Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Szakinformatika szigorlat
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
lemmikki



Csatlakozott: 2003.12.09. Kedd 1:00
Hozzászólások: 28

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 25 Szerda 13:22    Hozzászólás témája: Szakinformatika szigorlat Hozzászólás az előzmény idézésével

Hmm hmm, azon filózok, a szigorlatban benne lesz-e a sima információs rendszerek is, vagy csak az integrált meg a vezetõi...

HELP
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 25 Szerda 15:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én úgy emlékszem, hogy benne lesz a sima is, de ha biztosra akarsz menni van egy letölthetõ tételsor, ki is van dolgozva és abból biztosan rájössz. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 27 Péntek 19:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem mélyültem el még nagyon a témában, de azt már látom, hogy a 13. IR tétellel bajok lesznek...

Átküldtem Wlaszinak a VIR tételeket kidolgozva, biztos nem sokára kiteszi. Nem 100%-os, ha akartok csiszoljatok rajta és küldjétek majd vissza.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 27 Péntek 20:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ki mit tud a szigorlatról? Az az igazság, hogy én elég lazán veszem a dolgot és nem feccöltem bele eddig túl sok energiát...


Remélem nem fognak szivatni.... remélem...

Ha valakinek van valamilyen fontos infója esetleg a tavalyiaktól, akkor nagyon megköszönném, ha megosztaná, mert szerintem sok embernek hasonlóan jó lenne.

Elõre is köszönöm! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 27 Péntek 23:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt hiszem, hogy a szigorlat már az új épületben lesz a Bécsi úton..... Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
merkur



Csatlakozott: 2004.03.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 65

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 28 Szombat 13:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A tavalyiaktól csak annyit tudtam meg, hogy kb 10-en mentek be egyszerre, húztak a tételekbõl majd kidolgozták.
A puskázásról annyit, hogy lehetett, a gépek mögött jol el lehetett bújni! Very Happy
A Tanár Úr egyszer körbesétált, de amugy rendesek voltak.
Volt akitõl nem is kérdezett nagyon semmit, csak elolvasta amit a papírra leírt és az elég volt neki. (Vagy legfeljebb egy-két szót)

Hát nagyon remélem, hogy az idén is hasonlóképpen fog történni!
Mert én sem fordítottam rá sok idõt és energiát! Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 28 Szombat 17:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

FONTOS!

Mielõtt valaki észnélkül elkezdene magolni vagy puskázni, érdemes megnézni a 2-3-4 tételt mert ott szerintem valami kavarc van, különben lesz nagy meglepetés. Ha elolvassátok elég nyilvánvaló hogy köze sincs a címhez.
A 2. tétel a 3-alatt van kidolgozva.
A 4. tétel a 2. alatt
A 3. tétel a 3.nak egy része +5. eleje szla, száll. levél tartalma,
3. valamilyen szinten részhalmaza a 2.-nak
Tudom ez rohadt bonyolultan hangzik, el voltam vele amíg kibogoztam, de szerintem ez van. Jelzem ez mind szigorúan IMHO! Jó lenne ha valaki még megnézné, akkor ha lesz idõm javítom.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 28 Szombat 22:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ahogy közeleg a szigorlat napja, úgy fogynak a bátor jelentkezõk. Már csak 26-an vagyunk. Smile Jó dolog lesz 34 fokos melegben szóbelizni... Rájöttem, h kis segédanyag nélkül elvesztem. Smile Ilyeneket én már nem tudok megtanulni... Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 28 Szombat 22:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És rájöttem, h nincs szigorlati pecsét az indexemben. TO csak du. van, de amúgy se mennék át... Remélem megoldható, hogy majd késõbb írják be a jegyet. Persze csak ha sikerült. Az egyest nem kérem, köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 28 Szombat 22:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

került ki egy újabb verzió iir-bõl, állítólag van benne módosítás...nézzétek meg, hátha jó.
Ha nem, akkor pls küldjetek egy lektorált változatot, nekem most nincs energiám egy általam még nem tanult tárgyból tételeket kidolgozni...remélem megérthetõ

eddig kb 5 kollega/kollegina dolgozott a tárgyon, vagytok a kisebbik felére még kb 75-en...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 29 Vasárnap 00:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csatlakozom Slamhez, ez nagyon nagy büntetés, egyre több tételrõl derül ki hogy hát én ezt nagyon nem szeretném húzni... kb 1-10 ami szóba jöhet Sad 10-16 rémálom, iszonyat, ha száz évig élek sem tanulom meg kategória, 17-25 még elmegy, de az sem egy ajándék. Marad a remény, és a próbálkozás, hogy kicsit rásegítünk a szerencsénkre. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
merkur



Csatlakozott: 2004.03.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 65

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 29 Vasárnap 10:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát szerintem is nagyon "szörnyû" ez a szigorlati tételsorozat!
És (bár ez az én véleményem, de egy páran már alátámasztották), nem értem hogy mit tanulok. Magolni kéne, de azt meg nem tudok, mert ugysem marad meg a fejemben ez a zagyvaság!!

Bennem is csak a remény van, hogy szerencsénk lesz és tudunk majd vmi "segédletet" használni!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 29 Vasárnap 11:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

iccci írta:
Azt hiszem, hogy a szigorlat már az új épületben lesz a Bécsi úton..... Razz


A Neptun szerint az INTEL laborban lesz. Az az alagsorban van, ugye? Ott biztos jó idõ lesz olyan 1-2 körül. Smile
Vajon mikor érdemesebb bemenni? Az elején vagy a végén? Mikor figyelnek jobban? Vagy mikor idegesebbek? Az elején, h nem tudjuk az anyagot (tisztelet a kivételnek), vagy a végén, mert már fáradtak lesznek? Smile
Mi lenne, ha inkább tesztet írnánk!? Smile 33 fokban 26 embernek egyszerûbb tesztet írnia, mint szóbeliznie. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 29 Vasárnap 11:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

HI Mindenkinek!

A szigorlat tényleg az INTEL laborban lesz, de már az új épületben, mert már átköltözött a suli! Arrow
A régi épület alagsorában az Intel labor ajtajára ki van írva pontosan hogy hol található az újban, de sajnos nem emlékszem már rá, nem akarok hülyeséget mondani! Shocked
Szõllösiék mondták hogy a neptunon vagy vhol máshol üzennek majd!
De ez még nem történt meg!!! Sad
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 29 Vasárnap 13:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ti ki fogtok öltözni?
Nem szeretném nagyon rosszul érezni magam, hogy mindenki öltönyben virít, csak én nem, de ha a többség abban megy akkor bevállalom.

Egyébként szerintem mindegy hogy az elején vagy a végén megyünk be, talán jobb az elején, mert a végére már csak teljesen stresszre vágod magad és tanulni úgysem fogsz semmit.

Én egy miatt izgulok, hogy legyen jó helyem a tétel kidolgozáshoz, mert ha nem lesz akkor viszlát...

Meg annak sem örülök, hogy nem "hazai pályán" vizsgázunk, így nem ismerjük a terem adottságait, ami azért fontos szempont. Bár azért csaknem úgy néz ki a terem hogy vadászlesen ülnek a tanárok és körben vannak a sztgépek Smile

Mondjuk anno a PSZF-en volt egy olyan elõadó (igazi lépcsõs mint a mozi) hogy a leghátsó sor mögött detektív tükör mögül nézték a kedves hallgatókat, na ott nem sok esélyed volt semmire, ha rosszul mozdultál már mehettél is ki...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 11 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.