Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Jegybeiratások (infók, dátumok, ajtószámok, stb)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
alf



Csatlakozott: 2005.01.06. Csütörtök 20:39
Hozzászólások: 51

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 09 Csütörtök 22:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv!
A külkerrõl annyit, hogy nekem is elégtelen került fel ma a neptunba a kettesem helyett. Különösebben nem parázok miatta, szerencsére az indexemben már fixen szerepel a kettes, de remélem a jövõhétig javítják és nem emiatt kell magamnál tartani az indexemet a hó végéig.
Írtam mail-t a H. Juditnak, holnap felhívom a TO-t, és ha még így sem tudom megoldani a problémát, akkor megpróbálom felhívni a tanárt is.
Azért ez elég gáz... Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bolya



Csatlakozott: 2005.01.12. Szerda 23:07
Hozzászólások: 13

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 10 Péntek 10:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
bementem ma a suliba és megkerestem Csigóné Vass Máriát (õ írta be a külker eredményeket). Mint kiderült, a tanárnõ (Hoffman Judit) már rátelefonált, hogy régi listát küldött el, és nem sokára küldi a javítottat. szóval nem kell izgulni. Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
leberur



Csatlakozott: 2004.09.24. Péntek 12:20
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 10 Péntek 11:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Wlaszi kösz az infót, de úgy adódott hogy ma be kellett mennem és megnéztem a konkrét idõpontokat:

Vári Tibor:
június 16. 15:00 - 16:00
június 27. 10:00 - 11:00

Dolgozat megtekintés és jegybeiratás.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 11 Szombat 00:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem sikerült beíratni az e-ker jegyet, csak írnom kellett egy mailt...és láss csodát, bekerült a jegy! Smile
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 11 Szombat 00:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem mar csak a piackutatas jegy hianyzik a neptunbol, azt vajon mikor irja be a tanar??
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsolti0922



Csatlakozott: 2005.06.11. Szombat 19:17
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 11 Szombat 19:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nem tudja valaki, h Ferenczi Évánál mikor és hol van jegybeírás Informatika és társadalomból valamint Üzleti kommunikációból?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 13 Hétfő 11:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valaki nem tud valamit a piackutatas jegyekrol?
Valakinek be van mar irva a Neptunba is esetleg?

En pl csak emiatt nem tudom leadni az indexemet, jo lenne ha lassan mar beirna a tanar...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
alf



Csatlakozott: 2005.01.06. Csütörtök 20:39
Hozzászólások: 51

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 13 Hétfő 11:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A piackutatás nekem már be van írva, pont most került fel a neptunra, gondolom mindenkinek most írta be.
Viszont van vele egy olyan problémám, hogy a jegy1-hez egy L betû van beírva, azaz letiltás, és a jegy2-höz van beírva a négyesem.
Nem igazán értem hogy miért, hiszen soha nem voltam egy percre sem letiltva (akkor nem is lehetne meg a jegyem) és az indexemben is csak a jegy és az aláírás szerepel.
Csak a tanár bénázott valamit, vagy már megint valami probléma van???
Ti nem tapasztaltatok semmi ilyet?
(Ebben az elmúlt egy hétben õ már a harmadik tanár, akit azért kell hívogatnom, mert elbénázott valamit a neptunra beíráskor és ennek köszönhetõen még mindig itt villog az indexem a szekrényben a TO helyett. ) Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 13 Hétfő 13:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most neztem, hogy az uzenetek alapjan ilyen sorrendben tortentek a neptunban a dolgok nalam:

- 5-os bejegyzese
- L (Letiltva) bejegyzese
- 5-os bejegyzese
- 5-os torlese

Vegeredmeny: megint nincs a neptunban piackutatasnal semmi....

Nem tudom miert nem adja ki a titkarsagnak a beirast, ha nem tud neptunt hasznalni....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 13 Hétfő 13:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is ugyanez történt..
És nincs beírva a jegyem, pedig már kezdtem örülni... Sad
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 13 Hétfő 14:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A helyzet ugyanaz, sõt még egy kollegináról tudok, akinél szintén.
Hívtam telefonon Sárit, nem veszi fel...

Confused

Reménykedjünk...
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kiscsillag



Csatlakozott: 2005.05.14. Szombat 8:47
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 13 Hétfő 14:29    Hozzászólás témája: infós rendszerek Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Tudja valaki hogy 22-én hol lesz infós rendszerekbõl a jegybeirás Question A NOKIA-ban elvileg nem lehet,mert ugye azt épp felújítják...
Köszi a segítséget!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 13 Hétfő 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tudna nekem valaki abban segíteni, hogy Projektmenedzsmentbõl mikor lesz a jegybeiratás a Tavaszmezõ utcában?
Nekem úgy rémlik Shocked , hogy 22.-ét írtatok néhány hírrel ezelõtt, viszont a tanár ajtaján 21.-e van. Gondolom a 21.-e a jó dátum, de nem akarok feleslegesen bemenni, ha mégsem.
Légyszi ha tud valaki valamit errõl, akkor közölje már velünk...

Thanx!!! Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 13 Hétfő 15:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

CSOKI írta:
Hátha nem volt még:

Projectmenedzsment június 1én, 8án, 22én 3tól 4ig, az elsõn a...ajtószámot nem tudok,de ki van írva a neve!


drfuji írta:
Az elõbb említett idõpontok Józsefvárosban lesznek!

Óbudán a köv.-õ idõpontokban lesz jegybeírás:

máj. 24., máj. 31., jún. 14., jún. 21. !!!


remélem így már tiszta Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 13 Hétfő 16:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kicsit off de nem akarok ezért új topikot nyitni:

felvettem egy tárgyat pluszban fakultatíve (Delphi), van belõle rendesen vizsgajegyem, indexben neptunban bent van.

Kérdés: gondolom az átlagszámításnál se a jegy se a kredit nem számít semmit? mintha nem is lenne?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
4 / 7 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.