Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
E-kereskedelem
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 07 Csütörtök 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pabber írta:
Palee üzenetét kiegészítve:

A kulcs a gyakon az, hogy az antikváriumos-s oldalon, ha a ctrl+shift-et lenyomva kattintasz az adóbevallásos linkre (baloldalt lent), akkor a jobb felsoben lévo bagoly kaccsint egyet!!!!

Kicsit komolyabbra fordítva a szót: a 9.40esen volt névsor. A reggelin nem tudom, de nálunk volt. Csak azt nem értem, hogyha nem kötelezo bejárni, akkor minek van névsor? Vagy csak az elso ea-n+gyakon volt?

És igen: Palee megtalálta a diákat, amik lesznek ebbol! Sztem töltse le mindenki ezerrel!


akkor elárulom a hatalmas titkot: bár nem kötelezo bejárni (és Ricsi tényleg nem szívatja - nagyon, olvassatok vissza - azokat, akik nem járnak be), de aki ott van és felkerül a listára, azoknak könnyebb jó jegyet szerezni félév végén.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 07 Csütörtök 16:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én vagy három évvel ezelott csináltam meg ezt a tárgyat, anélkül, hogy bejártam volna. Tehát kicsit avíttos információim vannak, de szerintem semmi sem változott azóta, úgyhogy nyugodtak lehettek!

Összesen három alkalommal volt szerencsém a "Tanár" "Úr"-ral találkozni, az elso alkalommal, amikor megvásárolhattunk tole egy rém gagyi könyvet 2 és fél ezer pénzért, másodjára, mikor zéhát iratott ebbol a borzalomból, harmadjára pedig amikor beírattam a jegyemet.

A zéhá írás abból állt, hogy a tizenvalahány nyakatekert kérdésbol a kulcsszavakat mindenki próbálta a pad alatt a könyvben megtalálni, majd sikeres találat esetén hangosan bekiabálta az éterbe, hogy melyik kérdés hanyadik oldal. Mikor összeállt minden kérdés, lázasan lapoztunk és másoltunk, szó szerint persze.
Nem lehet tudni, mi alapján kaptunk jegyet, de kaptunk.
(Egyes nem volt)

A beadandó házit csak és kizárólag word formátumban fogadja el, mást nem hajlandó megnyitni, tehát pdf-fel ne is zaklassátok.
Egyébként bele se néz, csak a jegybeírás alkalmával pagedown billentyuk gyors egymásutáni lenyomásával.
Az írott szöveg mennyisége meghatározó szempont a végso jegy megállapításánál. Nekem pl. a zéhám kettes lett (pedig mindent szó szerint írtam a könyvbol, csakúgy, mint a négyes-ötösök), aztán végül mégiscsak hármast kaptam.
Az egyik kolleginának szintén én vittem be az indexét, és mikor vacillált, hogy hármast vagy négyest adjon neki, akkor szóltam ,hogy adjon már négyest, hiszen olyan szorgalmas leány!
Négyest adott.
Majd visszakérte az én indexemet, és a már beírt kettest áthúzta, és átírta hármasra, mondván, hogy "na jól van, ma jó napom van!"

Twisted Evil

Szóval rém komoly tárgyra iratkoztatok fel, amit egy rém komoly tanár "tanít".

Nem hiszem, hogy bárki meg fog bukni, még ha be se jár, akkor sem.
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 07 Csütörtök 18:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

baffia írta:
[...]
Szóval rém komoly tárgyra iratkoztatok fel, amit egy rém komoly tanár "tanít".

Nem hiszem, hogy bárki meg fog bukni, még ha be se jár, akkor sem.


azért azt tegyük hozzá, hogy ez bizony egy kötelezo tárgy... egyébként mindenben egyetértek az elottem szólóval (foleg, hogy egyazon félévben éltük túl a tárgyat).
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 14 Hétfő 10:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

Tud vki vmit mi a helyzet ezzel a csodás tárggyal...ilyen hogy beadandó, zh ?
Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 14 Hétfő 13:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

május 6. zh,
május 10 5 oldalas házidogaleadási határido (A témát le lehet levelezni Ricsivel, bármirol szólhat aminek köze van az informatikához...a közhelyek már elfogytak, szóval a spam, vírus, wifi, stb már kilove).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Byus



Csatlakozott: 2006.03.27. Hétfő 20:20
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 14 Hétfő 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És azt tudja esetleg valaki, hogy mibol lesz a zh, illetve hogy honnan lehet az anyaghoz hozzájutni (változott-e valami idén a korábbi évekhez képest, ergo jó-e a gazdinfós anyag)?
Valamint még az is érdekelne, hogy mibol is kell állnia a beadandónak (van-e valamiféle konkrét séma vagy tartalmi követelmény, vagy bármirol bármit alapon megy a dolog)?

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 14 Hétfő 13:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

OK! Köszi az infot! Nekem már megvan a témám, csak arra voltam kiváncsi meddig kell leadni. Leadás modja személyes vagy e-mail? Ill. 1 elérhetoség még jóljönne....
Üdv.
Arpo
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 14 Hétfő 21:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Byus: a tavalyi évet leszámítva mindig O tartotta a tárgyat -> igen jó. De a legfrissebb verziók kint vannak a turulon: http://turul.banki.hu/~ricsi/E_Kereskedelem/

Követelmény: minimum 5 értelmes oldal. Ennyi. 80x5 oldalt ne hidd, hogy részletesen ki fog értékelni. Foleg a tavalyi külker jegyek szórásából kiidulva. De szerintem emiatt ne zúgolódjunk Smile

Arpo: szabo.richard KUKAC kgk.bmf.hu és emailen a zh-n kívül mindent el lehet vele intézni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
moorm



Csatlakozott: 2007.03.11. Vasárnap 12:29
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 19 Szombat 16:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valaki tud valamit a zh-ról? Mikor lesz, mi várható, vagy akármi... Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 19 Szombat 18:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elobb olvasgass kicsit......
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 19 Szombat 18:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fentebb:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
moorm



Csatlakozott: 2007.03.11. Vasárnap 12:29
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 19 Szombat 18:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aham... Embarassed
Remélem, az is igaz, amit a puskázási lehetoségekrol írtak! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Byus



Csatlakozott: 2006.03.27. Hétfő 20:20
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 15 Csütörtök 08:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

tud valaki arról, hogy mikor lesznek eredmények e-kerbol?
Elküldtem neki a házi dogámat, de semmi választ nem kaptam rá.
Ha van bárkinek infója, akkor szóljon.

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 15 Csütörtök 09:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elutazott a tanár, de vajon meddig? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
alohamate



Csatlakozott: 2006.01.14. Szombat 14:21
Hozzászólások: 45

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 15 Csütörtök 09:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Byus írta:
Sziasztok,

tud valaki arról, hogy mikor lesznek eredmények e-kerbol?
Elküldtem neki a házi dogámat, de semmi választ nem kaptam rá.
Ha van bárkinek infója, akkor szóljon.

Köszi


Én is elküldtem neki idoben, de semmi válasz nem érkezett. 9-én egyébként láttam a GTI-n, épp álltam sorban a szakdoga leadáshoz, erre megjelent. Meg is lepodtem, hogy vajh' miért jött? Smile Hamar távozott...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
11 / 14 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.