Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
hallgatói véleményezés 2005/1
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 04 Szerda 21:19    Hozzászólás témája: hallgatói véleményezés 2005/1 Hozzászólás az előzmény idézésével

A harmadévnek még nem volt ebben a félévben ilyenje, szóval van egy rövid gondolkodási idõnk, hogy kit is lenne érdemes megmérni...

Akinek a neve eddig felmerült:
Várnai Sarolta
Szenes Katalin

Ötletek, vélemények, szavazatok jöhetnek, a hök meg majd szemezget....

Ha javasolhatom, akkor ne csak az emberi hozzáállást nézzétek, meg hogy mennyire "light"-os az óra, hanem pl azt is vegyétek figyelembe, hogy milyen minõségû órát tart az adott tanár.
Mert ugye az ember nem azért ül az órán, hogy majd vizsgán visszaböfögjön valamit, hanem mert hasznos, korszerû tudást szeretne szerezni...


A hozzászólás legutóbb wlaszi által 2005 Jún. 01 Szerda 22:42-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 05 Csütörtök 00:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

!!!H.K.!!!!!!H.K.!!!!!!H.K.!!!!!!H.K.!!!!!!H.K.!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 05 Csütörtök 06:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

õ (ebben az esetben) sajnos már nem oktatja a 3. évfolyamot, elsõ és másodéven meg tudtommal meg már lezajlódott a kérdõívezés, szóval elvileg már kifejthették véleményüket a kedves hallgatótársak...

Rosszul tudom?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 05 Csütörtök 07:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A II évfolyamnak egy véleményezés volt eddig, tegnap írattak velünk Ferenczi Éváról. Legalábbis errõl tudok.

Az egyik HÖK-ös kolleginánk a végén közfelmérést tartott, hogy ki legyen a következõ.
Nem tudom, a bekiabált nevek közül kié maradt meg benne végül, de a HK-s kórus elég hangos volt ehhez, azt hiszem... Twisted Evil
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bounty.



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 17:46
Hozzászólások: 16

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 05 Csütörtök 09:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem a kedves Várnai Saroltát érdemes lenne véleményeztetni, mert amit az a nõ mûvel az felháborító, és szerintem hasonlóan gondolkodnak a többiek is.
Itt nem arról van szó, hogy le"kuss"olja a csoportot, hanem hogy a diái érthetetlenek, gátolja a munkáját annak, aki nem az utolsó pillanatban akarná elkészíteni a beadandót, és nem abból irat zh-t, amit leadott, hanem esettanulmányból iratja, amivel nem feltétlenül találkoztak már a diákok.
Nem tudom, hogy hol kell szavazni, hogy kit véleményeztessünk, de írjatok, ha tudjátok, mert én szavaznék rá.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
merkur



Csatlakozott: 2004.03.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 65

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 05 Csütörtök 12:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Az én véleményem az, hogy Szenes Katalint véleményeztetni felesleges. Vagy megkérdezném, hogy ki jár be az órájára, hogy elmondhatná a véleményét róla. Ha nem jár be senki, ne akarjon már véleményt mondani róla! Sokan csak egy zh-t jöttek be megírni.

Várnai Sarolta:
Úgy gondolom ez a 'kuss' dolog, nem csak egyoldalú, szóval, ha értelmesen csöndben végig tudná hallgatni az óráit az évfolyam, nem lenne 'kuss'!
A zh-t pedig esettanulmányban jártasság nélkül is meg lehet írni a diák alapján. Nem fogalmazást kér, ami a dián van azt kéri vissza! Szerintem értelmesen lead minden anyagot. Ha kérdése van valakinek - esetleg nem fogja fel a diák anyagát - akkor nyugodtan odamehet hozzá, válaszol.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 05 Csütörtök 12:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

merkur írta:
Sziasztok!
Az én véleményem az, hogy Szenes Katalint véleményeztetni felesleges. Vagy megkérdezném, hogy ki jár be az órájára, hogy elmondhatná a véleményét róla. Ha nem jár be senki, ne akarjon már véleményt mondani róla! Sokan csak egy zh-t jöttek be megírni.


Szerinted az órai részvétel milyen arányban áll az óra hasznosságával? Szerintem úgy egyenes....
Mondjuk úgy is meg lehetne közelíteni a kérdést, hogy ha költségtérítéses lennél, és kõkeményen kifizetnéd ezeket a krediteket, kapnál cserébe valamit? pl tudás... Rolling Eyes

szerintem...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bounty.



