Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Vezetői Információs Rendszerek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 24 Péntek 11:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

2 hét múlva, vagyis március 10-én zh-t irunk gyakorlatból. Hogy mi lesz benne? - Excel, Access, Spss

Sok sikert mindenkinek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 24 Péntek 12:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idi írta:
2 hét múlva, vagyis március 10-én zh-t irunk gyakorlatból. Hogy mi lesz benne? - Excel, Access, Spss

Sok sikert mindenkinek!


az SPSS lehet, hogy márc.9-én este lesz, de ez még egyáltalán nem biztos. az ok igen egyszerű, a ma letöltött SPSS demók csak 14 napig működőképesek és a 14 nap pontosan március 9-én éjfélkor fog lejárni, így 10-én reggel már nem igazán lesznek használhatóak... (sajnálatos módon a Windows rendszeridejének állítgatása nem segít a problémán, sőt, a leszedem és újratelepítem módszer sem vezet eredményre, ahhoz sajnos túl mélyen nyúl bele a program a rendszerleíró-adatbázisba)

még egyszer hangsúlyoznám, hogy ez még nem 100%-os info, biztos az lesz, amit Farkas dr. jövő héten mond.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 24 Péntek 14:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
Idi írta:
2 hét múlva, vagyis március 10-én zh-t irunk gyakorlatból. Hogy mi lesz benne? - Excel, Access, Spss

Sok sikert mindenkinek!


az SPSS lehet, hogy márc.9-én este lesz, de ez még egyáltalán nem biztos. az ok igen egyszerű, a ma letöltött SPSS demók csak 14 napig működőképesek és a 14 nap pontosan március 9-én éjfélkor fog lejárni, így 10-én reggel már nem igazán lesznek használhatóak... (sajnálatos módon a Windows rendszeridejének állítgatása nem segít a problémán, sőt, a leszedem és újratelepítem módszer sem vezet eredményre, ahhoz sajnos túl mélyen nyúl bele a program a rendszerleíró-adatbázisba)


Ez nem lehet gond. Az FTP-re feldobtam az "orvosságot". Farkas dr.-nak is elküldöm, hogy tudjon róla (a nik-es címet használja szerinted?). Kicsit ARIS utánérzésem van, de hát ha csak így lehet megoldani az oktatási célra való ingyenes felhasználást.... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 24 Péntek 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbence írta:

Ez nem lehet gond. Az FTP-re feldobtam az "orvosságot". Farkas dr.-nak is elküldöm, hogy tudjon róla (a nik-es címet használja szerinted?). Kicsit ARIS utánérzésem van, de hát ha csak így lehet megoldani az oktatási célra való ingyenes felhasználást.... Smile


Ha megadjátok az original cucc linkjét, akkor leszedem azt, és egybe kirakom a letöltésekhez.

Igen, Farkas dr. a nikes címét használja, legalábbis tavaly még ott leveleztem vele.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 24 Péntek 15:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
bbence írta:

Ez nem lehet gond. Az FTP-re feldobtam az "orvosságot". Farkas dr.-nak is elküldöm, hogy tudjon róla (a nik-es címet használja szerinted?). Kicsit ARIS utánérzésem van, de hát ha csak így lehet megoldani az oktatási célra való ingyenes felhasználást.... Smile


Ha megadjátok az original cucc linkjét, akkor leszedem azt, és egybe kirakom a letöltésekhez.

Igen, Farkas dr. a nikes címét használja, legalábbis tavaly még ott leveleztem vele.


Az FTP szerver közvetlenül kinn van http-n is? Mert akkor feltöltöm oda. Az trial ugyanis egy regisztráció után tölthető le, persze ha van kedved vele bíbelődni... Smile http://www.spss.com/spss/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 24 Péntek 15:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbence írta:

Az FTP szerver közvetlenül kinn van http-n is? Mert akkor feltöltöm oda. Az trial ugyanis egy regisztráció után tölthető le, persze ha van kedved vele bíbelődni... Smile http://www.spss.com/spss/


Oks, akkor töltsd pls Smile
Igen kint van, de ne linkeljük a tartalmát, mivelhogy az egy temp dir, a tartalmát mindig kisikálom miután felkerült a letöltésekhez valami. Ergo deadlinket kár gyártani Smile

(off: az sap nem jött át. Tudom hogy levág néha az uploadnál, de 23h után már lehet tolni nagyobb állományokat is kényelmesen Smile )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 24 Péntek 15:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
bbence írta:

Az FTP szerver közvetlenül kinn van http-n is? Mert akkor feltöltöm oda. Az trial ugyanis egy regisztráció után tölthető le, persze ha van kedved vele bíbelődni... Smile http://www.spss.com/spss/


