Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Adatbázis-kezelés
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 21 Hétfő 20:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fentvannak Nagy István aláírásai is Smile)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 21 Hétfő 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

és eltuntek a letiltások is (ok hibáztak).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 21 Hétfő 20:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Curse írta:
és eltuntek a letiltások is (ok hibáztak).


Megszokott
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 21 Hétfő 20:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aki esetleg vizsgázott AB-bol , az tudna valami irányadót mondani? Hogy fog kinézni a vizsga? összemixelve a 2 nagyzh anyaga? vagy hogy?

köszi elore is!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Alina



Csatlakozott: 2004.02.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 21 Hétfő 20:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Curse írta:
és eltuntek a letiltások is (ok hibáztak).



Ki hitte volna Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vip007



Csatlakozott: 2005.08.28. Vasárnap 23:56
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: A gép előtt

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 21 Hétfő 22:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Örülök, hogy mindenkinek eltunt, nekem du még nem volt ott, csak szabózs bejegyzése, most meg már bigpityu letiltása éktelenkedik ott nekem. Pedig nem kéne. Azta
_________________
"Eddig hülye voltam, de most tettem egy 360 fokos fordulatot"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 21 Hétfő 23:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vip007 írta:
Örülök, hogy mindenkinek eltunt, nekem du még nem volt ott, csak szabózs bejegyzése, most meg már bigpityu letiltása éktelenkedik ott nekem. Pedig nem kéne. Azta


Email.. Smile

De elotte nézd meg Zsolti segédhonlapján, hogy megvan -e az aláírás Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 22 Kedd 09:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hello!

Mik voltak az elso vizsgán? Volt vki? Adhatna pár jó tanácsot? Vagy vigyek "ollót"Smile

Arpo
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vip007



Csatlakozott: 2005.08.28. Vasárnap 23:56
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: A gép előtt

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 22 Kedd 23:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:
vip007 írta:
Örülök, hogy mindenkinek eltunt, nekem du még nem volt ott, csak szabózs bejegyzése, most meg már bigpityu letiltása éktelenkedik ott nekem. Pedig nem kéne. Azta


Email.. Smile

De elotte nézd meg Zsolti segédhonlapján, hogy megvan -e az aláírás Smile


ÉN értelek, de picit más a problémám. A zh-m nem sikerült, aláírás ezért meg van tagadva. Az a bajom, hogy egyszerre szerepel a megtagadva, és mellette a letiltva. Na ez utóbbit nem hiszem, hogy kiérdemeltem. Ez a bajom. Emilt irtam Zs-nek, még nem válaszolt.
_________________
"Eddig hülye voltam, de most tettem egy 360 fokos fordulatot"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsuzscsi



Csatlakozott: 2007.05.17. Csütörtök 10:43
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Büdöspöst

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 23 Szerda 08:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És hányszor akarsz aláírást pótolni? Annak az ideje már lejárt...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 23 Szerda 09:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amíg aláírás megtagadva szerepel, addig az érintett jelentkezhet aláírás pótlásra, ez volt 05.18
amint a megtagadva vált letiltva bejegyzésre, onnantó bukta a tárgyat

a vizsgáról, 1 feladatban 2 új táblát empbol és deptbol + empbe kellett egy születési dátum oszlop úgy hogy minden dolgozó 20 éves korában jött a céghez,
másokdik egy interaktív lekérdezés
3 egy ntile v. buckettel megoldható analit lekérd életkor alapján beosztani oket fiatal , koros , öreg -re.. asszem ez a C feladatsor volt....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 23 Szerda 10:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vip007 írta:

ÉN értelek, de picit más a problémám. A zh-m nem sikerült, aláírás ezért meg van tagadva. Az a bajom, hogy egyszerre szerepel a megtagadva, és mellette a letiltva. Na ez utóbbit nem hiszem, hogy kiérdemeltem. Ez a bajom. Emilt irtam Zs-nek, még nem válaszolt.


Nagy István egy kaptafára veszi a letiltást és megtagadvát ezek szerint:)

Igy is úgy is bukta a tárgy sajna.

Mondjuk az, hogy nekünk a letiltva azt jelenti, hogy nem látogattad az órát, neki azt jelenti, hogy nem sikerült teljesítened... Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 23 Szerda 10:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha nem látogattad az órákat akkor letiltás
ha féléves kritériumok nem teljesítése (ZH, FF) aláírás megtagadva
potlási lehetoség után letiltva....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Van Helsing



Csatlakozott: 2007.05.30. Szerda 20:58
Hozzászólások: 3

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 30 Szerda 21:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok

voltam az elso vizsgán, 3 feladat volt. Itt van fönnt egy 2005-ös vizsgasor, azt nézegessétek-NAGYON, és akkor nem lesz gáz. (mongyuk sztem kiba nehéz volt, szal ha nem néztem volna meg, mentem volna még 1 karikát az tuti...)
na sok sikert!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 31 Csütörtök 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van Helsing írta:
sziasztok

voltam az elso vizsgán, 3 feladat volt. Itt van fönnt egy 2005-ös vizsgasor, azt nézegessétek-NAGYON, és akkor nem lesz gáz. (mongyuk sztem kiba nehéz volt, szal ha nem néztem volna meg, mentem volna még 1 karikát az tuti...)
na sok sikert!


Figy, ha te ezzel már foglalkoztál, akkor lehet, hogy a megoldásod is megvan már, szóval megkérdem:

"Határozza meg azon dolgozó korát, akinek felvételével a legfiatalabb (legkisebb átlagéletkorú)
részleg már nem a legfiatalabb lesz"

Ezt hogy számolod ki? Én egy elsofokú egyenlettel megoldanám, de az programozás és nem AB... Többen kérdezték már tolem, de kb passzolom a kérdést, és sajnos kb ma még 2 órát tudok foglalkozni a kérdéssel ami nem sok.
Most nézem a PL/SQL-t az 548. oldalon...azzal szvsz megoldható, de az ugye kimaradt a tananyagból mondjuk nem mintha a random számgenerálás nem ez volna...

Ötlet?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
13 / 14 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.