Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Pénzügy 2
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 15 Szombat 00:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Logikusnak logikus, de azért jobban is kifejthette volna Smile A sok vizsgától lehervadt az agyam Razz
Lol...hát ez gáz, hogy tavaly meghúzott Pappnéni, most meg igy átmegyek? (Ha tényleg)
Az a gáz, hogy lehet mennének mások most szerdán, és ha mégsoem kaptuk meg a jegyet? Akkor szerdán bukunk egy alkalmat? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 15 Szombat 00:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
Logikusnak logikus, de azért jobban is kifejthette volna Smile A sok vizsgától lehervadt az agyam Razz
Lol...hát ez gáz, hogy tavaly meghúzott Pappnéni, most meg igy átmegyek? (Ha tényleg)
Az a gáz, hogy lehet mennének mások most szerdán, és ha mégsoem kaptuk meg a jegyet? Akkor szerdán bukunk egy alkalmat? Smile


Nem csak hogy buksz egy alkalmat, de ha esetleg meg megvan és fenntmaradsz a helyen akkor olyan mintha javítani akarnál, és ugye ha nem jelensz meg, akkor autómatikus karó a jegy...vagy nem jól gondolom? Smile

Ezt le kellene még tisztázni a novel még keddig... hogy esetleg le kell-e jelentkezni, vagy nem, és hogy akkor mennyi az az annyi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
dzsizusz



Csatlakozott: 2007.12.14. Péntek 22:35
Hozzászólások: 39

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 15 Szombat 10:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én beszéltem vele csütörtökön. nem viccbol írtam, hogy azt mondta, hogy ha megvan akkor jelentkezzünk fel elovizsgára.
de van neki egy e-mail címe aki nem hiszi járjon utánna. Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 15 Szombat 17:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dzsizusz írta:
de van neki egy e-mail címe aki nem hiszi járjon utánna. Very Happy


Mi az neki? Szeretnék irni neki... Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dzsizusz



Csatlakozott: 2007.12.14. Péntek 22:35
Hozzászólások: 39

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 15 Szombat 18:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én nem tudom, de biztos van neki. szzerintem a diákon is fent van amiket leadott, de neptunon is üzenhetsz neki, bár nem tom hogy azt megnézi e.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 15 Szombat 20:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Name: Csiszárik-Kocsir Ágnes
e-mail: kocsirPONTagnesKUKACkgkPONTbmfPONThu
Organizational Unit: Keleti Károly Gazdasági Kar, Gazdaság- és Társadalomtudományi Intézet
Phone: +36 (1) 666-5223
Address: 1084 Budapest, Tavaszmezo utca 17. c/110

Razz


Azt viszont nem tudom, hogy figyeli a mailjét avagy sem. O sose mondta órán, hogy itt van ez a cím és írjatok rá nyugodtan Smile

A BMF telefonkönyvben találtam.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 15 Szombat 20:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Curse írta:
Name: Csiszárik-Kocsir Ágnes
e-mail: kocsirPONTagnesKUKACkgkPONTbmfPONThu.


Ezt már azóta megtaláltam én is, köszönöm szépen. Smile Csak reméltem van neki privije is, talán azt gyakrabban nézné. Ill. megadta a telefonszámát év elején... Valakinek megvan az?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dzsizusz



Csatlakozott: 2007.12.14. Péntek 22:35
Hozzászólások: 39

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 16 Vasárnap 03:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dehogynem mondta.
kb minden óra vége/eleje az volt amikor adott valami papírt, hogy akinek nem jutott az írjon a e-mail címére és elküldi neki neten.
igazából engem sose érdekelt különösebben, szóval én nem tudom, hogy ez e a jó cím.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fefinho



Csatlakozott: 2007.11.28. Szerda 13:07
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 28 Péntek 15:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem tudtok infót arról, hogy az elméleti kérdések igaz-hamisak, kifejtosek, vagy 4-bol 1jó alakúak? köszi a választ elore is
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 28 Péntek 15:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fefinho írta:
...

Mindhárom

Tehát vannak kifejtosek - azaz négy fogalom, 20 pontért
x darab igaz-hamis (talán 10 vagy 15)
y darab feleletvélasztós (4-bol egy)

Amúgy 25 ponttól megvan a kettes, szóval a tanácsom az, hogy tanuld meg a fogalmakat (vagy vigyél belolük puskát - ahogy tetszik Wink ), az már eleve 20 pont, az igazhamisból meg a feleletválasztásból már csak összeszedsz 5 pontot Razz

Még egy tipp: sok tesztkérdésre szintén ott a válasz a fogalmak közt
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
dzsizusz



Csatlakozott: 2007.12.14. Péntek 22:35
Hozzászólások: 39

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 28 Péntek 17:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

talán csak elírás de:
15karikázós
5igaz-hamis volt
és abban már én sem vagyok biztos, hogy 4 fogalom volt e egyenként 5 pontért, vagy 5db 4pontért.
nekem úgy rémlik hogy 5db volt.
szóval fogalmak 4p
karikázós és igaz-hamis jó válaszonként 1,5 pont
rossz válasz esetén nincs pontlevonás.
tényleg érdemes egyébként olvasgatni a fogalomtárat amit adott.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fefinho



Csatlakozott: 2007.11.28. Szerda 13:07
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 28 Péntek 18:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszi a válaszokat Very Happy , ezt a fogalomtárat hol tudnám itt neten megtalálni, mert én vizsgakurzuson vagyok? Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dzsizusz



Csatlakozott: 2007.12.14. Péntek 22:35
Hozzászólások: 39

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 28 Péntek 21:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jó kérdés Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
szerinted?
fent van itt az oldalon a letöltések között. a pénzügy II.-nél keresd
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 28 Péntek 22:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dzsizusz: thx!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fefinho



Csatlakozott: 2007.11.28. Szerda 13:07
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 29 Szombat 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

miután rákérdeztem leesett nekem is még egy kérdés: feladatok milyen jelleguek voltak, nehezebb mint az elmúlt években?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
14 / 16 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.