Oks, akkor töltsd pls Smile
Igen kint van, de ne linkeljük a tartalmát, mivelhogy az egy temp dir, a tartalmát mindig kisikálom miután felkerült a letöltésekhez valami. Ergo deadlinket kár gyártani Smile

(off: az sap nem jött át. Tudom hogy levág néha az uploadnál, de 23h után már lehet tolni nagyobb állományokat is kényelmesen Smile )


Jó hogy mondod, mert most jutott eszembe, hogy az SAP-val is ez volt a gondom, úgyhogy inkább töltsd Te. Éjszaka próbáltam, de nem sikerült. Ami még nem is volna gond, ha lehetne a megszakad feltöltéseket folytatni. De nem lehet. Pedig nem olyan rossz az upstream sebességem, 60KB/sec kb. Megpróbálom azért...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 24 Péntek 15:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem lehet??
nemtom, nekem sima TC-vel müxik. De letesztelem Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 24 Péntek 15:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
nem lehet??
nemtom, nekem sima TC-vel müxik. De letesztelem Smile


TC-t nem szeretem. FlashFXP-t használok FTP-re.
De megvizslatom TC-vel is, ha nagyon nem akarja. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 24 Péntek 16:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nah, úgy tűnik TC-vel működött a dolog, lehet, hogy mégis elkezdem szeretni. Smile
Most tolom fel a Business One-t, az SPSS már fenn van.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 24 Péntek 16:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbence írta:
Nah, úgy tűnik TC-vel működött a dolog, lehet, hogy mégis elkezdem szeretni. Smile
Most tolom fel a Business One-t, az SPSS már fenn van.


Az spss-t már lehúztam, és már tolom is fel a "storage"-ra
Megjegyzem vicces volt a regisztráció, tök fals címet is beírhattam volna mivel visszaigazolás nélkül kapásból beengedett a downloadsba

A Business One-t meg thx mégegyszer!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 24 Péntek 17:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbence írta:
Ez nem lehet gond. Az FTP-re feldobtam az "orvosságot". Farkas dr.-nak is elküldöm, hogy tudjon róla (a nik-es címet használja szerinted?). Kicsit ARIS utánérzésem van, de hát ha csak így lehet megoldani az oktatási célra való ingyenes felhasználást.... Smile


szvsz inkább Schmuck Balázshoz menj ezzel az ötlettel, mert azt már tudjuk, hogy ő hogyan áll az ilyen kérdésekhez Wink
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 24 Péntek 18:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
bbence írta:
Ez nem lehet gond. Az FTP-re feldobtam az "orvosságot". Farkas dr.-nak is elküldöm, hogy tudjon róla (a nik-es címet használja szerinted?). Kicsit ARIS utánérzésem van, de hát ha csak így lehet megoldani az oktatási célra való ingyenes felhasználást.... Smile


szvsz inkább Schmuck Balázshoz menj ezzel az ötlettel, mert azt már tudjuk, hogy ő hogyan áll az ilyen kérdésekhez Wink


Igen, de már mindegy, írtam Farkas dr.-nak, azt válaszolta, hogy majd meg szánják-vetik a kérdést, de egyelőre úgy tűnik (elmondása szerint), hogy a második és harmadik csoport már a jövő héten írja, míg az első utána való héten.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 01 Szerda 08:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbence írta:
aramoro írta:
bbence írta:
Ez nem lehet gond. Az FTP-re feldobtam az "orvosságot". Farkas dr.-nak is elküldöm, hogy tudjon róla (a nik-es címet használja szerinted?). Kicsit ARIS utánérzésem van, de hát ha csak így lehet megoldani az oktatási célra való ingyenes felhasználást.... Smile


szvsz inkább Schmuck Balázshoz menj ezzel az ötlettel, mert azt már tudjuk, hogy ő hogyan áll az ilyen kérdésekhez Wink


Igen, de már mindegy, írtam Farkas dr.-nak, azt válaszolta, hogy majd meg szánják-vetik a kérdést, de egyelőre úgy tűnik (elmondása szerint), hogy a második és harmadik csoport már a jövő héten írja, míg az első utána való héten.


Akkor keszuljunk ugy, hogy most penteken mar ZH lesz? Vagy meg megerositik, hogy akkor mi lesz pontosan?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 02 Csütörtök 13:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is érdeklődnék, mert emiatt lemondtam egy jó kis bulit .. Smile
Most mi lesz az első csoporttal ? Írunk vagy nem ? hehe
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 9 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.