Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Controlling
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 02 Kedd 07:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi!

Dejó hogy még csak az első 4-et néztem meg eddig Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Pupi



Csatlakozott: 2005.10.24. Hétfő 16:16
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 02 Kedd 13:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de jó, hogy már végig tanultam, mivel holnap írok. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Még éppen időben elküldte a tanár a kérdéseket Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Ezt inkább nem minősítem.... Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Gabtsee



Csatlakozott: 2005.05.11. Szerda 10:31
Hozzászólások: 62

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 02 Kedd 14:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hu vaze, tényleg...holnap irunk! Akkor lassan elő kéne venni a cuccot.
_________________
Sose tartsd vissza a fingást! Visszafordul, felmegy az agyadig, és onnan jönnek a szar gondolatok ...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 02 Kedd 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pupi írta:
de jó, hogy már végig tanultam, mivel holnap írok. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Még éppen időben elküldte a tanár a kérdéseket Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Ezt inkább nem minősítem.... Twisted Evil


A tanár már múlt héten elküldte a kérdéseket az illetékeseknek, csak ide nem került fel időben. Én nem a tanárt szídnám, örüljünk, hogy nem az egészet fogja kérdezni! Mert azt is tehetné, csak az ő jóindulatán múlik. Szerintem inkább ne minősítsd, hanem köszönd meg!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 02 Kedd 15:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idi írta:

A tanár már múlt héten elküldte a kérdéseket az illetékeseknek, csak ide nem került fel időben.


( mert senki nem küldte be... A beküldött anyagok általában 10 percen belül felkerülnek, legrosszabb esetben másnap. Szóval magatoknak köszönhetitek, kezdem úgy érzen, mintha egy jós veszett volna el bennem...)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Pupi



Csatlakozott: 2005.10.24. Hétfő 16:16
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 02 Kedd 16:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idi írta:
Pupi írta:
de jó, hogy már végig tanultam, mivel holnap írok. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Még éppen időben elküldte a tanár a kérdéseket Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Ezt inkább nem minősítem.... Twisted Evil


A tanár már múlt héten elküldte a kérdéseket az illetékeseknek, csak ide nem került fel időben. Én nem a tanárt szídnám, örüljünk, hogy nem az egészet fogja kérdezni! Mert azt is tehetné, csak az ő jóindulatán múlik. Szerintem inkább ne minősítsd, hanem köszönd meg!


Akkó annak köszönöm, aki az utolsó pillanatig várt azzal, hogy ezt a hírt megossza a töbiekkel is. Wink

Mondjuk ebben az az érdekes, hogy én kérdezgettem suliban emberektől és valahogy mégis mindenki azt mondta, hogy nem tudja mik lesznek a kérdések amiket igért.

Na de mostmár asszem mind1.

Holnap megírjuk aztán lesz ami lesz....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 02 Kedd 18:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nyugi Attila, én is majd' mindent megtanultam. Legalábbis így készültem, hogy minden lesz. Hogy mi maradt meg, az más kérdés.

Más. Tud valaki valami biztosat arról, hogy akkor hogy is van ez a legadok-feladatot-és-akkor-jólesz dolog? 3 feladat? Kinek kell leadni? Milyen formában?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 02 Kedd 21:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fogalmam sincs, de mindjart kesz vagyok veluk, igy talan eselyem van a kettesre :/ a formatum kerdesedre valaszolva, excelben csinaltam.

Elkuldom tisztelt Francsovics tanarnonek hatha lesz belole valami Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 02 Kedd 21:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

saco írta:
Fogalmam sincs, de mindjart kesz vagyok veluk, igy talan eselyem van a kettesre :/ a formatum kerdesedre valaszolva, excelben csinaltam.

Elkuldom tisztelt Francsovics tanarnonek hatha lesz belole valami Smile


Szóval neki kell szerinted, és mailben elküldeni kell? Mi az email címe? Smile Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 02 Kedd 21:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

enyhen hulyeseget beszeltem .. inkabb pomazi tanarnonek :/

Amugy ne vedd biztosra a dolgot, absz nem biztos, esetleg mas is megvalaszolhatna ezt a kerdest ... rossz nem tortenhet, max beteszi spamek koze :/ Smile

i.pomazi kukacka chello.hu
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Zsu



Csatlakozott: 2004.12.31. Péntek 16:05
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 03 Szerda 13:25    Hozzászólás témája: Controlling zh Hozzászólás az előzmény idézésével


Tudom, hogy az illetékesek még csak el sem kezdték írni a controlling zht. Viszont - mi, akik majd csak a jövő héten írunk - nagyon kíváncsiak vagyunk, hogy milyen feladatokra számíthatunk.

Légyszíves küldjétek be, hogy a mai napon milyen kérdések, feladatok voltak!

Köszi
_________________
Zsu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 03 Szerda 17:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elmélet: (B csoport, de az A is hasonló volt, majd beírják, akik azt írták)
1. Controlling területei
2. Költségszámítási módszerek (ide kell a ZBB, általanos, folyamat és feladatköltségszámítás)
3. ÁKFN, bevétel növelésének módszerei
4. dinamikus gazdaságossági számítási módszerek jellemzői
5. Controlling információs rendszere

Gyakorlat: egy szűk keresztmetszetes példa, de vicces volt, mert mivel rosszul lett megadva a kapacitás mértékegysége (perc helyett órában, így azt még 60-nal be kellett szorozni), nem volt valójában szűk keresztmetszet. Pomázi tanárnő azt mondta, hogy így oldjuk meg, ha az van a feladatban. Smile Egyébként nagyon rendes volt, nem vette el senkinek a dogáját pedig egy embernek oda is szólt, hogy elég rossz a technikája. Volt, hogy 3 percig kifelé nézett az ablakon, stb. A javítást is ő végzi, szóval nem kell izgulni, nagyobb volt ennek a tárgynak a füstje mint a lángja. Szerencsére... Persze nem árt azért készülni, ha meg is szeretnéd rendesen oldani a kérdéseket.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 06 Szombat 23:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudom Péter, hogy kiraktad volna, de nincs még eredmény a ZH-k felől? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 07 Vasárnap 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbence írta:
Tudom Péter, hogy kiraktad volna, de nincs még eredmény a ZH-k felől? Smile


eddig semmi. de holnap szinte biztos megtudunk valamit. ha mást nem, akkor azt, hogy a tanárnő még javítja őket.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Pupi



Csatlakozott: 2005.10.24. Hétfő 16:16
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 07 Vasárnap 16:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
bbence írta:
Tudom Péter, hogy kiraktad volna, de nincs még eredmény a ZH-k felől? Smile


eddig semmi. de holnap szinte biztos megtudunk valamit. ha mást nem, akkor azt, hogy a tanárnő még javítja őket.


Hát valahogy én nem ezt szeretném megtudni. Smile Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
5 / 6 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.