetleg aki volt már,mondana egykét fogalmat,hogy mik voltak eddig?


Wow...még mindig erosen kételkedem. De azért ez már vmi. Akkor elvileg mi nem is leszünk "kikérdezve" a feladatokból. Mert anno még zh -nk se volt. Na mind1, én ennek csak örülök természetesen. Aztán nehogy megszívjuk, hogy elotte szól, hogy Pappné szólt neki, hogy mégis legyen feladat. Nem tartom kizártnak.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 02 Szerda 09:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Minden kételkedonek!

Tényleg nem lesz feladat! CSAK ELMÉLET! A fenti rendszerben! Ezt Csiszárik Tanárnotol személyesen hallottam, annak se aki vizsgakurzuson van! Az a fent lévo elméleti ABC sorrendben lévo cucc kell.
Arpo Exclamation
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 02 Szerda 10:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arpo írta:
Minden kételkedonek!

Tényleg nem lesz feladat! CSAK ELMÉLET! A fenti rendszerben! Ezt Csiszárik Tanárnotol személyesen hallottam, annak se aki vizsgakurzuson van! Az a fent lévo elméleti ABC sorrendben lévo cucc kell.
Arpo Exclamation


Rendben, kételkedés vége! Smile
Köszönjük!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 11 Péntek 18:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jelentem pénzügy II 8-i vizsga eredmények bekerültek a neptunba! Very Happy Csiszárik Tanárno lévén....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fefinho



Csatlakozott: 2007.11.28. Szerda 13:07
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 11 Péntek 22:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen!!! 3-as, erre innom kell, nem is kicsit... Smile)))
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Fresh_Cool_Ale



Csatlakozott: 2008.06.11. Szerda 8:54
Hozzászólások: 14

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 12 Csütörtök 12:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gazdinfo.hu hírei között olvastam a pénzügy 2. keresztféléves kérvényezésérol szóló üzenetet. Mivel most nekem sem sikerült és szeretném felvenni, írtam is a megadott email-re (gombyka@vipmail.hu). vagy 3szor, de mindig visszadobta a freemail, h a megadott email cím nem létezik.. aki tud ezzel kapcs segiteni gyorsan irjon plz, mert nem szeretnék lemaradni a tárgyról, köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 12 Csütörtök 12:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát én ezen levelezek Katával, de ha minden kötél szakad, dobd át nekem a kért adatokat és továbbítom...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Fresh_Cool_Ale



Csatlakozott: 2008.06.11. Szerda 8:54
Hozzászólások: 14

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 12 Csütörtök 13:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
hát én ezen levelezek Katával, de ha minden kötél szakad, dobd át nekem a kért adatokat és továbbítom...


köszönöm, úgy lesz a biztos. küldtem egy pü-t
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
15 / 16 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.