Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Vezetői Információs Rendszerek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 03 Vasárnap 21:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De érted, szakinfo szig akkor érvényes, ha VIR is megvan, nemdebár.
Amúgy szv szigom már megvan, mondjuk csak most szombaton írta be HK...
Köszi, akkor még várok...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 04 Hétfő 08:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem azért csak a vir-t nincs beírva mert csak ahhoz a tárgyhoz van kikötve, hogy feltételes tárgyfelvétel, ami persze hülyeség, de mindegy, hogyha már megvan mindened akkor biztos be lesz írva, ha nem legfeljebb szólunk mert nem egyedül vagyunk ezzel így.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 11 Hétfő 12:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez az utolsó hét, de még mindig nem írta be!!! Írtam neki e-mailt, de nem tudom mi rá az esély...
Évközben már küldtem neki, de 2szer kellett rászólni, mire visszareagált.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 11 Hétfő 21:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
Ez az utolsó hét, de még mindig nem írta be!!! Írtam neki e-mailt, de nem tudom mi rá az esély...
Évközben már küldtem neki, de 2szer kellett rászólni, mire visszareagált.


Hát akkor ez tényleg kezd aggasztó lenni, nekem sincs beírva, lehet, hogy a Schmuck Balázsnak kellene szólni. Mindenesetre csütörtökön megyek szakinfora, akkor mindenképp szólok Farkasnak.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 11 Hétfő 23:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Írtam Schmucknak. (Nem akarok addig várni...) De édes vagy, köszi.
Szóval ha lesz hír, dobom is fel ide...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 12 Kedd 14:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Schmuck nem tud semmit, majd csütörtökön a szigorlaton...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 12 Kedd 18:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én közbe azt derítettem ki, hogy nekem pl azért nincs valszeg beírva mert a virnél csak az ea-t vették fel a neptunba a labort nem. Nézd meg, lehet hogy neked is ez van. Szóval én most írok Schmucknak, hátha fel tudja venni vagy valami, mert ha nem akkor elég nagy gondba leszek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsuzscsi



Csatlakozott: 2007.05.17. Csütörtök 10:43
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Büdöspöst

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 12 Kedd 19:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Biztosan fel tudja venni, nekem utólagosan felvették az egész Magicet (tárgy, kurzus, vizsga, jegy, minden), úgy, hogy egész évben nem volt bent egyáltalán az indexemben...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 12 Kedd 23:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aha..nálam is ez van.
Akkor mi anno felvettük feltételesen a gyakot is, aztán mikor beírták hogy feltételesen, meg törlésre kijelölve, akkor törölték a gyakot?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 13 Szerda 09:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát nem tudom ez hogy fordulhatott elo, bár én személy szerint nem vettem fel semmit, más intézte nekem ezt mert épp síelni voltam, de én ugy tudtam eddig, hogy a to vette fel nekünk ezeket a tárgyakat...

Na mindegy, írtam Schmuck Balázsnak és azt mondta, hogy a szigorlaton megbeszéljük, szóval csak nem lesz gond.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 13 Szerda 09:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Végiggondolva igazad lehet, bár már ki emlékszik. Nem tudom ki mit vett fel.
Csak most az a kérdés, hogy leadhatom-e ma az indexem, meg hogy hnap nekem emiatt be kell-e mennem szigorlatra. Ha meg igen, akkor mégis mikor? Mert nem szeretnék 3 órát várni...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 13 Szerda 10:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

2-kor kezdodik a szigorlat és csak 14-en leszünk szóval csak nem fog elhúzódni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsuzscsi



Csatlakozott: 2007.05.17. Csütörtök 10:43
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Büdöspöst

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 13 Szerda 11:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szigorlat közben is lehet zavarni oket. Csak finoman.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 14 Csütörtök 21:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az a helyzet, hogy én ma voltam szakinfon, de nem tudtam Schmuckal beszélni mert rohantam számvitel szóbelizni, viszont a vir-em még mindig nincs beírva a neptunba. Nono, neked be lett írva? Mert már ez kezd aggasztani.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 14 Csütörtök 22:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Be lett írva. Írtam Farkasnak. 4 napba telt, de reagált rá, és megcsinálta. Megírtam neki, hogy nem volt gyak felvéve...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
8 / 9 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.