Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Vezetői Információs Rendszerek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
leberur



Csatlakozott: 2004.09.24. Péntek 12:20
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 13 Kedd 18:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ha az AB meglett, akkor az access talán nem fog kifogni senkin sem.

Amúgy igen, a 3. héten lesz a zH...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ggirl



Csatlakozott: 2006.11.19. Vasárnap 11:11
Hozzászólások: 21

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 07 Szerda 15:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy honnan lehet megszerzni az anyagot, amit a tanár kivetített múlt gyak-on az SPSS-hez? Ha jól emlékszem valami gyakorló példa volt benne levezetve, meg hogy hogyan kell használni a programot.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 07 Szerda 21:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ggirl írta:
Sziasztok!

Tudja valaki, hogy honnan lehet megszerzni az anyagot, amit a tanár kivetített múlt gyak-on az SPSS-hez? Ha jól emlékszem valami gyakorló példa volt benne levezetve, meg hogy hogyan kell használni a programot.


Az imént küldték el, még nem látszik a letöltéseknél, mert épp egy nagyobb anyag kúszik fel és csak ha felért az egész, akkor fog befrissülni de direkt linken már elérheted: klikk ide
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
sz.a.



Csatlakozott: 2006.11.25. Szombat 19:47
Hozzászólások: 36

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 11 Szerda 09:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! VIR elméletbol állítólag utolsó elotti eloadáson írunk. A kérdésem csak annyi, hogy ez dátumilag mikor van? Elore is köszi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 22 Vasárnap 18:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A fóliákat valaki beküldené? Kösziiii...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 01 Kedd 15:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sz.a. írta:
Sziasztok! VIR elméletbol állítólag utolsó elotti eloadáson írunk. A kérdésem csak annyi, hogy ez dátumilag mikor van? Elore is köszi.


Helló!

Most csütörtökön írunk, ha jól tudom 9:40-tol?!
Valakinek van anyagja hozzá???

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 01 Kedd 16:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

melibaba írta:


Most csütörtökön írunk, ha jól tudom 9:40-tol?!
Valakinek van anyagja hozzá???

Köszi


Akad
Ideiglenesen feltoltam ide.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Alina



Csatlakozott: 2004.02.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 01 Kedd 18:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hmm ,én úgy tudom utolsó héten írunk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 09 Szerda 08:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az elkészült weblapot, vagy blogot el kell küldeni neki e-mailben és visszajelez, hogy oké-e, vagy mi? Kötelezo bemenni pénteken a gyakra?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 09 Szerda 15:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
Az elkészült weblapot, vagy blogot el kell küldeni neki e-mailben és visszajelez, hogy oké-e, vagy mi? Kötelezo bemenni pénteken a gyakra?


VIR-bol volt ilyen HF?
Ez nem Kerinfo feladat? Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 09 Szerda 18:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rex írta:
Nono írta:
Az elkészült weblapot, vagy blogot el kell küldeni neki e-mailben és visszajelez, hogy oké-e, vagy mi? Kötelezo bemenni pénteken a gyakra?


VIR-bol volt ilyen HF?
Ez nem Kerinfo feladat? Question


Dehogynem De a tanár ugyanaz...
Kösz hogy szólsz Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 11 Péntek 09:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha valaki esetleg látta, hogy kinek kell szóban javítani Farkasnál, kiírhatná ide a nevek monogramjait, nehogy valaki benézze. köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 11 Péntek 10:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

E. Tibor
K. Zsuzsanna
K. Gábor
És még ma kéne nekik javítani...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 03 Vasárnap 21:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VIR-t csak feltételes engedéllyel sikerült felvenni, mert idén csináltam meg a szv szig-ot...
A szakinfo szig és a Kerinfo jegy már bekerült neptunb, de a VIR még nem...
Azt szeretném kérdezni, hogy a sorstársaknak is ilyen még? Vagy valahol jeleznem kéne...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 03 Vasárnap 21:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
VIR-t csak feltételes engedéllyel sikerült felvenni, mert idén csináltam meg a szv szig-ot...
A szakinfo szig és a Kerinfo jegy már bekerült neptunb, de a VIR még nem...
Azt szeretném kérdezni, hogy a sorstársaknak is ilyen még? Vagy valahol jeleznem kéne...


Én is így vettem fel és még nekem sincs bennt a vir jegy. Ez azért van szerintem mert ha majd a számvitel szigorlat megvan csak akkor érvényes ugye a vir és akkor írják be, legalábbis szerintem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
7 / 9 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.