Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
E-kereskedelem
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 16 Péntek 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én szerintem, mivel vizsgás tárgy ezért csak akkor tud beirni jegyeket, ha 1. feljelentkeztetek a vizsgaidopontra, 2. eztuán irja be a "vizsgajegyet". Ez meg ugye késobb van ha jól láttam.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fefinho



Csatlakozott: 2007.11.28. Szerda 13:07
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 19 Hétfő 21:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem tudja vki, hogy a22.-ei vizsga melyik teremben lesz?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mmarcsi



Csatlakozott: 2006.05.02. Kedd 18:59
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 20 Kedd 18:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én úgy tudom, hogy ez egy fiktív vizsgaidopont, valójában nem lesz vizsga
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fefinho



Csatlakozott: 2007.11.28. Szerda 13:07
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 20 Kedd 18:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

értem, gondoltam amúgy, csak vhol meg kéne találnom a ricsit Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 20 Kedd 18:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát jahh: kedves Richárd uraságot fel kéne lelni valamikor és valahol, hogy beleszerkessze a jegyeinket az indexünkbe...

Ha valaki megtudja, hogy mikorhol lesz ilyen alkalom: tudassa mááá lécci!

ui.: vagy próbáljuk be, hogy hátha bent van Népszínházon aznap?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
grinny



Csatlakozott: 2007.10.12. Péntek 22:38
Hozzászólások: 25

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 21 Szerda 17:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az tényleg nagyon jó lenne, ha vki meg tudná mondani, mikor írja be a jegyeket, mert most potyára bemenni a Tavaszmezobe vizsgaidopontban.. azt azért nem kéne Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hkaty



Csatlakozott: 2008.01.17. Csütörtök 15:05
Hozzászólások: 3

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 23 Péntek 13:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha volt benn valaki tegnap E-keren, megírhatná mi volt.
Illetve ha valakinek van vmi információja a jegybeírásokról, o is megírhatná.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dolphin



Csatlakozott: 2008.05.21. Szerda 10:47
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 26 Hétfő 11:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Állítólag van akinek már írt be Ricsi jegyet az indexbe, bár neptunban nincs még benn semmi(annak sem, akinek indexbe írt)
Tud bárki bármilyen infót?
Nekem pl. még semmi jegy nincs beírva, pedig idoben elküldtem a beadandót, a kiírt idopontra meg nem mentem el, mert terem sem voltaz idoponthoz rendelve, másrészt meg minek:)
De most már jó lenne tudni valamit a dologról.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
alohamate



Csatlakozott: 2006.01.14. Szombat 14:21
Hozzászólások: 45

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 26 Hétfő 11:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dolphin írta:
Sziasztok!

Állítólag van akinek már írt be Ricsi jegyet az indexbe, bár neptunban nincs még benn semmi(annak sem, akinek indexbe írt)
Tud bárki bármilyen infót?
Nekem pl. még semmi jegy nincs beírva, pedig idoben elküldtem a beadandót, a kiírt idopontra meg nem mentem el, mert terem sem voltaz idoponthoz rendelve, másrészt meg minek:)
De most már jó lenne tudni valamit a dologról.


Bizony jó lenne tudni valamit a jegyekrol...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 26 Hétfő 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

JEGYEKET AKARUNK!!!!

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 26 Hétfő 12:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pabber írta:
JEGYEKET AKARUNK!!!!



elégtelen, leülhet! Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 26 Hétfő 13:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Olyan jegyeket, amiknek a négyzete nagyobb, mint 4!

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 27 Kedd 14:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezek direkt nem akarják megmondani mivan....Kérdeztem ma a Xixuxszot vagy hogyhívják, és direkt nem akarta elmesélni mi van a Ricsivel....faja...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 27 Kedd 15:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mivel a vizsga hivatalosan múlt héte csütörtökön volt, s 5 munkanapja vana tanárnak kijavítania...így: péntek-hétfo-kedd-szerda-csütörtök...ehét péntekig egy szavunk sem lehet...hivatalosan.

Mert ugye a dogákat elég hamar ki lehet javítani...

Szóval: várjunk péntekig....aztán fáklyás felvonulás Ricsi háza elott, barikád a Népszínház körül...

Aztán pedig:

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tk22



Csatlakozott: 2008.05.27. Kedd 16:01
Hozzászólások: 4

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 27 Kedd 16:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én bementem 22-én Ricsihez, rajtam kívül gazdinfós diák nem nagyon akadt. Úgy kaptam jegyet, hogy végiglapozta az indexem, és mondott a korábbi osztályzataim alapján valamit+szimpátia alapján. Nem is nézte meg szerintem a beadandót. Amúgy neptunban nekem sincs még semmi beírva.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
12 / 14 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.