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 17:46
Hozzászólások: 16

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 05 Csütörtök 16:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kedves merkur!
valószinûleg te egy iszonyatosan türelmes és nyugodt típusú ember vagy, de ne haragudj, én nem hagyom, hogy lehülyézzenek, meg h lekussoljanak, mindezt ráadásul egy fõiskolán.
Szerinted ezzel minden rendben van, és joga van minderre?????
Ha mindenki ordibál, sajnos õ azt kénytelenek LENNÉNEK elviselni, és meghúzhatják meg szivathatják az ember félév végén, de ilyet, hogy ordibálja hogy kuss??mellesleg elmondanám, hogy talán ha nem tenné kötelezõvé az elõadást(amit mellesleg nem tehet kötelezõvé-elvileg), akkor csak az menne be, akit érdekel a tárgya.
Ja, mellesleg nem tartom magam idiótának, mégis kb. 30%-os lett a zh-m, és még az anyagot is megtanultam, és amúgy meg azt mondta zh elõtt, hogy a véleményünkre kíváncsi, ahhoz képest jól lehúzta azokat a feladatokat,amik úgy kezdõdtek h:szerintem...(az egyik csajszi látta,ahogy a tanár bele sem olvas a többibe, csak áthúzza).
De hagyjuk az egészet, élõben kicsit jobban tudnék érvelni!

De azért még mindig kíváncsi lennék arra, hogy hol lehet tanárt jelölni véleményeztetésre.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 05 Csütörtök 16:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bounty. írta:

De azért még mindig kíváncsi lennék arra, hogy hol lehet tanárt jelölni véleményeztetésre.


elvileg engem arra kértek meg, hogy itt szondáztassam meg a népet, és majd a HÖK ennek alapján dönti el, hogy hány papírral jön be az évfolyamhoz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bounty.



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 17:46
Hozzászólások: 16

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 05 Csütörtök 18:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ok, köszi
ui:bocs a túl hosszú hozzászólásért...csak...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
czinka



Csatlakozott: 2005.01.16. Vasárnap 15:14
Hozzászólások: 27

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 05 Csütörtök 19:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem érdemes lenne Várnai Saroltát véleményeztetni. Mindenkinek megvan a maga véleménye róla, de ezt nem ártana a tanárnõvel is tudatni.
Mellesleg, bounty, én veled értek egyet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
bubi



Csatlakozott: 2005.05.05. Csütörtök 19:50
Hozzászólások: 3

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 05 Csütörtök 19:53    Hozzászólás témája: Véleményeztetés Hozzászólás az előzmény idézésével

A véleményezésnek az is a lényege, hogy a nagyon jó tanárokat véleményezzük.Utólag, hamadéves már öszülõ fejjel elgondolkodtam.....Ki lenne az, akit azért véleményeznék-vagy az évfolyam-, mert olyan jó tanár volt.....arra jutottam, hogy senkit.Elszomorító...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 05 Csütörtök 20:05    Hozzászólás témája: Re: Véleményeztetés Hozzászólás az előzmény idézésével

bubi írta:
A véleményezésnek az is a lényege, hogy a nagyon jó tanárokat véleményezzük.Utólag, hamadéves már öszülõ fejjel elgondolkodtam.....Ki lenne az, akit azért véleményeznék-vagy az évfolyam-, mert olyan jó tanár volt.....arra jutottam, hogy senkit.Elszomorító...


Sallai, Láhm Szilvi, Molnár Máté... Pappnével meg Kiss Mariannal sem lenne semmi bajom ha nem húznának meg állandóan

Milcsák is értelmes órákat tartott...csak kár, hogy ilyen párt adtak mellé, vagy inkább kár, hogy nem fogták fel, hogy 'papiron' átnézni egy programot ökörség...

Jut eszembe: Pomázi Ildikó...azt hiszem lelkiismeretesebb tanárt nem nagyon láttam még. Kár, hogy a jószívûségével visszaél a hallgatótársak némelyike :/

Nem kell egyetérteni velem, meg biztos kihagytam valakit De így gondolom. Az viszont tény, hogy sok a hobbi/kirakattanár a karon. Sad
Az informatika szekció 90%-át lehetne búcsúztatni...


A hozzászólás legutóbb wlaszi által 2005 Máj. 05 Csütörtök 20:08-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 05 Csütörtök 20:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem is vannak jó tanárok, szinte az összes FÉRFI, akinek a neve elõtt ott van hogy DR. érdemes belegondolni...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 05 Csütörtök 20:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tényleg, Haas Pétert is kihagytam meg Késedit...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 2 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.